TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaPhynn v Roxy na Entrance již v sobotu + rozhovor

05.01.2007

Roxy má svojí rezidentní trance party! Klubovka Entrance, na kterou budete moci do Dlouhé 33 zajít od ledna letošního roku pravidelně, přivítá na svém prvním vydání se zahraničním hostem vycházející hvězdu z Holandska, producenta a dje Phynna. Ten se i přes svůj věk zkušeně pohybuje mezi evropskou elitou a jeho hvězda strmě stoupá; důkazem budiž například jedenácté pokračování respektované kompilace In trance We trust, kterou Phynn namixoval. S hostem zahrají samozřejmě i domácí djs – resident Entrance, oblíbený Michael C a dále TinTin a Pico. V chilloutu potom Strain a Farrely, o projekci se postará dvojka Bit Cheekly a .THC. Start je jako vždy ve 22:00, vstupné do půlnoci 150czk a po půlnoci 200czk. Trance v Roxy! Entrance s Phynnem už tuto sobotu!

Ahoj Phynne, v České republice jsi ještě nehrál, můžeš se českých clubberům představit?
Moje jméno je Finne Hager, je mi 22 let a žiju v Holandsku. Jsem podepsaný pod Black Hole recordings, už pár let skládám a hraju hudbu po celém světě.
Ačkoli jsi velmi mladý, jsi úspěšný producent a dj. Kde hledáš inspiraci pro svoje nové tracky a co Tě motivuje jít stále kupředu?
Motivaci vidím kdekoli. Například dobrá party nebo dobrá hudba, kterou někde zaslechnu. Snažím se do svojí se kombinovat elementy každého hudebního stylu, který mam rád. Pořád se snažím posouvat svůj vlastní styl a originalitu.
Jsi podepsaný pod Black Hole records, která patří Tiestovi, a která sdružuje velmi dobré producenty jako Mark Norman nebo Cor Fijneman. Myslíš, že tato značka Ti otevřela cestu do světa taneční hudby?
Black hole recordings mi určitě dala jedinečnou možnost ukázat svojí hudbu širokému publiku a jsem za to velmi rád. Je dobré vědět, že mám za sebou takovou značku, která mi zároveň dělá velkou promotion, což mi dává více času se zaměřit na tvorbu hudby.
Co považuješ za zlomový moment ve svojí dj/producentské kariéře?
Můj track “Lucid”, který byl velmi dobře přijat mnoha Dji a producenty po celém světě.
Tvojí kolegové Cor a Norman už v ČR hráli. Ptal ses jich na zkušenosti s Prahou, nebo se necháš českou hudební scénou a kulturou překvapit?
Slyšel jsem, že Praha je velmi krásné město, takže už se nemůžu dočkat až ji navštívím.
Na čem aktuálně pracuješ? Co cítíš když hraješ svoje věci v klubu a vidíš jak z toho lidi šílí?
Pracoval jsem na svém prvním albu celý poslední rok. Samozřejmě jsem už i testoval některé nové věci během vystoupení a je to velmi příjemný pocit, vidět jak clubbeři rozjásaně reagují na skladbu, u které ani neznají název.
Mnoho djs v poslední době preferuje hraní z Abletonu,Final scratche nebo cédéček, vinyly jdou stranou. CO preferuješ ty? A jaký je tvůj názor na elektronické vydávání hudby?
Hraju čistě z CD. Je to mnohem jednoduší kvůli cestování, nemám rád hraní z laptopu; myslím, že velká část úspěchu dje je o “pohybu” (spinning, mačkání tlačítek), ne o zírání na display laptopu.
Plánuješ do budoucna hrát živě?
Zatím ne, ale kdo ví, třeba někdy v budoucnu.
Co bys vzkázal fanouškům, kteří se na tebe přijdou podívat v sobotu do Roxy?
Doufám, že Vás všechny uvidím na tanečním parketu v Roxy a udělám maximum pro to, aby to byl skvělý večer!
Připravuješ na sobotu něco speciálního?
Vždy se na každou show dobře připravuji. Můžete se těšit na některé opravdu exkluzivní skladby z mého připravovaného alba, které ještě nikdo neslyšel.
A nakonec, tvoje top 5
1. Johan Gielen – Revelations (Filterheadz Remix)
2. Mind One – Hurt of Intention (Ferry Fix)
3. Eric Prydz vs. Pink Floyd – Proper Education
4. Breakfast – Drunk In The Grass At Sunset
5. Pryda – Shadows
roxy promotion uvádí: ENTRANCE
special guest: PHYNN (black hole rec – nl)
Resident dj Michael C (djmichaelc.com)
Support djs: TinTin & Pico (beautiful things – sk)
Chill out djs: Strain & Farrelly
Projekce: VJs Bit Cheekly & .THC
06.01.2007
ROXY
Dlouhá 33
start 22:00
www.roxy.cz
www.phynn.com
www.trance.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.