TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaPlay 7 Days – s lasery Laserworld

15.07.2008

Už několik měsíců pro Vás pravidelně připravujeme akci Play 7 Days. Pokud ještě nevíte o co jde, tak Vás asi vůbec nezajímá DJská technika anebo nemáte přístup k internetu a ani jste nikdy nebyli u nás v Praze, na prodejně maxistore – Bořivojova 57. Tentokrát jsme se při výběru značky poněkud odklonili od zvukové techniky a budeme u nás celý týden svítit lasery. Dlouhou dobu byl laser výsadou velkých a drahých produkcí a pro menší akce byla tato atrakce téměř nedostupná. Dnes už je, ale situace úplně jiná a přiměřeně výkonný laser pořídíte za cenu lepšího světelného efektu. Již letos jsme prodali mnoho těchto menších laserů a věříme, že v týdnu akce Play 7 Days (od 14. do 20.7.) o ně bude také velký zájem. Nabídka bude totiž zase hodně zajímavá a určitě Vás zaujme. Vybrali jsme tři modely značky Laserworld u kterých bude cena opravdu velmi neodolatelná: Akční sleva na tyto tři modely laserů je 25%!
—————————————————————————————-
Soutěž o 3 originální trička s P7D a lasery Laserworld
Z jaké země pochází značka Laserworld?
a) Německa
b) Švýcarska
c) Belgie
Pro výhru stačí odpovědět na naši otázku a poslat do 22. července správnou odpověd na tento e-mail. Otázku zkopírujte do těla emailu a na další řádek napište odpověd. Podepisujte se pravým jménem a příjmením. Výherci bude kontaktován emailem po skončení soutěže. Pokud se Vám automaticky nevyplní do předmětu emailu text TRANCE.CZ – Soutěž o 3 originální trička Laserworld, zkopírujte si jej tam také. Hodně štěstí!
—————————————————————————————-
Laserworld EL-60G green
Původní cena 5.490,- Kč / Akční cena 4.090,- Kč
Menší šikovný laser s výkonem 60mW, který využijí všichni pro obohacení domácí party, menšího parketu nebo při nákupu vícero přístrojů i do většího podniku.
Laserworld EL-200 RGY DMX red/green
Původní cena 8.990,- Kč / Akční cena 6.690,- Kč
Tento dvoubarevný laser s výkonem červeného laseru 150mW a zeleného 50mW je určen i pro větší prostory. Výhoda je v možnosti ovládání přes DMX kanály, kde si můžete přesně nastavit jaký z přednastavených obrazců se vám v daném čase má zobrazit a v jaké barvě.
Laserworld EL-350 RGY DMX red/green
Původní cena 14.990,- Kč / Akční cena 11.190,- Kč
S výkonem 250mW v červené a 100mW v zelené barvě už vystačíte na pěkně velký večírek a všichni si efektu určitě všimnou. I tento model se dá ovládat přes DMX. Samozřejmě funguje i samostatně v automatickém nebo sound módu.

Pokud si vyberete jiný model z nabídky Laserworldu věřte, že i tak bude cena zajímavá. Na ostatní sortiment Laserworldu bude platit po dobu P7D sleva 20%. Budete mít možnost také získat jeden laser zcela zdarma a to v soutěži na našem partnerském webu www.techno.cz, půjde o 40mW silný EL-40G v hodnotě 4490,- Kč. A to už stojí za to :
Samozřejmě i nyní budeme soutěžit na více jak 8 serverech o originální trička P7D s Laserworld.
A každý kdo si koupí laser od značky Laserworld dostane také originální tričko P7D Laserworld.
Zaujalo Vás něco, ale nemáte teď peníze? I z domova nebo u nás na prodejně je možné koupit laser na splátky s minimální akontací 10%.
Nabídka laserů Laserworld
Laser show
maxi store
Bořivojova 57, 130 00 Praha 3.
email: x@maxistore.cz
tel.: 222 722 999
maxistore.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.