TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaPlay 7 days se značkou Citronic – slevy až 29%, soutěže, dj school

08.05.2008

V dalším pokračování akce Play 7 Days, která proběhne v týdnu od 12.5. do 18.5. 2008 se setkáme se značkou Citronic. Původní kořeny této značky jsou v Anglii, ve městě Bromham, kde ji zhruba před třiceti lety založil Richard Wadman. Dnes už se řadí, tak jako mnoho dalších firem mezi výrobce s širokou škálou výrobků a to hlavně pro použití v oboru ozvučování a DJského hraní. Akce proběhne, tak jako vždy u nás na prodejně maxistore (Bořivojova 57) a na našich webech www.maxistore.czwww.maxistore.sk . Play 7 days bude opět doprovázet soutěž na serveru www.techno.cz, tentokrát o sluchátka Sluchátka HP-300 pro DJ v hodnotě 499,- a šikovný Mix pult Pro-2S v hodnotě 1799,-. Další soutěže o ceny budou i na ostatních spřátelených webech. Celkem se bude hrát o dalších 21 cen. A teď k akčním cenám, na které se asi nejvíce těšíte.
Slevy dosahují u pěti produktů opět k neuvěřitelným 29% a to už může být opravdu za málo peněz hodně muziky, obzvlášť v případě Citronicu. 
Gramofon PD1-S MKIII s přímím náhonem
 Původní cena 4490,- / Akční cena 3190,-
CD přehrávač CD-S6 Původní cena 10790,- / Akční cena 7669,-
Reprobox CX 8086 černá i bílá Původní cena 7290,- za pár / Akční cena 5179,- za pár
Mix SM-500 Původní cena 7990,- / Akční cena 5679,-
CD case Alu 120CD Původní cena 1399,- / Akční cena 999,-
—————————————————————————————-
Soutěž o 3 originální trička Citronic
Značka Citronic pochází z:
a) Německa
b) Japonska
c) Velké Británie
Pro výhru stačí odpovědět na naši otázku a poslat do 14. května správnou odpověd na tento e-mail. Otázku zkopírujte do těla emailu a na další řádek napište odpověd. Podepisujte se pravým jménem a příjmením. Výherci bude kontaktován emailem po skončení soutěže. Pokud se Vám automaticky nevyplní do předmětu emailu text TRANCE.CZ – Soutěž o 3 originální trička Citronic, zkopírujte si jej tam také. Hodně štěstí!
—————————————————————————————-
U ostatních produktů Citronic je sleva 19% (jako kdyby jste nakupovali techniku bez DPH). Ke každému nákupu značky, dostanete dárek v podobě kvalitního zeleného trička Play 7 Days – Citronic. Během týdne (čtvrtek a pátek odpoledne – oba dny ve 14 a 16 hodin) budete mít také možnost na prodejně potkat odborníky na značku Citronic z řad DJs, kteří vám rádi poradí a vystavené produkty předvedou s všemi jejich možnostmi. Prostě taková malá DJ school.
Zajímavá bude určitě i recenze mix pultu Citronic SM FX-400, kterou jsme pro vás k této příležitosti připravili a během týdne zveřejníme na našich stránkách www.maxistore.cz a dalších partnerským webech. Nezapomeňte, že i když vám zrovna nevyjdou peníze, ale přesto by jste rádi využili cenové nabídky, můžete zboží nakoupit na splátky na prodejně nebo na internetu přes on-line splátky na dálku.
www.maxistore.cz
www.maxistore.sk
Bořivojova 57, Praha 3 x@maxistore.cz
on-line splátky – rychle a jednoduše
CitroniC gramofony
CitroniC mixážní pulty
CitroniC CD přehrávače
CitroniC sluchátka
Citronic reproboxy
osvětlení pro kluby a diskotéky
laser show

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.