TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaProgressive Zone se Snake Sedrickem a Tomášem Haverlíkem

10.04.2006

Resident Dave Fish si na tuto Progressive Zone pozval jako hlavní hvězdu Snake Sedricka z Maďarska. Snake pochází z Budapeště a patří mezi nejvýraznější progresivové producenty a DJe v Maďarsku, brněnskému publiku se již úspěšně představil na noci Sound of Ibiza. Vydává na mnoha renomovaných labelech, skládá remixy pro top hvězdy a hraje luxusní progressive, který pobaví snad každého hudebního nadšence. Tomáše Haverlíka snad už netřeba dlouze představovat. Tento výrazný producent a DJ ze Slovenska navštívil Brno již několikrát a není fanouška progressive, který by neznal jeho muziku – propracované našláplé melodické trancůvky, kterými prorazil i za vodou a který odstartoval svoji hudební kariéru na labelu Baroque. Před nedávnem oslavil roční výroční svého pořadu na ETN.com. Tomáš Haverlík již odvysílal 13 epizod své relace. Dvanáctou – výroční pak nabídl jako dárek ke stažení přes vlastní newsletter systém. Nyní společně s ETN chce poděkovat za přízeň a jako důkaz své vděčnosti by chtěl obdarovat všechny zájemce kompletním archivem jednotlivých epizod dostupných ke stažení. Dále se v lineupu představí tradiční host Progressive Zone Mikail, původem z Bulharska, nadějný Milan Lieskovský z Bratislavy a domácí naděje Typhone!
:: Level B production present ::
PROGRESSIVE ZONE
Snake Sedrick (Hu)
Tomáš Haverlík (Sk)
Mproject aka Milan Lieskovsky
Mikail
Typhone
Start: 21.00
Vstupné: 110 / 150
SNAKE SEDRICK (HU) – Po roce 2000 dostávají singly Snake Sedricka profesionální tvář a tak se s jeho jménem můžete častěji setkávat v debatách odborné veřejnosti, djs a producentů, kteří brali jeho tracky útokem.Později se na party v klubu Pacha Bar seznámil se špičkovým izraelským projektem Mo Shic, který po seznámení se Snakeovými tracky jej okamžitě požádal o vyrobení tracku pro Moshicův exklusivní set v prestižním časopisu Dj Mag!! Březen 2003 bylo datum vydání cd a vlastně prvního Snakeova tracku na oficiálním trhu. Píše se rok 2006 a Snake má za sebou několik desítek vydaných i nevydaných tracků a remixů. Jeho tracky remixují světoznámí producenti jako jsou třeba Tim Fretwell nebo Blue Haze, spolupracoval s mnoha producenty, například Andro nebo Tomáš Haverlík, remixoval tracky od Digital Witchcraft nebo Sertac Kaya, jeho tracky vyšly také u vydavetelství Fiberline Audio nebo Swift Records, Snakeova tvorba se mimo jiné objevila i na kompilacích jako jsou Hernán Cattaneo nebo Andrew K, či Moshic. Měl svůj pravidelný pořad pod názvem Meton Show na internetovém rádiu Eccentricbeats.com, hrál několikrát na Protonradio.com, Friskyradio.com , Justmusic.fm, Last.fm, Metro Music Radio atd., jeho sety také hráli v několika FM rádiích, dostává stále více nabídek, jak na domácích tak na zahraničních párty
Patří mezi absolutní špičku maďarské progressive scény, vydává na labelech jako jsou Inversus, SOG, Pure Substance nebo Screen Jestli jste to ještě nepoznali, tak řeč je o pětadvacetiletém budapešťském rodákovi Hedricku Zoltanovi aka Snake Sedrick.
TOMAS HAVERLIK (SK) – Tomáš Haverlík je predstaviteľom a exportérom slovenského progressivu, so zárukou kvality a je už nějaký ten pátek zárukou prvotřídního prog-tranceu. Kdo měsíc co měsíc sedí s uchem nalepeným u jeho rezidentní show na kanadském ETN FM, ten ví, o čem mluvíme. Tomáš dal v roku 1999 základ projektu Haverlik & Tkac. “Tomas Haverlik – HANNAH” bola pre nich prvým úspechom a preto ešte do dnes ostáva ich favoritom. “HANNAH” svojím hĺbavým zvukom presne vystihuje podstatu ich hudobného chápania. Druhou v poradí vydanou skladbou je “TYRA”. Tá sa vďaka svojej univerzálnej povahe dostala (už ako promo) do kufrov mnohých známych dj-jov. Za spomenutie určite stoja Deep Dish, Deepsky, Hernan Cattaneo, John ‘oo’ Flemming, Sander Kleinenberg, Sasha, Satoshi Tomiie. Podobný úspech má aj ďalšia platňa “SYNTHIA” a vydané remixy. Čoskoro nasledoval singel “NOEL”, kde svoje vokály prepožičala slovenská speváčka Misha. Všetky skladby sú súčasťou rôznych CD kompilácií a setov v podaní svetovej progresívnej elity.
MProject a.k.a Milan Lieskovský (Sk) – Mladý a v súčasnosti už aj trochu známejší slovenský progressive trance dj a producent. Kariéru odštartoval na benefičnej akcii Dj`s pre Áziu. Svojim premiérovým setom zaujal nielen obecenstvo, ale aj tvorcov úspešnej relácie Comuniqueation, ktorí ho o dva dni neskôr aj odvyslelali. Ako producent sa však do povedomia zapísal už skôr a to skladbou Twilight, ktorá sa úspešne umiestnila v sútaži a vyšla na kompilácii BeeFree, vydanej pri príležitosti piateho výročia tohto pravidelného a najväcšieho elektronického festivalu na Slovensku. Vzápätí na to nasledovala skladba Sweet Inspiration, ktorá vyšla na multimediálnom CD spoločnosti Orange. Jeho tracky a produkciu ste mohli pocuť v mnohých reláciach venujúcich sa tanecnej hudbe. Poslednou z nich bola na Slovensku najznámejšia relácia o klubovej hudbe 4 Elements, kde MProject okrem rozhovoru odohral aj živý set.
Tento rok odštartoval na GODEEJAY rádiu aj svoju vlastnú show, kde v pravidelnom hodinovom sete predstavuje všetky novinky zo sveta progressive a trance. Od novembra tohto roku spúšťa spolu s Róbertom Burianom aj novú reláciu na kanadskom rádiu ETN.FM, ktorá bude tiež zameraná týmto smerom. Dnes je známy aj ako spoluorganizátor a rezident pravidelnej akcie Progress Your Mind, ktorá sa koná raz za dva mesiace. Pre jeho sety sú charakteristické melodické linky, hutná dynamika a zvuková pestrost, ktoré vždy v pravú chvílu vygradujú a tancujúci dav privádzajú do tej správnej tanecnej nálady.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.