TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaPravidelné party v Retro Music Hall

01.01.2008

V pátek 11.1. se uskuteční malá revoluce v pražském klubovém životě. Multifunkční prostor Retro Music Hall, se totiž otevře pro pravidelné party. Každý pátek se zde budete moci setkávat s hudebními styly house, trance, techno, progressive, minimal apod. v podání nejen českých ale i světových hvězd. Přijďte se přesvědčit na zahajovací party o tom, že má smysl program tohoto klubu začít pečlivě sledovat. Zahraje zde domácí špička – Lucca, Orbith, Loutka, Michael C, Chris Sadler a další. Vstup je do 23:00 zdarma, poté 200 kč. Opening Party ponese podtitul Top Ten CZ. Top Ten CZ bude pravidelná noc, na které vám vždy představíme českou djskou elitu. Je však těžké přesně určit, kdo do první desítky patří, takže line-up těchto večerů bude pokaždé trošku jiný. Pozvání na hlavní stage tentokrát přijala královna taneční scény djka Lucca, která svými energickými sety s prvky minimalu a electra dokáže strhnout každého. Orbith a jeho veselé a pozitivní electro. Legenda scény Loutka a jeho house. Čecho-angličan Chris Sadler s jeho energickým house namíchaným s naprostou přesností. Nejmladší a nejrychleji rostoucí Michael C s jeho energickým trance s prvky house a electro. A samozřejmě The Kaos Boys – čistý minimal v podání Luckyho Lucase a namíchané electro djem Uwou.
O druhou stage se postarají osvědčení djs. Pete Walk, Madman a Adam Cloud a jejich house ve všech podobách. Super zvuk od L-Acoustic, masivní světla, projekce, překrásné tanečnice a nízké ceny na barech, nejen to bude Retro Music Hall v nové podobě.
Vstup do 23:00 zdarma, poté za 200,-kč.
Opening Party – Top Ten CZ
Pátek 11.1.2008 od 21:00
Retro Music Hall, Francouzská 4, Praha 2, www.retropraha.cz
1st stage – line up:
Lucca (lucca.cz)
Orbith (djorbith.com)
Loutka (djloutka.com)
Michael C (djmichaelc.com)
Chris Sadler (chrissadler.com)
The Kaos Boys (lucaso-uwa.dj)
2nd stage:
Pete Walk (petewalk.com)
Madman (madman.cz)
Adam Cloud (myspace.com/djadamcloud)

Další chystané akce:
STEAM NEW ERA
Pátek 18.1.2007 22:00
Arno Cost (FR, www.myspace.com/arnocost), Norman Doray (FR, www.myspace.com/normandoray), Pete Walk (www.peteewalk.com), Raju (www.djraju.cz).
Vstup v předprodeji 100 kč, na místě do 23h 150 kč, poté 200 kč. Předprodej v síti Ticket Stream, cestovních kancelářích Čedok a Firo Tour a knihkupectvích Kanzelsberger. www.ticketstream.cz
EUPHONIC
Pátek/Friday 25.1.2008 22:00
KYAU & ALBERT (DE, Trance Energy 2008, www.kyauandalbert.com, www.euphonic.de), STONEFACE & TERMINAL (DE, www.stonefacewww.euphonic.de), REWALKERS (CZ, Pete Walk & Rewis = new czech trance duo), MICHAEL C (CZ, www.djmichaelc.com).
Vstup v předprodeji 150 kč, na místě do 23h 200 kč, poté 250 kč. Předprodej v síti Ticket Stream, cestovních kancelářích Čedok a Firo Tour a knihkupectvích Kanzelsberger. www.ticketstream.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.