TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaProgressive trance zítra večer v Industry55!

02.05.2002

Také v květnu na jednu noc otevřeme fiktivní bránu vedoucí k jiným světům – GATE. Uľ jen letmý pohled na line-up napovídá, ľe rezident této progresivně tranceové party dj Holmi vsadil tentokrát převáľně na jistotu. Jak dj Rai, tak i dj B.One.K. si totiľ uľ na GATEu zahráli a po relativně velmi krátké době dostali od Holmiho daląí pozvání. Svědčí to o tom, ľe tito tři djs si co do hudebního vkusu rozumějí. Dá se tedy očekávat, ľe GATE bude tentokrát poněkud deepovějąí, coľ bude nejspíą vyhovovat vąem, kteří si na muzice rádi “ulítnou”. Stejně tak se dá předpokládat, ľe Holmi v závěru svého setu trochu zrychlí a přejde na veselejąí notečku, aby předal prvnímu dj na bezprostředně následující afterparty náleľitě rozpumpovaný klub. Posledním hostem, který bude ovąem GATE začínat, je vítěz nedávné soutěľe djských talentů v rámci party Basic dj Raidom. Byl skutečně výborný, a tak není divu, ľe dostává velké hraní hned při první příleľitosti a ne aľ na příątím Basicu, jak bylo původně oznámeno! Na květnový GATE připravujeme speciální dekorace, na programu bude i dance performance, světelný park bude posílen o výkonný zelený laser. Tak hodně ątěstí!!!!

dj RAI (profil)

Hraje od roku 1995. Ke gramofonům se dostal v kladenském klubu C19. V roce 1997 zde získal rezidenci na nejúspěąnějąí noci tohoto klubu s názvem Boomerang. V té době byl silně inspirován deep houseovými labely jako Pagan rec., Subliminal rec. či Glasgow Underground a stylově se pohyboval na rozmezí deep aľ funky house s prvky disco. Brzy se prosadil i v předních praľských klubech. Dnes inklinuje k tech houseovým setům s tranceovými prvky. – ” Mám rád tranceové prvky a celkově deep atmosféru, ale vlivů co mě ovlivňují je samozřejmě víc.” – této charakteristice odpovídá asi nejlépe Raiova první autorská skladba jménem Amalgamation. DJ Rai je bezesporu jedním z nastupující mladé generace Djů, kteří mají před sebou.
Zahrál si na festivalech a parties:
– v roce 1998 vystoupil na legendární Budvar Party London – Amsterdam – Prague /Mr C, Joost Van Bellen, Liquid Harmony/ pro 6000 lidí
– za zmínku stojí Travův MIX s Buschvackou, kromě MIXu hrál na mnoha párty Roxy
– (Climax, Cream, pravidelně hraje v chilloutu na Trance festivalu ZEN, Silvestr 2000)
– party F.R.I.E.N.D.S. /House Brothers/ v Radosti Fx
– Summer of love 2001 (Luke Slater, Suergon, Nathan Coles..)
– Festival Králíky – Roxy stage
– Daląí zkuąennosti: Karlovy Lazně – Paradogs, Chapeau Rouge, Le Klan, CZ Beat, Radost FX, Lucky People Center Human Traffic party, Karlovy Vary – Propaganda, L-club – Pardubice, Německo – Jena, a jiné.
– Lucky People Centre Open Air Field 2001 – VIP zone
Pátek 3. května 2002, začátek ve 22 hod.
klub INDUSTRY55, Vinohradská 40, Praha 2
Djs: RAI (Roxy Praha), Holmi (resident, Clubber.Sound), B.ONE.K., Raidem
Vstupné: 150,- Kč

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.