TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaPaul van Dyk “In Between” Album Tour – poslední praktické informace a časový line-up

12.09.2007

Již tento pátek 14. září se v pražské T-Mobile Aréně odehraje jedna z největších halových parties letošního podzimu – Paul van Dyk “In Between” Album Tour, kde vedle světové jedničky Paul van Dyka vystoupí Michael Burian, Angelo Mike a Pacific. Přinášíme vám poslední praktické informace a časový line-up páteční noci. Brány T-Mobile Arény se otevřou ve 20:30 hodin. Prvních 3.000 návštěvníků obdrží poukaz na stažení tracků z download shopu Vonyc.com. Hudební produkce začíná úderem 21. hodiny a končí v 6 hodin ráno. Předprodej vstupenek bude probíhat od 19. hodin na označeném prodejním místě Ticketpro. Upozorňujeme na množící se případy prodeje falešných vstupenek před halou. Vstupenky zakoupené v síti Eventim a Ticketportal bude kvůli novým turniketům nutné na místě vyměnit za vstupenky Ticketpro. V aréně bude vybudováno dostatek barů a šaten, a připraven bude i prodej oficiálního merchandise Paul van Dyka. Celá aréna bude dostatečně zajištěna a kvalitně připravena pro očekávaných 10.000 návštěvníků. Zvuková aparatura o výkonu téměř 200 kW bude řešena stejným způsobem jako na Transmission 3, tzn. zvuk bude prodloužen dvěma zvukovými věžemi, takže bude všude dostatečně kvalitní a silný. Těšit se dále můžete na videoprojekce od holandských Vision Impossible, či masivní laserovou a světelnou show.
Časový line-up:
20:30 door open
21:00 – 23:00 Pacific /nl/
23:00 – 01:00 Michael Burian /cz/
01:00 – 04:00 Paul van Dyk /de/ – exklusive 3hr set
04:00 – 06:00 Angelo Mike /pl/
Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro. Další informace na najdete na www.paulvandyk.cz
Nové album Paul van Dyka “In Between” právě vyšlo i u nás
Nové album Paul van Dyka “In Between” právě vyšlo i u nás. Nové album “In Between” nejpopulárnějšího dje planety Paul van Dyka vyšlo v pondělí 27. srpna i v České Republice. Toto v pořadí páté autorské album světového krále dingu u nás vydává Universal Music. Album “In Between” obsahuje 17 zbrusu nových skladeb, na nichž Paul spolupracoval s několika zajímavými osobnostmi. První singlWhite Lies, na kterém hostuje Jessica Sutta z Pussycat Dolls, se objevil koncem minulého měsíce. Tato pilotní skladba se dočkala několika zajímavých remixů, z nichž si jeden vzal na starost Angličan Dave Spoon. Videoklip k singlu White Lies máte nyní šanci vidět i na obrazovkách domácích televizí, a můžete pro něj aktuálně hlasovat v hitparádě T-Music. Na dalších skladbách můžete slyšet vokály známých jmen jako Ashley Tomberlin, Wayne Jackson, Rea Garvey nebo David Byrne. Světové turné s názvem Paul van Dyk “In Between” Album Tour začalo 1. června v jihokorejském Seoulu, a od té doby mělo patnáct samostatných zastávek v metropolích jako Tokio, Frankfurt, Hamburg, Washington DC, Miami, Paříž, Los Angeles, nebo Mexico City. Paul van Dyk navštíví s tímto turné největší města v Evropě, Americe, Asii a Austrálii, a svou návštěvou poctí i Českou Republiku.
V pátek 14. září vystoupí v pražské T-Mobile Areně na velkolepé party, kterou přináší agentura United Music společně s Bohemian recordings. Paul van Dyk předvede své umění v exkluzivním tříhodinovém setu, při kterém kombinuje technologie Serato Scratch Live a Ableton Live doplněné hraním na klávesy. Tento styl je unikátní – není typickým hraním z vinylů či CD, jak jej známe od většiny dj´s, ale kombinací hraní hned ze tří nástrojů – kláves a dvou počítačů, ve kterých Paul hudbu přímo na místě živě mixuje.
Vedle hlavní hvězdy dále vystoupí jediný zástupce domácí scény MICHAEL BURIAN, polský dj ANGELO MIKE, a holandský dj a producent PACIFIC.
Vstupenky na akci Paul van Dyk „In Between“ Album Tour jsou v prodeji exkluzivně v síti Ticketpro.
Veškeré informace k této taneční události podzimu najdete na www.paulvandyk.cz.

Tracklist Paul van Dyk “In Between”:
1. Haunted
2. White Lies (featuring Jessica Sutta)
3. Sabotage
4. Complicated (featuring Ashley Tomberlin)
5. Get Back (featuring Ashley Tomberlin)
6. Far Away
7. Another Sunday
8. Talk in Grey
9. In Circles
10. In Between
11. Stormy Skies (featuring Wayne Jackson)
12. Detournement
13. New York City (featuring Ashley Tomberlin)
14. Castaway
15. Dolce Vita
16. Let Go (featuring Rea)
17. Fall with Me (featuring David Byrne)

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.