TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaPrague Sessions 2008 – Poslední praktické informace a časový line-up

17.09.2008

Již poslední dny zbývají do jedné z nejočekávanějších tanečních událostí letošního podzimu – Prague Sessions 2008 – kde jako hlavní hvězda vystoupí tuto sobotu, 20. září, Paul van Dyk, navíc s novým koncertním konceptem. Vysoké předprodeje svědčí o velkém zájmu o tuto unikátní akci, a očekává se až 10.000 návštěvníků. V článku najdete důležité praktické informace a časový plán akce. Prosíme, pozorně si přečtěte všechny uvedené rady a pokyny, a snažte se je během akce respektovat.


Časový plán
:
19.00 Otevření vstupních koridorů (pohyb pouze na chodbách v 1. patře)
20:00 Otevření hlavního sálu (možný vstup na tribuny a plochu)
20:00 – 21:00 Warm-up DJ
21:00 – 23:00 Tocadisco
23:00 – 00:30 Michael Burian
00:30 – 03:00 PAUL VAN DYK
03:00 – 04:30 PAUL VAN DYK + Exclusive Live Band Performance
04:30 – 06:00 Alex M.O.R.P.H.

06:00 Konec akce
Technická produkce:
Samotná produkce bude i tentokrát impozantní. Veškerá technika bude zavěšena ve vzduchu na 60ti motorech. Bude použito přes 500 metrů hliníkových truss konstrukcí, 100 inteligentních otočných hlav, 40 stroboskopů, a dalších více než 250 speciálních světel. Dominantou scény bude obří 3D led stěna, a 8 dalších LED obrazovek. Nebude chybět ani 6 laserů, z toho 2 plnobarevné. Naprosto výjimečný pak bude tentokrát zvukový aparát o celkovém výkonu 180 kW, který bude pro srovnání téměř jednou tak silnější než na minulé Transmission. Tentokrát se s vámi nepodělíme o 3D vizualizaci, ale věřte, že to bude velké.

Praktické informace k O2 areně
:
Na místě budou v prodeji jak základní vstupenky, tak i vstupenky GOLDEN VIP, a to po celou dobu trvání akce.
Při vstupu do O2 areny použijte vstupní severní stranu (od metra Českomoravská). Pozorně si přečtěte další pokyny uvedené na vstupence.
Pro parkování lze použít placená parkoviště, která se nachází před a v okolí Sazka Arény (250 Kč za auto). Tato parkoviště jsou provozována několika společnostmi a promotér nemá šanci ovlivnit cenu za parkování. Pokud budou tato parkoviště obsazena, respektujte prosím pokyny služby a využijte dalších možností v širším okolí arény.
Malé kompaktní fotoaparáty jsou povoleny, tzn. neprofesionální fotoaparáty bez výměnného objektivu.
V zázemí na úrovni plochy bude vybudována šatna. Sledujte pozorně navigační cedule ve vstupním foyer.
V aréně jsou vyhrazená místa pro kouření, která budou viditelně označena. Prosíme nekuřte v prostorách, které pro to nebudou vyhrazeny.
Do O2 areny není povoleno vnášet: zbraně, tlakované nádoby, zakázané omamné a toxické látky, nenošené oděvy, jídlo, láhve a nádoby, hořlaviny, výbušniny, pyrotechnika, zavazadla – větší než 250 x 350 x 200 mm (Š,V,H), a jakékoliv nebezpečné předměty.
Majitelé základních vstupenek (Sektor plocha) se mohou volně pohybovat v prvním patře, na tribunách a taneční ploše.
Pro majitele VIP GOLDEN (tzv. Klubových) vstupenek je vyhrazen vstup č.1 a 10 na severní straně. Po bezpečnostní kontrole a odbavení použije pro vstup do klubového patra eskalátory v severním foyer. Pro opětovný vstup či opuštění klubového patra je třeba pokaždé použít turnikety u eskalátorů, proto mějte vstupenku vždy při sobě.
Majitelé vstupenek do Sky Boxu a vstupenek do klubového patra, s výjimkou Golden VIP, nemají automaticky přístup na plochu. K tomu je potřeba druhá základní vstupenka.
Na akci bude v prodeji oficiální merchandise. Prodejní stánek najdete v severním foyer.
V severním foyer se bude dále nacházet informační stánek, kde vám hostesky ochotně poradí s dalšími dotazy.
Další praktické informace naleznete na stránkách www.sazkaticket.cz a www.o2arena.cz
Kompletní informace o akci najdete na www.paulvandyk.cz
———————————————————————————–
Prague Sessions s Paul Van Dykem – Tocadisco konečně poprvé v Čechách
Jedna z největších akcí letošního podzimu, Prague Sessions 2008, se nezadržitelně blíží. 20. září vystoupí v pražské O2 areně Paul van Dyk s novým živým koncertním konceptem, dále Michael Burian, Alex M.O.R.P.H. a konečně jedna z největších houseových hvězd současnosti, německý DJ a producent Tocadisco. Pojďme se tedy podívat, kdo se za touto přezdívkou skrývá. Svou bohatou hudební kariéru začal ještě velmi mladý Roman B. v německém Kolíně nad Rýnem. Za velice krátkou dobu se tento studiový mistr naučil jak nahrávat, tak i skladby produkovat. Brzy mu na Superstar Records vydali jeho prvotinu “Nobody Likes The Records That I Play”. Následovalo celosvětové turné, a remix pro Myla “In Your Arms”, což byla jedna z nejvíce hraných skladeb v roce 2005. Od té doby mu nepřestává zvonit telefon a následují další skvělé remixy pro různé umělce jako Axwell & Ingrosso, The Egg, A’Studio, ATB, Hi-Track, Philippe B a mnoho dalších. Jako správný workholik vydává další hitovku “You’re No Good For Me”, která byla však jen předzvěstí věcí mnohem větších. A také nastal čas pro další singl – “Music Loud/Crazy Cursor”. Současně pracoval na remixech pro New Order, Deep Dish, Pet Shop Boys, Myla, Linus Love, Sono, Etienne Daho (ve spolupráci s Fisherspoonnerem), Flatpack, Boosta, Funkwerkstatt, M.A.N.D.Y vs. Booka Shade, Enigmu, Sharma z Deep Dish, Mobyho a mnoha dalších.

Snad nikomu neunikl Tocadiscův remix “Walking Away”, což byl původně projekt od The Egg. MIXMAG jej nazval “největším tanečním singlem roku 2006”. David Guetta dokonce použil instrumentální verzi tohoto remixu na oficiální nahrávku svého hitu “Love Don’t Let Me Go”. A tento remix se objevil i v televizi, když jej použila značka Citroen ve své reklamě. Za nedlouho mu vyjde jeho první album, ale mimo to Todadisco vydává novou undergroundovou sérii: “The Black Series”, kde najdete hity jako např. Morumbi. Kromě neuvěřitelně plodné producentské dráhy stíhá Tocadisco vystupovat na nejvýznamnějších parties po celém světě, a to jak v klubech, tak na velkých eventech jako Sensation, kde naposledy v Amsterdamu patřil k největším hvězdám večera. 20. září jej tak budeme mít šanci vidět i poprvé u nás. A je jisté, že Tocadisco potvrdí svou pověst jednoho z nejlepších houseových Djů a producentů současnosti. Další informace najdete na jeho stránkách www.tocadisco.com.
 
 
Vstupenky na Prague Sessions 2008 jsou v prodeji prostřednictvím sítě Sazka Ticket. Kompletní informace o akci najdete na www.paulvandyk.cz.
—————————————————————————————

Prague Sessions s Paul Van Dykem – nový web a info o vstupenkách 

Jedna z největších halových akcí letošního roku, Prague Sessions 2008, kde vedle Paul van Dyka a jeho živého koncertního projektu vystoupí Michael Burian, Tocadisco a Alex M.O.R.P.H., spustila plnou verzi webových stánek, kde najdete všechny praktické informace a bohaté galerie s ukázkami videoklipů a videí již zmiňovaného nového konceptu Paul van Dyk + Exclusive Live Band Performance. Na webové adrese www.paulvandyk.cz se tak dozvíte téměř vše, co vás 20. září čeká v pražské O2 Areně. Nejlevnější vstupenky na Prague Sessions 2008 s Paul van Dykem v hlavní roli jsou v prodeji do 31. srpna za 770 Kč vč. všech poplatků. Od 1. září se cena zvýší na 880 Kč, a v den akce a na místě bude vstupné 990 Kč. Vstupenky jsou v prodeji v síti Sazka Ticket. Do konce srpna také pořídíte nejlevnější vstupenky na listopadovou Transmission, kde se můžete těšit na hvězdy jako Ferry Corsten, Markus Schulz, Rank 1, a další. Cena vstupenek činí do konce srpna 770 Kč, a od 1. září se rovněž zvyšuje na 880 Kč. Cena dále poroste až na konečných 1090 Kč. I tyto vstupenky jsou v prodeji prostřednictvím sítě Sazka Ticket.
———————————————————————————–
Prague Sessions – s Paul Van Dykem vystoupí živě dalších sedm hudebníků
První velká taneční událost letošního podzimu se neúprosně blíží. V sobotu, 20. září, přivítá poprvé pražská O2 Arena jednoho z nejpopulárnějších Djů a producentů současnosti, Paul van Dyka, který tentokrát přijede se zcela novým koncertním konceptem. Během svého čtyřhodinového vystoupení představí v zhruba hodinovém bloku své nejznámější skladby živě za doprovodu tříčlenné kapely a čtyř zpěváků. Naživo tedy uslyšíme klasiky jako Time Of Our Lives, nebo skladby z jeho posledního alba In Between, které Paul van Dyk přijel do Prahy představit vloni v září. Podívejme se tedy, kdo se vedle Paula v O2 Areně představí.
O hudební doprovod se postará trojice německých muzikantů, kteří se proslavili v různých projektech a hudebních skupinách. Bubeník Flo Dauner začal s hraním na bicí v šesti letech, a již ve svých třinácti získával zkušenosti na prvních turné v klubech. Od té doby absolvoval více než 400 vystoupení po Evropě, USA, Asii a Austrálii, získal platinovou desku s legendární hip-hopovou kapelou “Die Fantastischen Vier”, se kterou předskakoval U2 a vystupoval v MTV Unplugged. Následovaly turné s projekty De Phazz, Hefner, Orbit.Experience, Sarah Brightman a Die Fantastichen Vier. Paul van Dyka doprovázel při živých vystoupeních v Berlíně, Moskvě, New Yorku, Los Angeles, Miami a dalších světových metropolích. Klávesista Ulf Kleiner studoval jazzové piano na univerzitě v Mainzu, a jeho hudební aktivity mají záběr od jazzu ke groove & elektronické hudbě. Spolupracuje s projekty a hudebníky jako Jeff Cascaro, Jazzteam, Megashira, Ian Pooley, Robert Owens a samozřejmě Paul van Dyk. Novozélanďan Bruce Gainsford se proslavil jako kytarista ostrovní kapely Vega 4. Nyní Bruce doprovází Paula při živých vystoupeních.

Asi nejznámější ze čtveřice zpěváků, kteří se v O2 Aréně představí, je Ashley Tomberlin. Tato americká vokalistka má kromě svých sólových skladeb na kontě spolupráci s producenty jako Andy Moor či Above & Beyond. Skladby “Amsterdam”, “Wasting”, “Believe” či “My World” provázel obrovský úspěch v tanečních hitparádách a dostaly se na legendární kompilace In Search of Sunrise a State of Trance. Z aktuální spolupráce s Paul van Dykem vzešly tři tracky, které najdeme na albu In Between, a které v Praze budeme mít možnost slyšet živě. O Vega 4 zde již řeč byla. Vedle Bruce Gainsforda byl jejím členem i Irský zpěvák Johhn McDaid, jehož originální vokály daly vzniknout právě skladbě Time Of Our Lives. Vedle tohoto hitu zazpívá i několik dalších z alba In Between. Zpěvačka Josee Hurlock se narodila v Holandsku, ale její exotické kořeny sahají až na ostrov Curacao. Po krátkém pobytu v Německu vedla její umělecká dráha do Anglie, kde zpívala v několika kapelách, které stejně jako Massive Attack či Portishead, ovlivnil tzv. “Trip Hop”. Po návratu do Německa spolupracuje s dalšími zajímavými projekty a pracuje na sólovém projektu Maisterbest. Poslední ze čtveřice vokalistů je Američan Ryan Merchant. Jeho hlas můžeme slyšet rovněž na albu In Between, ve skvělé skladbě Talk In Grey. Ryan se kromě vystoupení s Paul van Dykem věnuje sólové produkci a koncertuje po Americe s kapelou Neurotic City.

Samotný Paul van Dyk pak při svém vystoupení používá technologii Serato Scratch Live a Ableton Live, kdy na dvou notebookách živě upravuje skladby a k tomu sám hraje na klávesy. Vedle čtyřhodinového vystoupení Paul van Dyka se během noci za Djským pultem vystřídá domácí Michael Burian, německý Dj a producent Alex MORPH, který s Paulem rovněž spolupracoval na albu In Between, a konečně jedna z největších houseových hvězd současnosti, německý Dj, producent a remixér Tocadisco.
Vstupenky na Prague Sessions 2008 jsou v prodeji prostřednictvím sítě Sazka Ticket do 31. srpna za 770 Kč, a jejich cena se bude dále zvyšovat. V prodeji jsou také vstupenky Golden do klubového patra arény. Více informací bude postupně zveřejňováno na www.paulvandyk.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.