TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaPaul Webster boduje s remixem pro Bena Golda

27.07.2023

Nadšený irský DJ Paul Webster je v naší kotlině dobře známý. Má v České republice mnoho příznivců a není se čemu divit, ve své době vydával jeden hit za druhým a patřil mezi 30 nejpopulárnějších trance DJs této planety. Skladby jako Corruption, The Wolf, Cut Off a Time udělali ze zrzavého dentisty hvězdu taneční scény a hojně vychvalovaného baviče. Hrál již všude po světě od New Yorku až po Sydney včetně významných eventů jako A State Of Trance, Luminosity, The Gallery, Godskitchen, Technoclub, Trance Sanctuary či na Ibize v klubech jako Privilige nebo Amnesia. Mohli jste jej slyšet i na českých událostech Trancextasy (2014), Tranceformers (2018), Port Of Trance (2020) a Trance Family (2022).
 

 
Co se týče Paulovi produkce, tak v tomto už rodák z Dublinu není v posledních letech tolik aktivní jako dříve a s přibývajícím věkem se dnes již čtyřicátník soustředí na jiné věci. Poslední aktivitu jsme od něj mohli zaznamenat v roce 2019, kdy vydal klubový track Smoking Gun a dalším Paulovo počinem ze stejného roku byl povedený remix pro zpěvačku Bo Bruce a její song Holding The Light. Tento remix však nikdy nebyl oficiálně vydán, neboť se nepodařilo získat svolení nahrávací společnosti, která vlastní autorská práva. V tomto roce však zaznamenal Paul Webster výsostný comeback. V květnu jsme se od něj dočkali nového singlu Ignite publikovaného na labelu Who’s Afraid Of 138?!, který vznikl ve spolupráci se skotským duem NO-SO. A právě v těchto dnech vychází na Armada Captivating nový Paul Webster Remix loňské skladby Ben Gold – Rest Of Our Lives.
 
BEN GOLD – REST OF OUR LIVES
PAUL WEBSTER REMIX

Release date: 14.7.2023

Label: Armada Captivating

Catalog: ARCV186R

Hudební služby: https://armada.lnk.to/RestOfOurLivesPWR

 

Tracklist:

01. Paul Webster Remix (3:25) 144 bpm

02. Paul Webster Extended Remix (6:22) 144 bpm

 
 
Titulní skladba Benova druhého studiového alba Rest Of Our Lives je už v originálu povznášející záležitostí. Paul Webster výrazně zrychlil tempo a nasytil track svým typickým soundem, který známe z již zmiňovaného remixu pro Bo Bruce, místy se nebál i přitvrdit. Zachována zůstala klavírní linka, ústřední melodie a vokály se srdečným poselstvím, o které se postarala Roxanne Emery, jenž je jak jistě víte mladší sestrou hvězdného DJe a producenta Garetha Emeryho. Paulova verze celkově působí více trancy, aniž by strádala na energii a magičnosti Benova původního nápadu. Je to rozhodně ten druh skladby, která fanoušky žánru nechává v úžasu. Proto ani nepřekvapí, že se remix aktuálně nachází na vrcholu prodejního žebříčku na Beatportu.
 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit