TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaPaul van Dyk vás osobně zve na páteční Euphonic v Retru

24.01.2008

Tento pátek se koná v Retro Music Hall tranceová noc Euphonic s Kyau & Albert, Stoneface & Terminal, Michaelem C a Rewalkers. V rámci své vlastní radiové show Vonyc Sessions vás na ní osobně pozve i Paul van Dyk! Zároveň vyhlásí soutěž o 2 x 2 vstupy na tuto akci a osobně vylosuje výherce. Paulovu show naladíte ve čtvrtek mezi 20 – 22 hodinou na rádiu Sunshine Live www.sunshine-live.de.


Biografie německých Kyau & Albert k pátečnímu Euphonicu
Tato dvojice má toho za sebou opravdu spoustu. Vlastní label, který oslavil loni již 10 let existence, alba, tracky, remixy, videoklipy, atd. Letos vystoupí společně s dalšími tranceovými ikonami jako headlineři Trance Energy v Holandsku. No a pro všechny kdo nechtějí absolvovat dalekou cestu do Ultrechtu přivezou tento pátek svou noc Euphonic i včetně svých kolegů Stoneface & Terminal do Prahy. Ralph Kyau a Steven Moebius Albert jsou známí jako Kyau & Albert – a jsou jednou z nejoriginálnějších DJ/producentskou dvojicí na elektronické taneční scéně. Podruhé za sebou se objevili ve výroční anketě časopisu DJ Mag Top 10 – tentokrát na pozici 57. Tito dva Němci stojí za klubovými hity jako “Made Of Sun”, “Outside” “Velvet Morning”, “Walk Down”, “Kiksu”, “Are You Fine?” a “Always A Fool”. A to není vše, co byste o produkci Kyau & Albert měli vědět: všechny mužské vokály totiž zpívá sám Steven Moebius Albert!
V roce 1997 Kyau & Albert založili svůj vlastní label Euphonic. Se světovými producentskými jmény jako Ronski Speed, Sonorous, Stoneface & Terminal, Marc Marberg a Mirco de Govia, patří dnes label Euphonic mezi nejlepší světové značky tanečního průmyslu. Mimo to Euphonic v Německu zastupuje tranceové ikony Above & Beyond, OceanLab a Armina van Buurena. Úspěšné debutové album “Here We Are Now” vydali Kyau & Albert na 3 kontinentech. Svoji autorskou stopu také zanechali v podobě remixů mnoha skladeb od těch nejpovolanějších jmen klubové scény – Armin van Buuren, Kosheen, Gabriel & Dresden a nespočet dalších. Kyau & Albert remix skladby “Jump The Next Train” od Young Parisians se stal celosvětovým klubovým hitem – a dnes už opravdovou klasikou.
Jejich druhé autorské album “Worldvibe” bylo vydáno v Evropě a Severní Americe v listopadu 2006, v Rusku a Asii v lednu 2007. V květnu 2007 Kyau & Albert namixovali CD k desetiletému výročí labelu Euphonic, které bylo složené pouze ze skladeb vydaných na Euphonicu. V roce 2007 vydali ve spolupráci se svým kolegou z labelu Marcem Marbergem track “Megashira”, za kterým pak následovaly další úspěšné singly “Always A Fool” a “7 Skies”.
Kyau & Albert se proslavili svými hutnými sety, které jsou plné řízných mixů a jejich energie za gramofony je jednoduše nakažlivá. Zažít jejich vystoupení na party je něco, na co hned tak nezapomenete.
———————————————————————————————–
Euphonic – velká tranceová noc v Retro Music Hall
Na pátek 25.1. chystáme opravdovou tranceovou lahůdku, německou noc Euphonic Night která již objela celý svět, avšak Prahu vždy minula. Jako hlavní hosté vystoupí dvě německá dua Kyau & Albert(headlineři Trance Energy 2008 společně s hvězdami jako Tiesto, Ferry Corsten, Marco V a Sander van Doorn), a Stoneface & Terminal! Německý top tranceový label Euphonic je domovem mnoha kvalitních producentů, kteří mají na kontě nespočet celosvětových klubových hitů. Loni oslavil své desetileté výročí existence a v rámci speciálních oslav Euphonic Night objela celý svět. V České republice se label Euphonic již kdysi představil, ale vždy bohužel míjel pražské kluby velikým obloukem. Až nyní konečně dorazí do Prahy a navíc ve složení, v kterém tu ještě nikdy nebyl!!! Klub Retro v rámci svých pravidelných tanečních pátků představí dvě producentské a djské dvojice – Kyau & Albert a Stoneface & Terminal, kteří tak odstartují pravidelné tranceové párty v tomto klubu. Party people se můžou těšit na energické vystoupení, které z rukou Kyau & Albert a Stoneface & Terminal slibuje neotřelé tranceové melodie a pořádnou djskou show! Svými vystoupeními k atmosféře party přispějí také jeden z předních českých djs Michael C, jenž ve svých dynamických setech prezentuje zajímavý crossover trancu, elektra a techna, a nový tranceový projekt djů Peta Walka a Rewise – Rewalkers.
Klub Retro si pro všechny připravil lahůdku ve formě lidové ceny vstupu. Vstup v předprodeji do 24.1. za 150 kč, na místě do 23h 200 kč, poté 250 kč. Předprodej vstupenek v síti TICKETSTREAM, cestovních kanceláří ČEDOK a FIRO TOUR a knihkupectvích KANZELSBERGER.
Oficiální after party všech akcí v Retro Music Hall v klubu Studio 54, Hybernská 38, Praha 1, www.studio54.cz.
Thonyk, info@thonyk.com
www.kyauandalbert.com
www.stoneface-terminal.de
www.rewalkers.com
www.djmichaelc.com
www.euphonic.de
Kyau & Albert – Outside

Kyau & Albert – Save me

Kyau & Albert feat. Julie – Not With You

Kyau & Albert Live

Pátek 25. 1. 2008, Retro Music Hall
(Francouzská 4, Praha 2, www.retromusichall.cz)
DJS:
1st stage:
KYAU & ALBERT, (DE, Trance Energy 2008, www.euphonic.de, www.kyauandalbert.com)
STONEFACE & TERMINAL, (DE, www.stoneface-terminal.de, www.euphonic.de)
REWALKERS
(CZ, www.rewalkers.com)
MICHAEL C
(CZ, www.djmichlec.com)
2nd stage:
V jednání
Vstup v předprodeji do 24.1. za 150 kč, na místě do 23h 200 kč, poté 250 kč.
Předprodej vstupenek v síti TICKETSTREAM, cestovních kanceláří ČEDOK a FIRO TOUR a knihkupectvích KANZELSBERGER.
Oficiální after party všech akcí v Retro Music Hall v klubu Studio 54, Hybernská 38, Praha 1, www.studio54.cz.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.