TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaHudební zaměření: DJ 
Původ (město):

Další odkazy:

Michael Burian


Hudební zaměření: DJ 
Původ (město):

Další odkazy:

Matamar


Hudební zaměření: DJ 
Původ (město):

Další odkazy:

Martin Gredner


Hudební zaměření: DJ 
Původ (město):

Další odkazy:

Jet Fever


Hudební zaměření: DJ 
Původ (město):

Další odkazy:

Crash dj Team


Hudební zaměření: DJ 
Původ (město):

Další odkazy:

LayDee Jane


LayDee Jane, vlastním jménem Lucie Králová, je DJ původem z České republiky. Díky svým setům, ve kterých kombinuje prvky progresivního tech-trance a melodického trance, si jí postupně povšimly prestižní kluby jako Fabric v Ostravě, Duplex v Praze či MAD ve Švýcarsku. Vystupovala mj. na festivalech Creamfields v ČR, FFWD Dance Parade v Nizozemsku nebo Streetparade ve Švýcarsku. V roce 2005 patřila podle žebříčku The DJ List mezi 70 nejoblíbenějších DJ světa,[2] o rok později pak již mezi 30 nejoblíbenějších
Hudbě se věnovala již od dětství, kdy hrála na klavír, tančila, zpívala a navštěvovala mnohé umělecké školy.[2] Do tajů mixování se poprvé ponořila kolem roku 1999, kdy se přestěhovala do Švýcarska a chvíli na to již účinkovala v některých švýcarských klubech. O dva roky později si poprvé zahrála ve velkokapacitních klubech v Riu Palace na Mallorce či BCM. Tou dobou podepsala kontrakt s agenturou Agenturami Atlantis Management GmbH a United Management. Stala se rezidentkou švýcarských klubů MAD an Nachtwerk. Vystupuje na mnoha akcích, z nichž je vhodné zmínit především Creamfields v ČR, kde se objevila po boku světoznámých DJ, jako např. Tiësto, se kterým si po krátkém čase znovu zahrála v klubu MAD. Na Energy 2003, což je největší švýcarská indoor party, se objevila po boku Paula van Dyka a dalších zvučných jmen.
Střídavě vystupuje v České republice a ve světě. V roce 2004 získává residenci v Gate One v Bernu, ve francouzském klubu Monte Cristo 2 a konečně také v českém Duplexu. Rádia po Evropě začínají hrát její sety. Tehdy si odbývá svou premiéru v Nizozemsku a ke konci roku si opět zakoncertuje v Praze s DJ Tiëstem.
V roce 2005 vynáší spolupráce s DJ Purem remix Pure’n’Jane. Tehdy získává rezidenci v klubu Fabric v Ostravě a zároveň vydává svou první oficiální kompilaci SONIC 5 se singlem LayDee Jane – Alumin-ic.

Hudební zaměření: DJ 
Původ (město): meta popis
Webové stránky: www.trance.cz
Další odkazy: odkaz

Bon Finix


Bon Finix je na půl Kypřan a na půl Čech. Začal hrát jako rádiový DJ, když mu bylo 17 let. Po jednom a půl roce vojenské služby na Kypru se rozhodl vyhledat svoji druhou půlku, tu českou, a proto přijel studovat do Čech. Tady se setkal s taneční scénou, která ho natolik zaujala, že si pořídil gramce a začal hrát taneční hudbu.
Ze začátku hrál pouze progressive house, ale v současnosti hraje všechno co má pozitivní energii od electro house až po našlapaný progressive. Bon ve svých setech rád kombinuje různé styly, tak aby byly barvité a více zajímavé, něco co je dnes přijímáno velmi pozitivně moderním clubberem.
To že Bon Finix je flexibilní a schopný přizpůsobit své sety podle velikosti prostoru a reakci publika, mu přináší hraní na mnoho odlišných akcích. V posledních letech měl možnost vystoupit v různých klubech všech velikostí, na parties na lodi ve prostřed moři, na festivalech, v after-klubech, v barech na pláži, a jednou dokonce i v nově postaveném filmovém atelieru. V průběhu své dráhy měl příležitost zahrát si po boku světových hvežd jako například Nick Warren, Jazzy M nebo Chris Cowie, a také s nejlepšími českými DJs
Rok 2004 zajistil Bon Finixovi residenturu v proslulém pražském klubu Mecca, dopřál mu jako residentovi účastnit se, šílenství připomínajíce, after ve Studiu 54, a také mu přinesl jeho první festival – nic menšího, než Creamfields 2004. K určitě jedinečným okamžikům patří i jeho účast na populárních klubovkách v legendární Roxy, kterými Visage a Mixer bezpochyby jsou. Stejně tak i nezapomenutelnou party na lodi u kyperských břehů společně s protagonistou projektu Get Fucked, Nathanem Colesem. Velkým úspěchem bylo i jeho umístění v první desítce v Dance Awards 2004 v kategorii “objev roku”.
V roce 2005 přibývají dvě nové residence; ve vyhlášeném after hours klubíku Le Clan a jeho první mimo-pražská residentura v Libereckém Liquidu. Jako jeden z hlavních resident DJs Meccy Bon Finix reprezentuje klub mimo Čechy na zastávkach mini-touru v prestižních klubech Passage v Rakousku a BarRouge ve Švýcarsku. Na konec roku se narodí Bon Finixova měsíční party Original Sin v klubu Nebe, která slaví úspěch hned od prvních dílů.
Bon Finixova kombinace vřelých středomořských a sexy východoevropských zvuku vzbudila pozornost publika a předpokládá slibnou budoucnost pro tohoto sympatického a bezesporu talentovaného mladíka.