TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaPaul van Dyk @ Distrikt7, Praha (Pátek 30.9.2022)

30.09.2022


 
Název akce: Paul van Dyk: Off The Record tour
 
Den konání: Pátek 30.9.2022 od 21:00
 
Místo konání: Distrikt7, Veletržní 61, Praha
 
Line-Up: Paul van Dyk (DE), Tenishia (MT), Kristy Vansen (SK), Dusk, Luigi Di Mare, Martin Gredner a další
 
Info: https://www.facebook.com/events/296931559184024
 
Vstupenky: https://goout.net/cs/listky/paul-van-dyk/bobn/
 
 
Tisková zpráva:
 
Německá superstar a ikona Paul van Dyk dorazí do Prahy 30. září, s novým albem Off The Record a omezenou kapacitou prostor. Nové album Paul van Dyk prezentuje pouze v rámci zmiňovaného turné – oficiálně nikde nevyšlo a není možné si jej koupit, nebo poslechnout. Paul van Dyk vystoupí v klubu Distrikt7, který pojme pouze omezený počet návštěvníků – bude se tedy jednat o exkluzivní event pro ty nejrychlejší fanoušky, kteří si stihnou koupit vstupenky. Ty se dají zakoupit v předprodejní síti GoOut.net a Ticketportal.sk a pro 80 nejrychlejších jsou k dostání také vstupenky VIP. Jako speciální support pro van Dykovo vystoupení byl zvolen nejúspěšnější DJ/producent Malty, Tenishia.
 
Paul van Dyk strávil dětství v komunistické východní části Berlína v době, kdy ve východním Německu neexistovala téměř žádná klubová scéna. Díky západním televizním kanálům sledoval hudbu za železnou oponou, ze které ho nejvíce zaujali The Smiths a New Order. Po pádu Berlínské zdi v roce 1989 se v Německu začala rozrůstat techno kultura, ale Paul v této energické hudbě něco postrádal a tak se snažil najít něco jiného, nového. A to se mu nakonec podařilo. „Většina lidí považuje nás dýdžeje za pouhé automaty na míchání hudby, kteří se skutečnou živou muzikou nikdy nepřišli do styku a v životě nedrželi v ruce žádný hudební nástroj. Já se považuju v prvé řadě za muzikanta. Ovládám několik nástrojů a také živé hraní mě strašně baví,“ řekl během své návštěvy Česka Paul van Dyk, který proslul i tím, že se kromě hudebních aktivit věnuje politice a sociální sféře. Podporuje dětské charitativní projekty v Indii nebo spolupracuje s německým červeným křížem.

Van Dykova koncertní turné napříč všemi kontinenty bývají pravidelně vyprodána, k čemuž jistě přispívá i jeho úspěšná producentská kariéra: spolupracoval s hvězdami jakými jsou Depeche Mode či Justin Timberlake.

 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit