TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaPředvánoční ZEN .. s Anthonny Pappou!

17.12.2001

Na prosincovém pokračování trance festivalu ZEN nemůľe ze zdravotních důvodů vystoupit původně avizovaný holandský DJ REMY. Roxy Promotion se vąak podařilo sehnat víc neľ adekvátní náhradu: Poprvé se v Čechách uvede DJ ANTHONY PAPPA, zvučné jméno a spolupoutník Sashy, Johna Digweeda a Dave Seamana. Tento Australan měl pravidelnou rezidenci v dnes jiľ uzavřeném kultovním newyorském klubu Twilo, vydává na americkém sublabelu Subliminal Rec., Choo Choo Rec. a na nově vzniklém Twilo Rec.; pravidelně hraje na nejznámějąích anglických festivalech jako Gatecrasher.
Za gramofony se jako obvykle postaví i residentní DJové Electromajk a Joel Einhorn, v chilloutu bude panovat deep house atmosféra, kterou hudebně zajistí DJové Dan Cooley a Rai. Pokud k hudební stránce přičteme vizuální aspekt, který je s UV dekoracemi, laser show a VJ sety jako vľdy dokonalý, dostaneme za výsledek daląí pokračování momentálně “nej” klubovky v Roxy.
DJ ANTHONY PAPPA
Tento 27letý Australan se dostal ke gramofonům jiľ ve třinácti letech a v patnácti vyhrál australské kolo mistrovství v mixování DMC, coľ mu umoľnilo vystupovat po těch nejlepąích klubech v Austrálii. Po osudovém setkání s Johnem Digweedem, Sashou a Dave Seamanem, se kterými hrál na jedné party, si uvědomil, ľe aby prorazil, bude se muset přestěhovat do Londýna. V 21 letech neměl začátky v Anglii vůbec lehké, hlavně díky tomu, ľe byl zvyklý hrát v Austrálii jako headliner pro osmitisícová publika. Chytil se vąak poměrně rychle: v roce 1999 mu byla udělena pocta namixovat kompilaci Renaissance vol. 2. Vedle vystupování na festivalech Jako Homelands a Gatecrasher hraje v předních anglických i světových klubech (včetně residence v dnes uzavřeném klubu Twilo, dále Cream, Renaissance, atd) je také činný ve studiu, vydává převáľně na labelech Choo Choo, Twilo a Global Underground, pro který namixoval pilotní ze série jeho proslulých kompilací.
22.12.2001 so.
Roxy promotion uvádí: ZEN trance festival

resident djs Joel Einhorn (roxy praha), Electromajk (mfs)
special guest DJ ANTHONY PAPPA (Therapy Music)
deep house chill out: Dan Cooley, Rai
UV decorations, videoanimations by Phase, laser by Overthere

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.