TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaPokyny pro návątěvníky páteční akce s Paul van Dykem

12.05.2004

Nezadrľitelně se blíľí páteční akce s Paul van Dykem, která bude pravděpodobně největąí akcí za poslední dva měsíce. Zde je pár upozornění pro promotéry a samotné návątěvníky: Na místě nebude moľno z produkčních a sponzorských důvodů volně distribuovat plakáty a letáky na jiné akce bez předchozího souhlasu pořadatele. Prosíme proto promotéry, aby psali na pavel@imediapublishing.cz své ľádosti. Návątěvníky akce upozorňujeme: zákaz vstupu s fotoaparátem bez platného fotopasu, do T-Mobile Arény nepatří zbraně, drogy, vlastní nápoje, do T-Mobile Arény patří dobrá nálada a party people.
Daląím zahraničním hostem bude tento pátek v praľské T-Mobile Aréně polský DJ Angelo Mike, který ve své rodné zemi patří na samotný vrchol. Vlastním jménem Jarek Czechowski se věnuje djingu zhruba 10 let, jako jeden z prvních také začínal s pořádáním parties na jihu Polska. Jeho hudební vývoj se dá ve zkratce shrnout jako cesta od detroitského techna k jemnějąím beatům, i kdyľ techno také stále hraje. V současnosti je pro něj dominantní progressive house a trance. Zejména díky svojí technice a citu pro kontakt s publikem patří Angelo Mike jednoznačně mezi nejpopulárnějąí polské DJe. Je majitelem labelu Sentence Art, an kterém i vydává vlastní tvorbu. Má za sebou i vystoupení v České Republice, naposledy exceloval na loňském festivalu Creamfields.
LINE-UP
20:00 – 21:00 Micronaut
21:00 – 22:00 Stereophonic Experience
22:00 – 23:30 Loutka & Tráva
23:30 – 01:00 Michael Burian
01:00 – 04:00 Paul Van Dyk
04:00 – 05:30 Angelo Mike
05:30 – 06:30 Orbith
Kenvelo Fashion Show Jaro/Léto 2004
Módní přehlídka Kenvelo během vystoupení Paul Van Dyka v Praze ve dvou provedení, ve dvou časových etapách, nová kolekce jaro/léto 2004
22:30 hod v rytmu Loutky a Trávy, přehlídka jeansových novinek sezóny 2004
00:00 hod “odhalena ” druhá část módní přehlídky, spodní prádlo, plavky a doplňky
Výjimečné líčení, extra světelné efekty, 12 modelů, celkem ve 20 minutách, přímo na pódiu Paula Van Dyka představí minimálně 50 variací módy Kenvelo 2004
———————————————————
Zítra je poslední den, kdy je moľné zakoupit ve vybraných předprodejích zlevněné vstupenky. Jejich cena je 399,- Kč včetně poplatku. Od čtvrtka se cena vrací k normálu coľ je 399,- Kč + poplatek v síti Ticketpro resp. 399,- Kč + poątovné v e-shopu techno.cz. Na místě budou vstupenky za 490,- Kč. U příleľitosti vystoupení ąpičkového Dje Paul Van Dyka v Praze dne 14.5.2004, který bude hrát na Final Scratch, připravil Stanton společně s Vinyl.cz akci: pokud nakoupíte přes internetový obchod www.vinyl.cz zboľí Stanton v hodnotě vyąąí neľ 5000,- Kč s DPH, dostanete k němu vstupenku na vystoupení Paul Van Dyka zdarma. Tak neváhejte a pokud zrovna plánujete zakoupit mixpult nebo gramofon a chcete se podívat na Paul Van Dyka, máte právě tu nejlepąí ąanci nákup elegantně zkombinovat a uąetřit!
Vstupenky za 399,- Kč můľete do 5.4. zakoupit v těchto předprodejích:
Pardubice – Music Stop, U Merkura
Praha – Radost FX CD Shop, Musicland Praha
Hradec Králové – Bontonland
České Budějovice – Store 96
Liberec – Black Market
Brno – Indies
Mladá Boleslav – Bontonland
———————————————————
Společnost Philips nabídla svým zákazníkům, kteří si zakoupí jeden ze tří modelů mobilních telefonů Philips, moľnost zúčastnit se mega party s Paul van Dykem zcela zdarma! Při koupi telefonu (a» jiľ v Go sadě, či na pauąál) získají zákazníci kupón, který je opravňuje ke 2 vstupům na tento svátek taneční hudby. Kupóny si pak mohou vyměnit za vstupenky přímo v místě konání akce v označené pokladně. Tento akční prodej modelů mobilních telefonů Philips 330, Philips 530 a Philips 535, ke kterým bude kupón přiloľen, bude zahájen 3.5. a ukončen 14.5.2004. Telefony s kupónem můľete zakoupit ve vąech značkových prodejnách Eurotel.
Stručné informace k modelům:
Philips 330 – Jednoduchý a elegantní – Uvedený model je jednoduchým a nenáročným mobilem určen předevąím pro praktické uľivatele. Designově velmi povedený („véčkové“ provedení) s váhou pouhých 72 gramů, disponuje černobílým displejem a základní nabídkou funkcí: odesílání klasických SMS a EMS, zprávy obohacené o obrázky, animace či melodie. Telefon nabízí i WAPový prohlíľeč ve verzi 1.2.1, českou T9, vnitřní pamě» aľ na 100 sms a 300 jmen.
Philips 530 – Miláček hudebních nadąenců! – Tento model v atraktivním stříbrném provedení disponuje mnohými zajímavými funkcemi: integrované rádio, vąechny druhy textové komunikace (SMS, EMS, MMS). Díky unikátní funkci BeDJ™ můľe být telefon Philips 530 snadno vyuľit k vytváření, ukládání a posílání nezaměnitelných hudebních mixů (aľ devět stop). Funkce audio a video reprodukce nového telefonu jsou jeątě progresivnějąí. Model přehrává ukázky písní jako vyzváněcí tóny a je vybaven hi-fi stereo sluchátky pro pohodlný poslech remixů či vysílání zabudovaného FM rádia. (Fotoaparát je k dispozici jako přísluąenství).
Philips 535 – Vyfo», namluv a poąli! – Novinka, která právě vstupuje na náą trh, se má čím pochlubit. Kromě výborných parametrů (hmotnost pouhých 95 gramů, pohotovostní reľim a čas hovoru je 300, reps. 6 hodin, kompaktní a lákavý kovový vzhled) přichází společnost Philips s daląími unikátními funkcemi. Například funkce „FotoTalk“ umoľňuje uľivateli nahrát si svůj hlas nebo jiný zvuk k obrázku a poslat vąe pomocí MMS, fotit objekty či autoportréty a díky funkci „FotoCall“ uvidí uľivatel obrázek volajícího. Samozřejmě ani zde nechybí funkce BeDJ. Díky ní uľivatel můľe vyuľít telefon i jako mixáľní pult. S funkcí BeDJ můľe namíchat aľ 9 stop, vybrat nástroj pro kaľdou hudební stopu, měnit tempo či hlasitost zvuku.
Informace o párty s Paul van Dykem – Party s Paul van Dykem se uskuteční 14. května 2004 v praľské T-Mobile Aréně na Výstaviąti. Vedle Dyka zde vystoupí největąí hvězdy domácí taneční scény: Michael Burian, Tráva, Loutka a daląí. Party bude navíc okořeněna netradičním řeąením pódia, masivní světelnou show a originálními velkoploąnými projekcemi a speciálními efekty. Pro uľivatele mobilních telefonů budou připraveny interaktivní SMS / MMS hry a speciální SMS soutěľ, ve které budou návątěvníci moci vyhrát telefony Philips 535, DVD přehrávač Philips či CD s podpisem Paul van Dyka.
———————————————————
O umístění Paul Van Dyka v prestiľních anketách DJ Magu a amerického BPM Magazinu jsme jiľ informovali. V minulých dnech si Paul připsal daląí ocenění. V sobotu 10. dubna byl v Holandsku vyhláąen jako nejlepąí světový DJ. Celou show vysílala v přímém přenosu holandská hudební televize TMF, která celý ceremoniál zároveň pořádala. Hned 14. dubna Paul odstartoval velkolepé americké turné, které čítá 12 zastávek napříč celou zemí a skončí 2. května. Turné je součástí kampaně Rock The Vote, která se snaľí přitáhnout k letoąním prezidentským volbám co nejvíce mladých Američanů. “Je pro mě ctí, být součástí kampaně Rock The Vote 2004. Protoľe jsem vyrůstal za ľeleznou oponou, vím, co to je ľít bez moľnosti volby. Moľnost volby je jedním ze základních principů demokratického světa. Doufám ľe se i díky mě zaregistruje co nejvíce voličů.”
———————————————————
Jeątě nemáte koupené lístky na květnové vystoupení Paul van Dyka v praľské T-Mobile Aréně? Potom byste to měli co nejrychleji napravit. Pouze do středy 14. dubna jsou totiľ vstupenky na Dykův mejdan v síti Ticketpro za zvýhodněnou cenu 299,- Kč + poplatek! Po tomto datu budou lístky jiľ o 100,- Kč draľąí. Veąkeré podrobnosti k předprodejům vstupenek najdete na nově spuątěných stránkách www.paulvandyk.cz, které právě dnes proąly daląí aktualizací. K dispozicí je na tomto webu nyní také fórum, kde si můľete poklábosit s ostatními příznivci slavného německého trance DJe a nově jsme spustili rovněľ rubriku akreditace, v které si zástupci médií mohou zaľádat o volné vstupy.
Pro vąechny fanouąky Paul van Dyka máme skvělou zprávu. Jeho management právě potvrdil, ľe Paul zahraje exkluzivní tříhodinový set, máme se tedy na co těąit! Předprodeje na party s touto hvězdou světových DJských ľebříčků jsou jiľ sluąně rozpohybované, proto se sluąí připomenout, ľe aktuálně zvýhodněná cena je v síti Ticketpro za 299,- Kč + poplatek a je časově omezená do středy 14. dubna. Po tomto dni se cena vyhoupne na stále přátelských 399,- Kč. Podobně rozjetá je i SMS soutěľ o volné vstupy, brzy zlomíme první tisícovku soutěľících. Proto jsme se rozhodli takto kulaté číslo ocenit kromě vstupenky i CD albem PVD – “Reflections”, které je posledním počinem této německé superstar. Zároveň si vás dovolujeme upozornit na spuątění tématických stránek na adrese www.paulvandyk.cz, které právě plníme a brzy tu najdete vąechny informace s akcí spojené.
Jak jiľ bylo oznámeno v minulém týdnu, 14.5. se fanouąci elektronické hudby v české republice dočkají daląího z nejľádanějąích Djů světa – tranceové legendy Paula Van Dyka. Na přání managementu Paul Van Dyka, který se byl podívat na posledním ročníku Creamfileds, které dopadli organizačně na jedničku, se promotérem stává agentura JPA. Mediální partneři jsou XMAG, Evropa 2, TV Óčko a server www.techno.cz. Vzhledem k jménu tohoto umělce a tomu, ľe od jeho posledního vystoupení u nás uplynuly jiľ čtyři roky, zvolil organizační team ke konání akce největąí moľné a taneční hudbou dosud nedotčené místo. Tím je praľská T-Mobile Aréna. Volba na ni padla i proto, ľe nabízí kompletní technické zázemí, a umoľní návątěvníkům proľít tento speciální večer v plném komfortu. Aby nikdo nebyl oąizen ani o moment z průběhu party, vystoupí opět DJs na otočném pódiu uprostřed haly, projekce bude promítána na obří kostce zavěąené u jejího stropu. Nebudeme ąetřit ani na počtu personálu, takľe jak v ąatnách tak na barech a toaletách budou vąichni odbaveni maximálně plynule.
Zájemci o vstupenky v předprodejích mohou jiľ nyní nakupovat lístky v síti Ticketpro. Do 13. dubna bude jejich cena 299,- Kč + poplatek.
Paul Van Dyk – SMS hra o vstupenky zdarma!
Chceą na Paul Van Dyka ZADARMO?
Poąli SMS “HRA PVD” na číslo 9000630!
Kaľdá stá SMSka získává vstupenku zdarma!Soutěľ pojede od 26.3. do 13.5.2004
Cena jedné SMS je 30,- Kč s DPH. Platí pro vąechny operátory!
Provozuje iMédia s.r.o., U Zvonařky 448/16, 120 00 Praha 2
Výherci budou včas telefonicky kontaktováni.
———————————————————
Po úspěąném vystoupení Carla Coxe v Brně si časopis Xmag dovoluje představit daląí úlovek. Na jeho pozvání vystoupí 14.května v zatím utajeném prostoru v Praze daląí DJ pomyslné ąpičky světové taneční scény Paul Van Dyk. Paul Van Dyka není třeba českému publiku jistě představovat, na jeho poslední vystoupení v ČR dorazilo téměř 12 000 lidí. Za poslední léta se Paul Van Dyk vyąvihl na pozici jednoho z nejľádanějąích DJs na světě. Svědčí o tom i umístění v prestiľních anketách, mapujících minulý rok. Čtenáři britského DJmagu jej ohodnotili jako 2. nejlepąího Dje světa, v amerických Dance Star Awards získal ceny hned tři – vedle Dje roku, zvítězil také v kategorii akce roku a jeho spolupráce s Felix da Housecatem byla oceněna jako nejlepąí uľití hudby v (pochopitelně nejmenované) komerční kampani. Nyní se konečně dočkají i jeho čeątí fanouąci, kteří po jeho dlouhé absenci u nás, jistě Paula nadąeně přivítají. O organizaci se opět postará produkční tým, který zajią»oval hladký průběh nedávné akce s Carl Coxem v Brně. Jejím cílem je zajiątění bezpečnosti a pohodlí vąech návątěvníků. Nejlevnějąí vstupenky bude moľné zakoupit za 299,- Kč + poplatek jiľ začátkem příątího týdne exkluzivně jen v síti Ticketpro.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.