TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaPaul Van Dyk 21.10.2016 / Ostrava praktické informace

19.10.2016

Již tento pátek se do Trojhalí Karolina stěhuje známá akce CITADELA, na které v roli headlinera vystoupí německá legenda Paul van Dyk, v rámci album tour The Politics Of Dancing 3. Pojďte si s námi projít organizační informace k akci! Vstupenky na místě budou! Vstupenky budou k dostání také na pokladnách v den akce. Cena základní vstupenky na místě je 890 Kč (35 EUR), a VIP GOLD 2500 kč (100 EUR). Na eura se vrací v CZK. Šatny – v dostatečném počtu bude zajištěna šatna pro návštěvníky, která se nachází v chodbách za hlavním vstupem.

Timetable
20:00 – 21:30 Dj Beck LIVE
21:30 – 23:00 Martin Gredner [20 let na scéně]
23:00 – 00:00 Thomas Coastline
00:00 – 01:00 Michael Burian & Hippox [special trance show]
01:00 – 03:00 Paul van Dyk
03:00 – 04:30 Lucca
04:30 – 06:30 Orbith
Následuje Afterparty v klubu Fabric!
https://www.facebook.com/events/291252554582434/
Kontrola pravosti vstupenek – na akci budou instalovány speciální čtečky pro kontrolu pravosti vstupenek. Při zjištění falešné vstupenky nebudete vpuštěni na akci a bude přivolána Policie ČR.
Jak se k nám dostanete – Trojhalí je snadno dostupné MHD ze všech koutů Ostravy, v blízkosti jsou rozsáhlé možnosti parkování při příjezdu vozem a z centra města je na dosah jen pár minut chůze.
TROJHALÍ KAROLINA
ul. K Trojhalí 3361/5
702 00 Ostrava – Moravská Ostrava
MHD:
tram 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 18
zastávka “Karolina” (cca 3 minuty pěší chůze kolem Fora Nová Karolina)
bus 105
zastávka “Karolina U lávky” (rovně ke kruhovému objezdu – Trojhalí na dohled)
bus 21, 28, 81
zastávka “Karolina” (cca 3 minuty pěší chůze kolem OC Forum Nová Karolina)
Autem:
zadání do GPS: 49°49’49.158″N, 18°17’0.530″E
přístup do všech prostor je bezbariérový
Opuštění prostoru – během akce nebude možnost opouštět prostory Trojhalí Karolina. Po opuštění prostoru pozbývá vstupenka platnosti. Platí i pro akreditované a majitelé vstupenek VIP a VIP Gold.
Foto & Video – abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na akci, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) mohou používat pouze osoby, kteří obdrželi speciální akreditaci. (Silné blesky fotoaparátů mohou oslnit účinkující, proto respektujte dané nařízení).
Osobní prohlídka, kontrola totožnosti – každý návštěvník akce se při vstupu podrobí osobní prohlídce, která je zaměřena na nebezpečné věci, jako jsou zbraně, nože a podobně. Do areálu je zákaz vnášení vlastního pití a jídla. Prosíme o spolupráci s pracovníky pověřenými zjištěním totožnosti z důvodu zamezení zneužití akreditací. Ty se vydávají pouze oproti občanskému průkazu.
Propagace jiných akcí – na CITADELE budou propagovány pouze ty kulturní akce, které jsou předem schváleny pořadatelem. Jakékoliv vylepování akcí, nebo rozdávání letáků na jiné kulturní akce, kterou nejsou schváleny, budou odstraněny, a dotyční návštěvníci, kteří akci nedovoleně propagují, vykázáni z akce.
Těšíme se na Vás!
II&ME Ltd.
www.iime.co.uk
P.S.: na akci bude uveřejněna další Citadela, která se bude konat 24.2.2017 v Bratislavě a 25.2.2017 v Praze!

——————————————————————-
Německá legenda Paul van Dyk poprvé vystoupí v Ostravě!
21. října tohoto roku, v historických prostorách Trojhalí Karolina vystoupí legendární umělec, známý po celém světě, Paul van Dyk. Samotné prostory pro chystanou párty roku Moravskoslezského kraje jsou opravdovou lahůdkou a unikátem. (dvojlodní hala je z let 1903, rekonstrukce byla ukončena v polovině roku 2014 a stála více než 300mil. korun) Paul van Dykova koncertní turné napříč všemi kontinenty bývají pravidelně vyprodána, k čemuž jistě přispívá i jeho úspěšná producentská kariéra: spolupracoval s hvězdami jakými jsou Depeche Mode či Justin Timberlake. Milovníky tanečního mága, který ve svém stylu posbíral desítky prestižních cen nebo i nominaci na Grammy, jistě potěší i to, že Van Dyk do Ostravy přiveze své nové album The Politics Of Dancing 3, avšak očekávat můžete také odehrání jeho nezapomenutelných hitů, avšak v live úpravách a mixech.

“Před mnoha lety jsem na Ibize zažil něco, co ve mně zanechalo dojem a na co nezapomenu. Sledoval jsem přátele z Tel Avivu a přátele z Libanonu, jak tančí bok po boku – bez války, bez čehokoli dalšího, kromě respektu. V roce 2016 to má dokonce větší význam, než tomu bylo tehdy. Na vlastní oči vidím, jak elektronická hudba spojuje lidi, kteří by se za jiných okolností nesetkali. To je podstata toho všechno – cílem mé hudby je sjednotit lidi” řekl během své poslední návštěvy Česka Paul van Dyk.
A jak se podařílo Paul van Dyka získat pro město Ostrava?
“Paula velmi zaujala právě architektura Trojhalí Karolina, posílali jsme mu její historii a myslím, že to byla jedna z věcí, proč nabídku přijal. Samozřejmě se nás také ptal, kdo z umělců vystoupil v Ostravě, když jsme řekli, že jediným zajímavým jménem za poslední roky byl Armin Van Buuren, myslím, že bylo jasno. Sám Paul má rád nové výzvy a nová města, což se mu za těch 25 let vystupování ani nevidím.” dodal za pořadatelskou skupinu II&ME LTD, Adam McRoy.

Přeprodej vstupenek právě odstartoval a lístky jsou k dispozici v síti Ticketpro od 490 CZK, v nabídce jsou také vstupenky VIP a VIP GOLD.
Paul van Dyk proslul i tím, že se kromě hudebních aktivit věnuje politice a sociální sféře. Podporuje dětské charitativní projekty v Indii nebo spolupracuje s německým červeným křížem. Dětství strávil v komunistické východní části Berlína v době, kdy ve východním Německu neexistovala téměř žádná klubová scéna. Díky západním televizním kanálům sledoval hudbu za železnou oponou, ze které ho nejvíce zaujali The Smiths a New Order.
Po pádu Berlínské zdi v roce 1989 se v Německu začala rozrůstat techno kultura, ale Paul v této energické hudbě něco postrádal a tak se snažil najít něco jiného, nového. A to se mu nakonec podařilo.
Do Ostravy dorazí obklopen svými počítači, gramofony a klávesami, jak jsou jeho fanoušci zvyklí. Jaké bude kompletní obsazení akce, a kdo bude mít čest vystoupit po jeho boku na hlavním pódiu? Sledujte náš kanál www.facebook.com/CitadelaOfficial a mějte informace z první ruky!
Zde krátký výběr největších úspěchů Paul Van Dyk:
Nejoblíbenější DJ všech dob
Nejlepší mezinárodní DJ (Best International DJ – Ministry of Sound Magazine)¨
Více než 3 miliony prodaných desek. Každý rok obletí cca. 16.krát zeměkouli.
Každoroční umístění mezi nejlepšími DJs světa a dvojnásobný světový DJ číslo 1 dle ankety DJ Magu “Top 100 DJs Poll”.
Muž roku (Mixmag).
Mexický oskar za hudbu k filmu Zurdo.
Nominace na Grammy v kategorii Best Dance/Electronic Album.
Obdržení čestné medaile za spolupráci na programu, který měl za cíl pomoci chudým berlínským dětem
Exkluzivní předprodej Ticketpro
Link : http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/tanecni-elektronicka-hudba/1787713-paul-van-dyk.html
Web pořadatele
Link : www.iime.co.uk

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.