TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaPaul Rogers na lednovém Zenu

15.01.2004

První měsíc nového roku přináąí jak jinak neľ i první Zen datovaný 2004 a obsahující několik mírných inovací. Tou první je absence Michaela Buriana, jenľ získal svou vlastní noc Visage, druhou pak aktualizace rezidentů, kterými od nynějąka budou DJové Joel Einhorn a Rai. Speciálním hostem lednového a vzhledem ke změnám i tak trochu premiérového vydání bude anglický DJ a producent Paul Rogers, často vystupující pod hlavičkou labelu a sdruľení Sumsonic. Paul sám se taneční scéně věnuje od roku 1989, od kteréľto doby jiľ stihl býti nejen DJem a producentem, ale kupříkladu i bookingovým agentem hvězd jako Carl Cox, Sasha a daląích. V DJingu lze jistě mezi úspěchy počítat světové turné po boku Dannyho Howelse či Ministry of Sound rezidenturu v době největąí slávy klubu. Co se produkování týče, úspěch desek Sumsonic u DJů i clubberů je snad dostatečným důkazem kvality. Právě té kvality neodolatelného mixu deep/progressive/techhouseu, jíľ nám samotný Paul slibuje na vlastní uąi dokázat právě v sobotu 17. ledna.
Daląí hrající, tedy rezidenti Rai a Joel Einhorn, pak nabídnou sety na vysoké úrovni jim vlastní. Prvně jmenovaný je jiľ dobře znám promyąlenými progressive-tech house sety při nichľ se rozhodně nenudíte, druhý pak postupně gradujícím emotivní progressivem skvěle okořeněným ľivelnými breakovými vloľkami. Pro znavená těla i duąe bude samozřejmě k dispozici chillout, tentokráte v decentně houseovém duchu Lillou a jejího neméně příjemného kolegy Groofa. Vizualitu celé noci spolu se světly a laser show od divočáků z Wild Music oľiví opět nové UV dekorace a videoanimace mágů z Phase. Lístky s 10% slevou lze rezervovat na adrese tickets@roxy.cz.
PAUL ROGERS (sumsonic – UK)
Paul Rogers je “postiľen” taneční hudbou zhruba od roku 1989; tak jak to bývá obvyklé, i on nejprve začal jako sběratel a hraní pro něj bylo jen hobby, obľivou se mu stalo aľ později, okolo roku 1994. Ve stejné době byl booking agentem například Sashy, Johna Digweeda nebo Carla Coxe. Jeho talent se brzy prodral na světlo boľí a v roce 1996 uľ jel světové turné po boku Danny Howelse. Jeho raketový nástup pokračoval, o rok později se stal rezidentem klubu Ministry Of Sound (tedy v době vrcholu popularity tohoto klubu) a v témľ roce vydal také první singl. Od té doby je moľné najít jeho produkci pod daląími pseudonymy, nebo na také Sumsonicu – labelu, který zaloľil v listopadu roku 1999 s partou kamarádů. Od vzniku se tato značka řadí mezi nejvýraznějąí a předevąím nejstabilnějąí lodi na vodách hybridu deep/progressive/techhouse – tedy v současnosti nejpopulárnějąí odnoľe rovných beatů. Přestoľe se tento styl díky svojí popularitě momentálně vyrovnává s velkou nadprodukcí, Sumsonic si v ąiroké konkurenci těľko spletete. Takřka hmatatelná basová linka, vzduąná tranceová atmosféra zamlľená porcí dubu taľená silným beatem, často za podpory nejrůznějąích perkusí. Podívejte se do kufru svého oblíbeného DJe – modrá deska s dvěma bílými “S” určitě bude z jeho kufru vyčuhovat. Je to totiľ právě maximální obliba jak DJů tak clubberů, co dělá ze Sumsonicu horké zboľí a Paul Rogers tuto značku reprezentuje opravdu kvalitně. Přesvědčit jste se o tom mohli například letos na Open air fieldu, kde vystoupil společně s kolegou ze Sumsonic – Chrisem Gainerem.
sobota 17. ledna 2004 – Roxy Promotion uvádí v klubu: ZEN
special guest: PAUL ROGERS (sumsonic – UK)
resident DJs: Joel Einhorn (roxy booking), Rai (roxy booking)
chill out: Lillou (roxy booking), Groof
UV decorations, videoanimation by Phase, lights and laser by Wild Music

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.