TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaPhil Thompson aka Moonface na ZENu

14.01.2003

S únorem přichází do klubu Roxy daląí pokračování nejoblíbenějąí a nejbarevnějąí Roxy-klubovky. Na ZENu se tentokrát představí jako speciální host DJ PHIL THOMPSON, kterého zná klubová obec spíąe pod jménem MOONFACE. ZEN proąel na zlomku roku zásadními změnami, které ho posunuly opět o kus dál, jak jsme se mohli přesvědčit jiľ v lednu. Nápadité atmosférické dekorace, úchvatné UV filtry, laser show a videoprojekce od Phase podtrhují atmosféru, kterou utváří svým DJským umem rezidentní duo MICHAEL BURIAN a JOEL EINHORN. Obvyklý deep house chillout v podání DJů Dana Cooleyho a Raie bude tentokrát zpestřen saxofonistou Hodjohnem z uskupení Face2Face, který doprovodí druhého jmenovaného. Sečteno podtrľeno tu máme daląí barevný cirkus jménem ZEN, který byste neměli propásnout.
DJ PHIL THOMPSON
PHIL THOMPSON začal svojí kariéru v roce 1993, kdyľ se poprvé prosadil jako rezident na “Trois boat” akcích v Southamptonu. Silné přesvědčení v house music ho vtáhlo přímo do dění taneční scény a jeho snaha ho za krátko učinila rezidentem v klubech “House of Windsdor” a “U.K. Club” v Londýně. V záplavě rádoby DJů té doby působil jeho talent doslova jako “neobjevený” a do té doby na parties neslyąitelný. V roce 1994 Phil investoval do studiového vybavení a zadal si úkol, ľe do pěti let si vybuduje takový zvuk, jaký lze u jeho hudby slyąet nyní. S výbavou se učil sám a po rychlém proniknutí do technických záleľitostí začal přicházet na kloub mixování tribalu s různými popěvky, základními drum’n’bassovými rytmy a kloubit je do vlastního, originálního zvuku.
V roce 1998 se dostal do ąirąího veřejného povědomí po zajímavém rozhovoru s Danny Howellsem; ten miloval zvuk Philových tracků a zeptal se ho, jestli by některé mohl zkompletovat pro jeho rezidenci v Bedrocku. Phil si dodal odvahy a velmi brzy se tyto kousky objevily v Dannyho vinylboxu. Spolupracoval s takovými jmény jako Deep Dish, Digweed, Sasha, Danny Tenaglia a daląí. Phil popisuje svojí hudbu jako “ráznou hudbu, která tě rozpohybuje aľ ze samého dna tvojí duąe; vľdycky dost kvalitní na to aby tě udělala ą»astným, dost temná a hluboká aby tě donutila přemýąlet. Krátké a líné techno tracky z Belgie, Holandska a ©védska v kombinaci s “maratonovými” kousky z Anglie.”
sobota 15. února 2003 – Roxy Promotion uvádí: ZEN
special guest: PHIL THOMPSON aka MOONFACE
resident DJs: MICHAEL BURIAN (flesh/jpa), JOEL EINHORN (roxy praha)

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.