TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaPlay 7 Days – www.RELOOP.cz – akce již končí za 4 dny

13.03.2008

Jak už možná víte, a dle vaše zájmu někteří již víte velmi dobře a máte už mnoho RELOOP „hračky“ doma, tak jsme připravili u nás na prodejně (maxi store, Bořivojova 57, Praha 3 a na www.reloop.cz ) týdenní akci se zaměřením na jednotlivé značky z naší široké nabídky. Tento týden se věnujeme značce Reloop, která se v poslední době stala velmi oblíbenou, hlavně, ale nejen, u začínajících DJs. Pod touto značkou najdete kompletní Djské vybavení, jako jsou sluchátka, gramofony, CD přehrávače, mixážní pulty, reproboxy, zesilovače, mikrofony atd. V tomto týdnu se můžete těšit na nejlepší ceny jaké pro vás jsme schopni zajistit a u některých výrobků půjdeme na úplné minimum, vlastně až pod toto minimum. Tyto ceny budou jen u nás a jen tento týden. Pokud si do konce týdne u nás na prodejně toto zboží koupíte nebo objednáte (telefonicky, faxem, emailem nebo přes on-line shop) samozřejmě bude cena stejná i při dodání zboží, pokud by Vám přišlo domů po tomto termínu. Jaké výrobky jsou za minimální cenu se dozvíte u nás na prodejně nebo na našich stránkách www.maxistore.czwww.reloop.cz a z již uveřejněných tiskových zpráv.
I toto akční zboží můžete mít na splátky a to ať na prodejně nebo na ON-LINE splátky na dálku, o které můžete požádat přímo na našich stránkách. V sekci ON-LINE splátky se dozvíte přesný a jednoduchý postup. A pokud nevíte co si máte koupit i na toto zboží se vztahuje služba maxi change, která vám zajistí bezplatnou výměnu zboží. Více o této službě najdete také na www.maxistore.cz .
Přijďte si tedy s námi zahrát. A možná ještě něco ve zkratce k programu a k tomu co Vás s PLAY 7 DAYS se značkou RELOOP čeká:
– soutěž o mixážní pult Reloop RMX 20 Black Fire je v plném proudu a máte ještě šanci vyhrát, tak to zkuste …..
– stále máte možnost, že za vás zaplatíme DPH !!! na všechny výrobky získáte neopakovatelnou slevu 19% – a kdo je plátce DPH vydělá na tom 2x
– stále platí, že každý kdo v tomto týdnu nakoupí techniku od značky Reloop dostane originální tričko „PLAY 7 DAYS“ s logem Reloop a věřte, že jsme jich již dost rozdali. Tyto trička jsou v limitované sérii. Každý týden má své originální tričko.
– soutěže o další ceny jako jsou originální trička, čepice, peněženky RELOOP už také pomalu gradují
– stále vás čeká 5 akčních výrobků se slevou dokonce 29% – ale opravdu jen do neděle

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.