TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaPaul Van Dyk – Line-up a poslední informace

25.05.2006

Již jen 2 dny … nás dělí od začátku jedné z největších halových akcí tohoto jara Paul van Dyk – Michael Burian and friends. Aby jste se mohli dobře navnadit a připravit přinášíme pár posledních informací k této akci. ” Hodně moc mi záleží na tom, aby tato párty nenabízela jen klasický model současných halových akcí, ale aby po celou dobu našich vystoupení od začátku až do konce jsme nenechali lidi v klidu, jsem rád že se nám s produkcí párty podařilo dát dohromady takovouto velkou show – těšte se , bude to stát za to “: Michael Burian (DJ a duše projektu) Co bude svítit a co hrát : Hlavní stage zaplní celou šíři haly (45 m) . Na obří groundsupport bude zavěšeno 32m/2 ledkových projekčních panelů, bezmála 150 otočných světelných hlav a dalších efektových světel, masivní a špičkový L Acoustic zvuk, plno laserových efektů a videoobrazovky.
Line up:
Hlavní stage :
19:30 – 20:30 Milo Moreti
20:30 – 22:30 Steve Angelo
22:30 – 00:30 Michael Burian
00:30 – 03:30 Paul van Dyk
03:30 – 05:00 Lucca
05:00 – 06:00 Joseph Armani
American audio stage :
20:00 – 21:00 Thomas Coastline
21:00 – 23:00 DJ Daan (NL)
23:00 – 01:00 Dolphin & Sally J
01:00 – 03:00 E-Lite
03:00 – 05:00 Drastics
Posledních pár informací k akci:
– vstupenky v předprodeji na akci i VIP vstupenky můžete do pátečního odpoledne zakoupit v celorepublikové síti Ticketpro .
– na místě budou vstupenky k zakoupení od 18.oo hodin v pokladnách T-Mobile Areny za 600,- Kč
– Dávejte si prosím pozor, od koho vstupenku kupujete, množí se falešné vstupenky a riskujete tím, že se do haly nedostanete.
– hala T-Mobile Areny se otvírá na akci v 19.oo hodin
– parkoviště před arenou funguje nonstop
– i přes teplé počasí budou fungovat všechny šatny
– bary jsou rozmístěny v dostatečném množství přímo na ploše haly , i v chodbách foier
– o Vaši bezpečnost se bude starat team profesionální security, hasičů a zdravotníků
– za celou akcí stojí a bude se o Vás starat team cca 250 profesionálů nejrůznějších profesí
– veškeré podrobnosti ke všem zúčastněným DJs a celé akci najdeš na www.partyinfo.cz
– každý účastník akce obdrží vydání novin 24 HODIN , vydaných pro akci Paul van Dyk – Michael Burian and friends s kompletním infem a zajímavostmi k akci
– připravte se na noc plnou zážitků, nabytou energií a hlavně té nejsoučasnější hudby v podání korunovaného krále světového Dingu – Paul van Dyka
– těšíme se na Vás 26.5.2006 v Pražské T-Mobile Aréně
G productions/Pink Dot

Na páteční párty s Paul Van Dykem mimo nejlepšího současného krále djingu uvidíte i umění jednoho z nejlepších pódiových pyrotechniků a extrémistů ve speciálních efektech, dvorního pyrotechnika skupiny Rammstein tvořícího pod značkou FFP, který například v současné době připravuje turné s Robbie Wiliamsem. Takže kromě klasického masivního světelného a zvukového parku , masáži nadstandardních laserů a VJingu od partiček Merkury a Screen na obří sestavě ledkových stěn nás bude určitě po celý večer překvapovat a ohromovat celá řada pyrotechnických a ohňových efektů v podání těchto ohňových mágů.
Dalším bonusem této akce bude určitě i Adidas Fashion show plus výhra 10.000 Kč v oblečení. Součástí pátečního programu bude i taneční přehlídka nejnovější Adidas originals módy, která se takto poprvé představí na veřejnosti. Nechceme jít v zavedených kolejích, proto jsme pozvali na 20 tanečníků a modelů, kteří připravují multimediální show vytvářenou zajímavým spojením video obrazů, světelných efektů a tance, kde samozřejmě nebudou chybět speciální efekty skupiny FFP. Pro jednoho z vás je připravena poukázka v hodnotě 10 000 kč, za kterou si můžete vybrat jakékoliv oblečení v Adidas original storu na Jungmanově náměstí v Praze. Stačí odpovědět správně na otázku: Jak se jmenuje poslední hitovka Paul Van Dyka, která právě běží napříč hitparádami? Vaše odpovědi posílejte na adresu : soutez@partyinfo.cz Pozor : losování proběhne přímo na akci na velkoplošných obrazovkách. Výherce zveřejníme i na našem webu www.partyinfo.cz
Párty : Paul van Dyk – Michael Burian and friends – 26.5.06 – Praha – T-Mobile Arena
www.partyinfo.cz, vstupenky v síti www.ticketpro.cz

————————————————–
VIP vstupenky! Pro náročnější a pohodlnější návštěvníky našich akcí máme již tradiční možnost zakoupení VIP vstupenek v síti Ticketpro za 700,- + manipulační poplatek . VIP vstupenka obsahuje : VIP vchod, VIP tribunu, welcome drink a občerstvení ve VIP zóně od Kolkovna group. Upozornění – zakoupený VIP lístek je nutné vyměnit u okénka AKREDITACE u vstupu do haly za VIP pásku! Televizní klip k akci PVD. Zde TV klip.
Supersoutěž na TV-Očko a ExpresradiuVyhraj víkend v luxusu, po boku Paul van Dyka.
Nabízíme víkend ve znamení party momentální absolutní světové DJské jedničky Paul Van Dyka. Scénář luxusního víkendu bude vypadat následovně: přesuny pouze v limuzíně, ubytování v hotelu (na celý víkend, samozřejmě “all inclusive”), osobní setkání s Paul van Dykem, společné foto, 2 VIP vstupenky, trička a aktuální alba. Cen je hodně, ale první cenu bere pouze jeden! Výherce první ceny bude ovšem moci ke svému víkendu snů přizvat kohokoliv dle svého výběru…
Jdete také volit ??? Michael Burian ano !!!
” … podporuji volby, ne žádnou stranu, pouze to aby se šlo volit! ”
více informací k celému projektu na www.antikomunismus.cz
Michael je jedním z hlavních aktérů párty PAUL VAN DYK – Michael Burian and Friends – 26.5.2006 v T-Mobile Arena Praha – www.partyinfo.cz
——————————————————
Pozor, budou se zdražovat vstupenky na Paul van Dyka! Do 14.5.2006 máte poslední možnost zakoupit nejlevnější vstupenky za 495,- v síti Ticketpro www.ticketpro.cz , nebo za 480,- v shopech na www.rave.cz a www.techno.cz. Doporučujeme využít této možnosti nákupu vstupenek za nejlevnější cenu včas. Paul van Dyk boduje v hitparádě TV-Očko. Ano, je to tak! Super skokem vstoupil klip The Other Side od Paul van Dyka do tohoto týdne v hitparádě TV-Očka , když z 22 pozice poskočil i díky Vašim hlasům hned na 9 příčku. Hlasovat pro Paula můžete stejně jako v předešlém kole: buď přes internet (jednou denně) , nebo přes SMS a tel. hovor. Hlasujte v hitparádě TV-Očka. Je to na Vás. Věříme že si tento klip povede od příštího týdne stejně dobře i na TV Prima v hitparádě T-Music a na Nově v ESU.
Joseph Armani hraje od 14 let, klasickým DJ vývojem, tedy od house přes techhouse a trance, se propracoval až ke svému dnešnímu zvuku, kterým efektně roztančí každou party. Již šestým rokem žije v Berlíně, kde začal produkovat. Debutoval v roce 2001 na Flesh Records skladbou Ride Me, ta byla zvolena nejlepší taneční nahrávkou roku. Po vítězství v kategorii nejlepší umělec roku v prestižních Malta Music Awards, projel Joe spoustu klubů v řadě evropských států jako Polsko, Holandsko, Itálie, Slovensko, Chorvatsko, Řecko, Španělsko a Rusko. Současně stále produkoval nový materiál, v roce 2003 se Joe spojil s mladým producentem Janem Kesslerem ze Stuttgartu a společně nahráli skladbu Infatuation, která vyšla v roce 2004 na francouzském F*** Me I´m Famous a také švédském Joia Records. Skladba se okamžitě vyšvihla na přední místa osobních žebříčků celebrit jako David Guetta, Eric Prydz, Pete Tong, Paul Van Dyk, Deep Dish, Roger Sanchez, John Digweed, Fergie a řada dalších. Vzápětí Joe podepsal smlouvu s Joia Records a v současné době spolupracuje se Stevem Angello a Sebastianem Ingrosso. Na Maltě založil DJ školu s vynikající pověstí mezi místními clubbery, kromě těchto aktivit, je také jedním z předních organizátorů parties na ostrově, každý měsíc pořádá akci s návštěvností okolo 2000 lidí.
KRÁTKÉ INTERVIEW :
Každý z pěti DJs, kteří se budou v pátek 26. května starat o Vaše blaho, dostal tři stejné, jednoduché otázky, tady jsou odpovědi Josepha Armaniho:
Jak se těšíš se na pražskou akci s Paul Van Dykem?
Samozřejmě, že se na květnové vystoupení v Praze moc těším. Nebude to moje česká premiéra, už jsem u Vás hrál, ale ještě nikdy na tak obrovské party.
Jaké to je, hrát na party se samými přáteli? 
S Michaelem Burianem jsme už hodně dlouho dobří kamarádi, často se navštěvujeme, navzájem se zveme na akce. Když jedu hrát za kamarádem, jako je Michael, jsem v klidu, cítím se báječně, vlastně jako doma.
Chceš něco vzkázat svým fanouškům v České republice?
Šetřte si enegii na 26. května, rozjedeme to!!!
Paul van Dyk / Michael Burian and Friends párty – 26.5.2006 , Praha T-Mobile Arena
Více na : www.partyinfo.cz

Pokud Vás zajímá pár zajímavostí z jeho závratné kariery , nebo co je Sweden House Mafia čtěte dál. Jednadvacetiletý Švéd Steve Josefsson Fragogiannis, se jménem které v sobě tak hezky snoubí země původů jeho rodičů, vystupuje a tvoří pod pseudonymem Steve Angello a přesto, že jste o něm dosud možná nic moc neslyšeli, jeho hudbu znáte zcela jistě, hraje se na všech dobrých parties, miluje ji publikum, Djové i kritika. Během relativně krátké doby, se mu podařilo to, na co jiní čekají věky, vyšvihl se mezi světovou elitu a dokázal, že si tam své místo skutečně zaslouží. Steve Angello to má totiž mnohem jednodušší než ostatní a to především díky nesmírnému talentu, kterým je vybaven a také kvůli nezměrné energii s níž pracuje, skládá, produkuje, remixuje, mixuje a baví všechny kolem.
Začínal jako každý, jen s tím rozdílem, že mu všechno trvalo jaksi kratší dobu, velice brzy zvládl základy hraní z gramofonů, díky zajímavým mixům hip hopu, breakbeatu a muziky sedmdesátých let získal první pravidelná hraní v klubech, současně skládal a (nač čekat) vydával u Joia Records, jako Outfunk, spolu se Sebastianem Ingrosso. Uvedli se singlem Freshly Squesed v roce 2001, od té doby se Steve, ať už sólo nebo v projektech Who´s Who?, A&P Project, Buy Now, First Optional Deal, General Moders, Mode Hookers, či Supermode, může pochlubit úctyhodným počtem asi sedmdesáti singlů, bez mála dvěma stovkami!!! remixů, ohromným albem Steve Angello Presents Tracks z roku 2003 a několika CD mix kompilacemi pro house giganty Subliminal a Ministry of Sound. Kromě toho stihl založit značku Size Records se sídlem ve Stockholmu. To je na jednoho člověka a pět let docela slušná bilance, co říkáte? V současné době patří Steve Angello mezi nejvyhledávanější tvůrce remixů, vystupuje v klubech, na parties i festivalech po celém světě, hraje jak live tak klasické DJ sety, každou novou deskou míří na přední místa žebříčků, s Ericem Prydzem, Sebastianem Ingrosso a dalšími tvoří tak zvanou Sweden House Mafia a … 26.5. ho uslyšíte v pražské T-Mobile aréně spolu s Paul Van Dykem, Josephem Armanim, Michaelem Burianem a dalšími. www.steveangello.tvwww.partyinfo.cz
Jak se těšíš na hraní v Praze?
Je to akce, na kterou se těším už rok! Užijeme si spoustu zábavy na vynikající party! Tak se připravte, už brzy TO VYPUKNE!!
Jaké to je, hrát na akci, kde celý line up tvoří přátelé? Užiješ si to víc než obvykle?
Je to parádní pocit! Je mi skvěle, můžu řádit, prostě si užívat party, kterou navíc dělají kamarádi. Takže se na to opravdu moc těším!
Chceš využít příležitosti a vzkázat něco svým příznivcům v Čechách?
Obujte si pohodlné boty a připravte se, PŘICHÁZÍME!!!
Nedávno jsme Vás informovali o další stagei na této mega akci. A zde Vám přinášíme krátké představení headlinera této Američan Audio stage , kde vedle holandského DJe DAANa zahrají i domácí E-LiteDolphina & Sally JDrastics a Thomas Coastline. Tento holandský DJský nedočkavec s objevením své lásky k hudbě rozhodně neotálel a už v jedenácti letech se vrhl na gramofony s vášní, která mu vydržela dodnes. Rodák z Kerkade, který se nejenom v Holandsku cítí jako doma, má i přes svoje mládí dostatek evropských zkušeností a chystá se je rozdávat plnými hrstmi. Nechte se přesvědčit jestli ho spolupráce s Johannem Gielenem, Marcelem Woodsem a dalšími špičkovými producenty vynese na vrchol trancového nebe. Miluje publikum a dokáže se mu ve svých setech přizpůsobit, takže se z něj možná stane DJ ten, který se zalíbí vám všem.
Paul van Dyk je NEJ …
Největší, nejrozmanitější, nejpompéznější a nejokázalejší týdenní festival elektronické hudby v USA nese název Miami Winter Music Conference, ten letošní právě proběhl a kromě celé řady luxusních parties s předními světovými DJs, oznámil světu také vítěze prestižních cen W M C Awards 2006, které získal v kategorii nejlepší producent Paul van Dyk, nejlepší DJ na světě (Best Global DJ) Paul van Dyk, za nejlepší mix kompilaci Paul van Dyk a jeho Politics of Dancing 2 a konečně v kategorii nejlepší evropská skladba (Best HI NRG/Euro Track) Paul van Dyk za The Other Side. Gratulujeme. Pro více informací je zde link na WMC. Paul van Dyk vystoupí 26.5.2006 v T-Mobile Aréně Praha v rámci svého světového tour. Více informací k akci najdeš na www.partyinfo.cz.

Vítěz anket prestižního světového žebříčku nejlepších djs světa – UK DJ MAG 100 a American dj star, momentální absolutní světová DJská jednička Paul Van Dykpotvrdil termín svého hraní v Praze na 26.5.2006! Paulův produkční team chce do Prahy přivést zatím největší produkci, jaká byla pro podobnou akci postavena – složenou z obřího podia , masivního světelného parku , ledkových stěn, speciálních ramp pro tanečníky, odpalovacích pyro systémů, laserů a dalších doplňků této kompaktní audiovizuální show. Akce se uskuteční v osvědčeném prostoru T-Mobile Arény a určitě bude jednou z TOP akcí tohoto párty roku. Paul Van Dyk Vám v rámci svého velkého květnového vystoupení představí i své aktuální album “Politics of Dancing 2”. Navíc se můžete těšit i na velmi kvalitní line up českých i zahraničních DJs , doplňující vystoupení současného krále světového DJingu. Veškeré informace k akci Paul Van Dyk se postupně budou objevovat na stránkách www.partyinfo.cz, oficiálních stránkách promotérské skupiny Pink Dot/G productions.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.