TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaPoslední informace k páteční Pure s Paul van Dykem

16.04.2009

Třetí letošní vydání klubové noci PURE agentury United Music se odehraje v pátek, 17. dubna v prostoru SaSaZu v pražské holešovické tržnici, tzv. River Town Prague. Hlavní hvězdou nebude nikdo jiný, než jeden z nejpopulárnějších DJ planety, německá hvězda PAUL VAN DYK. Ten tradičně vystoupí v tříhodinovém setu, a publikum mu také tradičně rozehřeje Michael Burian. Závěr noci bude patřit Michalu Poliakovi. Pro všechny, kteří se na tuto klubovou událost roku chystají, máme poslední praktické informace. SaSaZu se nachází v prostoru pražské holešovické tržnice, v hale číslo 25. Vstup do areálu bude možný jak z ulice Jateční, kde je zároveň vjezdem na placené parkoviště, tak z Bubenského nábřeží, kde se nachází stanice tramvaje. V SaSaZu bude vyhrazen speciální vstup pro majitele VIP vstupenek na boční straně haly, a hlavní vstup pro majitele základních vstupenek na čelní straně. Brány klubu se otevřou ve 21.30 a hudební produkce odstartuje ve 22.00 hodin, kdy se za DJský pult postaví Michael Burian. Paul van Dyk vystoupí od 1. do 4. hodiny ranní, kdy nastoupí Michael Poliak. Konec je naplánován na 6. hodinu. Oficiální afterparty proběhne v klubu Studio 54.

Všechny vstupenky na PURE s Paul van Dykem jsou beznadějně vyprodány, a nebudou v prodeji ani na místě. Jedna vstupenka platí pro jednu osobu. Platné jsou pouze vstupenky vytištěné v síti Ticketpro. Pozor na překupníky, kteří prodávají falešné výherní poukazy!
Více informací na www.pureprague.cz
———————————————————-
Pure news – Morillo, Van Dyk, Le Grand, Schulz
První vydání PURE s Erickem Morillem v nově otevřeném prostoru SaSaZu je za námi. Do letních prázdnin nás čekají ještě tři další, které přivítají takové velikány elektronické hudby, jakými jsou Paul van Dyk, Fedde le Grand a Markus Schulz. Nejdříve se ohlédněme za premiérovým dílem z předminulého pátku. 20. března bylo datum, kdy SaSaZu hostilo první PURE, a první akci jako takovou. Provozovatel klubu vyvinul maximální úsilí k tomu, aby tato akce proběhlo co možná nejlépe, přesto se však objevily jisté komplikace. Mnozí z vás zaznamenali problém s šatnami a ochrankou. V klubu se nyní přijímají opatření jako např. rekonstrukce prostoru šaten pro navýšení kapacity a posílení obsluhujícího personálu, a také výměna některých pracovníků ochranky a speciální tréninky pro předcházení podobným situacím. Díky tomu, že během noci špatně fungoval pokladní systém na barech, museli návštěvníci v nejvytíženější části noci čekat poměrně dlouho na obsloužení. Celý systém obsluhy barů bude na další akci zjednodušen tak, aby byli všichni obslouženi co nejrychleji. Provozovatel klubu se za tyto problémy omlouvá, a soustředí své síly na to, aby k podobným komplikacím v budoucnu nedošlo.
Jsme rádi, že většina z vás si i přes tyto komplikace akci užila, a byli jste spokojeni jak s prostorem a komfortem SaSaZu, světelným parkem, zvukovým systémem Funktion One, který budeme na všechny PURE akce speciálně přivážet ze zahraničí, a bezesporu skvělým výkonem Ericka Morilla a dalších DJ´s, kteří vás bavili až do rána. Erick Morillo byl svou návštěvou SaSaZu nadšený, a vzkazuje velké díky za skvělou atmosféru, kterou jste mu připravili. Na www.pureprague.cz si můžete prohlédnout fotoreport a after movie.

Pátek, 17. dubna 2009
, bude jistě další velkou taneční událostí letošního roku. Na třetím letošním vydání PURE, vystoupí německá legenda Paul van Dyk, který po více než deseti letech u nás opět odehraje exkluzivní tříhodinový set v unikátním klubovém prostředí. SaSaZu tak bude svědkem další skvělé party, kde vedle Paula zahrají domácí Michael Burian a Michal Poliak. V síti Ticketpro je v prodeji posledních pár desítek základních a VIP vstupenek. SaSaZu dále nabízí možnost zakoupení stolu pro 6 osob na VIP galerii. Rezervace lze provést na emailové adrese viptable@pureprague.cz.
Květnová PURE bude patřit další houseové megastar. Po roce k nám přivítá autor největších tanečních hitů posledních let Fedde le Grand8. května k nám tento sympatický holanďan zavítá v rámci světového turné Output World Tour, při kterém navštíví velké světové metropole od New Yorku, přes Sydney, Sao Paulo, Londýn po Prahu. Sekundovat mu budou rezident PURE Michael Burian a rezident SaSaZu DJ Brian.
Dva týdny před začátkem letních prázdnin přivítá SaSaZu jednoho z nejpopulárnějších DJů planety. V sobotu 13. června zavítá do Prahy v rámci Global DJ Broadcast World Tour, miláček domácího publika Markus Schulz, který přijede zopakovat své nezapomenutelné pětihodinové klubové vystoupení. Podpoří jej kanadský talent Glenn Morrison a Michael Burian.
Vstupenky a VIP vstupenky na všechny vydání PURE, jsou v prodeji exkluzivně v síti Ticketpro. Pro ty, kteří plánují návštěvu jak květnového vydání s Fedde le Grandem, tak červnového s Markusem Schulzem, je připravena speciální nabídka. Na všech prodejních místech si nyní můžete zakoupit speciální balíček, který zahrnuje jednu vstupenku na PURE – Fedde le Grand a jednu vstupenku na PURE – Markus Schulz, a za který zaplatíte pouze 1290 Kč.
Více informací o všech akcích PURE na www.pureprague.cz a www.unitedmusic.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.