TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaPaul Webster odehraje v Praze pětihodinový set

11.07.2022

Nestává se příliš často, že by zahraniční DJ na nějaké české akci odehrál vysloveně dlouhý set. Pětihodinové vystoupení je v našich zeměpisných šířkách spíše raritou! Na eventu Trance Family se však sen stane skutečností. Populární irský DJ Paul Webster totiž tuto sobotu 16.7.2022 zahraje v pražském hudebním klubu Jilská 22 exkluzivní 5 Hours Extended Set!

 

 
Paul Webster je nadšený DJ z Irska a už v raném věku byl přesvědčen, že elektronická hudba je směr, pro který byl předurčen. A toto dokazuje svým působením na elektronické taneční scéně již více než patnáct let. Ve studiu spolupracoval již s takovými jmény jako Jordan Suckley, Will Atkinson, Fred Baker či Arctic Moon a jeho tvorba vychází na zvučných vydavatelstvích jako Armada, Garuda, Subculture, FSOE, In Trance We Trust či Critical State. Mezi jeho nejznámější tracky patří Corruption, The Wolf, Cut Off a Time, které získaly příznivé recenze mimo jiné i ve známých periodikách jako Mixmag či DJ Mag. Výrazně tím vzrostla poptávka po jeho remixech a v jednu chvíli patřil Paul mezi 30 nejpopulárnějších trance DJů této planety. A svůj standart si stále drží. Slyšet jste jej mohli hrát po celém světe od New Yorku až po Sydney, účastnil se takových významných eventů jako ASOT Festival, Luminosity, The Gallery, Godskitchen, Technoclub či Tiestovo Club Life Night v Privilige na Ibize a 16.7. dorazí i do klubu Jilská 22 na Trance Family.

Společně s Paulem bude na eventu Trance Family hrát i německý DJ Marco Cera, jenž s sebou přinese svěží vítr v podobě hard & tech setu a Francoa Le Geue, který rozehřeje publikum stylovým progressive setem. Vstupenky je možné zakoupit za zvýhodněnou cenu do pátku v síti GoOut nebo pak na místě přímo v klubu Jilská 22.
 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit