TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaPaul van Dyk založil nový label pro začínající umělce

30.04.2019


 
Paul van Dyk je bezpochyby již několik desítek let mezinárodně známý pro svou trancovou tvorbu a po mnoho let se díky ní těší velkému úspěchu. Před časem publikoval knihu a nyní je dalším velkým krokem v jeho kariéře nový label. Nová značka německého DJe a producenta nese název Next Generation a je podřízena mateřskému vydavatelství Vandit, které existuje již 20 let. Jak již název napovídá, jde o podporu mladých začínajících umělců, kteří potřebují mezinárodní platformu, aby si vybudovali kariéru.
 
Paul van Dyk sám říká: „Vandit je tu již dvě desetiletí a myslíme si, že teď nastal ten správný okamžik, abychom takto rozdělili naše umělce do dvou odlišných skupin. Jedni, kteří jsou již hudebně zavedení, budou na hlavním vydavatelství Vandit. A talentovaní umělci, kterých si tým Vandit všiml nebo ti, kteří se začínají prosazovat či začínají svou cestu přes nás, budou na Next Generation. Investice je klíčem k veškeré naší budoucnosti, takže Vandit Next Generation má vychovávat tuto novou vlnu producentů trancu na tom správném místě.“
 
Již je samozřejmě hotový i release plán. Každých 14 dní vždy ve středu bude vydán na tomto novém labelu další skladba. První release Steve Dekay – The Blooming Era vyšel již na konci dubna a bude následován v příštích měsících tracky od Jamie Walker, Aerotek, Aimoon, Jan Miller, Mhammed El Alami, Alex Wright a Casey Rasch.
 


 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit