TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaProč jít na Balaton Sound 2016? Tady máte minimálně 6 důvodů + kompletní lineup

26.05.2016

Proč jít na Balaton Sound 2016? Tady máte minimálně 6 důvodů Pokud chcete spojit dovolenou na pláži s největšími jmény elektronické hudby a hip hopu, tak vás rozhodně čekáme na festivalu Balaton Sound 2016.

1. Ve velkém stylu
Balaton Sound stále doplňuje program, nejnověji jsou to jména jako Steve Aoki, Chris Brown a řada dalších (http://goo.gl/VdKwgk ) Party bude ve velkém stylu, taneční sekce Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, Armin Van Buuren, W&W, Oliver Heldens, Steve Aoki, KSHMR, Nervo, Don Diablo, Paul Van Dyk, a mnoho dalších se postarají o zážitek, na který nelze zapomenout. A pokud dostanete chuť na hip hop, rozhodně oceníte jména jako A$AP Ferg, Macklemore & Ryan Lewis, The Game, Tyga and Tyler, The Creator a Chris Brown. Chcete víc? Tak se určitě mrkněte na seznam již ohlášených jmen na http://www.balatonsound.cz/program
2. Jezero Balaton a všechny jeho možnosti
Balaton, největší jezero ve střední Evropě, nabízí nádherné pláže, skvělé jídlo, výborné maďarské vína a různé speciality, které se tak kromě hudebního programu stávají dobrým důvodem pro návštěvu festivalu. Za zvuků hudby se můžete schladit ve vodě, relaxovat a s lidmi z více než 60 zemí světa povznést pojem letní dovolená na novou úroveň. https://www.facebook.com/events/168834093459633/
3. Party na lodi
A co by to bylo za festival konající se na břehu jezera, kdyby nebyla pořádná party I na lodi. Speciální exkluzivní lodní party s projížďkou po Balatonu. Na těchto party budou vystupovat H.O.S.H. z Hamburgu, švýcarské duo Adriatique, nebude chybět live set Rodriguez Jr. a legendární Peter Kruder, kolínské duo the Andhim. Vice o party na lodi zde. Pozor na tuto akci existuje jen velmi omezený počet vstupenek.
4. Oslavme 10 let Balaton Soundu
Poté, co byl první ročník Balaton Soundu v roce 2007 zcela vyprodán, se stával rok od roku zamilovanějším místem pro všechny milovníky hudby. Posledních 9 let festivalu se tak stalo dějištěm různých příběhů, oslav a vždycky skvělého line-upu. I proto si letos pořadadatelé připravili různé zajímavosti a překvapení, abyste si co nejvíc užili tenhle historický moment (minimálně v životě Balaton Soundu). Aftermovie roku 2015.
5. Dostupnost, ubytování a prostředí Zamárdi se nachází asi hodinu autem od Budapešti, takže můžete přijít jak letadlem, tak i vlakem. Rozhodně byste jsi měli rezervovat 1-2 dny na prohlídku Budapešti, která ročně přivítá miliony a miliony turistů. Co se týče samotného ubytování, můžete si vybrat mezi základním kempem anebo Beach Campingem, kde na vás bude čekat připravený stan, dřevěný domeček anebo připravený karavan. Ubytování ve vlastním karavanu je ovšem rovněž možné, no Flexotel a Flexostany na vás už čekají. Více informací na: http://www.balatonsound.cz/ubytovani
6. Nultý den jak ho neznáme
Nulté dny jsou většinou o adaptaci k prostředí, hledání starých a nových kámošů, orientaci se v areálu. My ale začneme pořádnou muzikou zajištěnou od ikon Macklemore & Ryan Lewis, Oliver Heldens, Alan Walker, Madcon a dalších. Takže se ujistěte, že máte 5-denní vstupenku, která zahrnuje taky vstup na nultý den anebo si můžete zakoupit jednodenní vstupenku. Více informací na:http://www.balatonsound.cz/tickets/category/entry-ticket
Kompletní line-up
Pětidenní festival na pláži Balatonu letos oslaví svůj 10. ročník. A pořadatelé také připravili výroční line-up, který již obsahuje takové hvězdy jako jsou Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, Armin Van Buuren, Macklemore & Ryan Lewis, W&W, Oliver Heldens, Steve Aoki, KSHMR a Nervo. Program nyní doplňují jmény DVBBS, The Chainsmokers, Duke Dumont, Bassjackers, Wiley a spoustou dalších. Stejně jako v minulých letech bude i letos Balaton Sound velkolepý a rozmanitý. Již zajímavý line-up se pořadatelé rozhodli doplnit více než třicítku jmen a tím program zkompletovat. Nově ohlašeným jménům vévodí DVBBS, The Chainsmokers, Duke Dumont, Bassjackers anebo Wiley a také Stadium X, Chcolate Puma anebo Milk & Sugar. Poslední tři jmenovaní rozšíří nabídku v nultý den, t.j. 6. července, kdy se na hlavním pódiu představí Macklemore and Ryan Lewis a Oliver Heldens v Telekom Aréně, Chcolate Puma anebo Milk & Sugar se představí taky v Jager Aréně. Nesmíme zapomenout, že tento nultý den na Petra Krudera.
Skvělý zážitek poskytnou i ostatní pódia. Bass Stage bude letos hostit během celého pětidenního festivalu více než 40 interpretů jako jsou Mefjus, Die, Murdock, Black Sun Empire, The Upbeats, Nickbe, Dismantle a Lady Walks. Tuto skvělou atmosféru můžete nasávat od 17:00 až do rána. Některé části programu budou realizovány na samotném jezeře, a tak si můžete užít párty ve stylu Guy Mantzur, Watermat, H.O.S.H. a dalších. Na více jak dvacítce míst se bude odehrávat program pro více jak třicet tisíc návštěvníků. Tady je rozpis hudebních stages: http://www.balatonsound.cz/program(„schedule“)
Ti z vás, kteří by chtěli vypadnout z areálu alespoň na chvilku, no nechtějí se vzdát festivalové atmosféry, by si rozhodně měli zakoupit vstupenku na loď Balaton Sound vyplouvající každý den. O hudbu se postarají DJs jako Agoria a Rodriguez JR. 6. července, Andhim dne 7. července, Adriatique dne 8. července, H.O.S.H dne 9. července a Peter Kruder 10. července. Balaton Sound nabízí stále několik vaiant ubytování od stadartního kempu v stanech až po vybavené karavany pro ty nejnáročnejší z vás.
Rozdělení po dnech:
Středa 6.7.: Macklemore and Ryan Lewis, Oliver Heldens, Madcon, Alan Walker, BassJackers
Čtvrtek 7.7.: Martin Garrix, Chriss Brown, Nervo, KSHMR, Tyler The Creator, A$AP Ferg, Don Diablo
Pátek 8.7.: Steve Aoki, Robin Schulz, Martin Solveig, Paul van Dyk, London Elektricity, Metrik,
Sobota 9.7.: Armin Van Buuren, W&W, DVBBS, Adam Beyer, GTA, Alan Fitzpatrick
Neděle 10.7.: Dimitri Vegas & Like Mike, The Chainsmokers, TYGA, Duke Dumont, The Game
Nová jména v programu:
DUKE DUMONT
DVBBS
THE CHAINSMOKERS
BASSJACKERS
WILEY
NICK CURLY
MILK & SUGAR
CHOCOLATE PUMA
STADIUM X
ANDHIM
AGORIA
RODRIGUEZ JR.
ADRIATIQUE
PETER KRUDER
H.O.S.H.
MEFJUS
DJ DIE
MURDOCK
BLACK SUN EMPIRE
THE UPBEATS
NICKBEE
DISMANTLE
LADY WAKS
WATERMAT
GUY MANTZUR
IZHEVSKI & GORJE HEWEK
Tomsize
Sascha Braemer
REELOW


——————————————————————————-
Balaton Sound – 10 hvězdných jmen startuje předprodej
10. ročník Balaton Sound 2016 ohlašuje deset top jmen taneční a hip-hop scény a zahajuje předprodej. Armin van Buuren, Macklemore & Ryan Lewis, W&W, Oliver Heldens a mnohem víc čeká fanoušky Balaton Sound. Ti by neměli váhat, nejlevnější Early bird permanentky jsou totiž dostupné jen 72 hodin a předprodej začíná v úterý 8. prosince ve 14:00. Program Balaton Sound je vždy zaměřený nejen kvalitu ale i na rozmanitost současné taneční, elektronické a hip-hop scény. První ohlášená jména (seřazeny abecedně): A$ap Ferg, Armin van Buuren, Fritz Kalkbrenner, Hernán Cattáneo, Lost Frequencies, Macklemore & Ryan Lewis, Oliver Heldens, Paul van Dyk, Robin Schulz and W&W, jsou jen první kapkou bohatého programu desátého ročníku festivalu Balaton Sound.
Vstupenky
Od 8. prosince (14:00) jsou k dostání Early bird permanentky po pouze po omezenou dobu 72 hodina to do 14:00 11. prosince. Letos jsou k dostání dvě verze permanentek. Pětidenní permanentka, která zahrnuje také středu 6. července, tzv. nultý den, na kterém vystoupí mega hvězdy Macklemore & Ryan Lewis a Oliver Heldens. Balaton Sound na pět dní, to je neuvěřitelná plážová party v Zamárdi na břehu jezera Balaton v Maďarsku. Druhá verze permanentky je čtyřdenní a platí pro festivalové dny 7.-10. července, kdy se na pódiích představí také Paul Van Dyk, Armin Van Buuren, Robin Schultz a další. Pro návštěvníky, kteří hledají něco extra je v nabídce VIP permanentka, která nabízí například oddělené VIP vstupy do areálu a VIP zónu se speciálním barem a velkou tribunou u hlavního podia.
Ubytování a cesta
Zamárdi je krásné město, které je situováno k blízkosti jezera Balaton. Velké jezero se nachází jen hodinu od Budapešti. Zamárdi je snadno dostupné z letiště Ferenc Airport a hlavní stanice Maďarského města. Dostupná přímá kyvadlová autobusová doprava. Balaton Sound je jeden z mála elektronických hudebních festivalů s přírodním břehem jezera. 2 km pláže pro fanoušky muziky a pravého léta na festivalu. Toho využívá i speciální možnost ubytovaní a kemp na pláži vedle festivalové zóny nabízí tu nejlepší možnost jak prožít nezapomenutelný pětidenní festival.
Život Balaton Sound 2015
Abys poznal smysl atmosféry festivalu podívej se na oficiální aftermovie:
https://www.youtube.com/watch?v=pptLGipezX4
MasterCard Balaton Sound 2015 přilákal stejný rekordní počet návštěvníků jako vloni. Na festival zamířilo celkem 145 000 návštěvníků z téměř šedesátky zemí, aby si užili velkolepou party na slunečné pláži jezera Balatonu. Největším tahákem byl sobotní program, kdy vystoupili Faithless a Afrojack, areál s 35 000 návštěvníky dosáhl své maximální kapacity a festivalové brány se s nápisem “Vyprodáno” opět uzavřely.
Více informací a vstupenky na www.balatonsound.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.