TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaPublic Enemy potvrzeni na festival Creamfields 2004

23.06.2004

Pořadatelé open air festivalu Creamfields 2004 s radostí oznamují, ľe se mezi headlinery tohoto festiavlu zařadila jedna z nejvlivnějąích a nejkontroverznějąích rapových skupin vąech dob, PUBLIC ENEMY, kteří prakticky od základu přepsali pravidla hip-hopu, jejich nahrávky po dlouhá léta zásadním způsobem ovlivňují hip-hop komunitu na celém světě. Stále koncertují, spolupracují s daląími umělci, hrají ve filmech, angaľují se ve veřejném ľivotě. Ze začátku byli vnímáni pouze jako ruąivá manifestace části americké společnosti, ale brzy se dostali aľ na vrchol newyorské hip-hopové ąkoly a postupně se stali idoly černé i bílé mládeľe. Silný a dráľdivý vokál vedoucího rappera Chucka D, Flavorův veselý support, nápaditá hudební produkce týmu the Bomb Squad, provokativní klipy a grafika alb, působivý jeviątní projev a zejména jejich texty s nesmlouvavě radikálním obsahem – to je to, co PUBLIC ENEMY vľdy jasně odliąuje od ostatních interpretů. Na festival Creamfields přijedou PUBLIC ENEMY do ČR po totálně vyprodaném a zároveň výborném koncertu minulý rok v klubu Roxy, kde opět dokázali, ľe jsou stále tím, za co je vąichni fanouąci chtějí mít!
Zároveň bychom rádi uvedli na pravou míru tiskovou chybu, která se objevila v předchozí tiskovce. Jedním z hostů festivalu bude opět skupina SKYLINE. Její letoąní album Urbanica nás nenechalo na pochybách, ľe právě tato kapela na Creamfields patří. Vy, kteří jste měli moľnost vidět jí v poslední době naľivo nám jistě dáte za pravdu.
Creamfields line up info: Zatím potvrzení umělci:
Public Enemy, Bhangra Knights, Goldfrapp, Junkie XL, Way Out West, Timo Maas, Tall Paul, Jeff Mills, Fergie vs. Paul Richards, Yousef, Michael Burian, Marco Bailey, Lexy & K Paul, Anima Sound System, Tata Bojs, Miss Yetti, Marko Nastic, Lucca, Loutka & Tráva, 100° & Ema Brabcová, Skyline, Orbith, E-lite, Toky & Loktibrada, Marco Grabber, Laydee Jane, Alex Anderson, Kaisersoze, Spyro, Poziom X, Agent live!, Dľejár, IM Cyber, Babe LN, Katcha, Stanzim, Nika 77, Fake Sam, a mnoho daląích. Daląí jména budou zveřejněna brzy!
Ceny vstupenek:
od 31. května do 27. června – 565 Kč
od 28. června do 31. července – 665 Kč
od 1.srpna do 6.srpna – 690 Kč
na místě 750 Kč
Kontakty:
www.creamfields.cz
www.ticketpro.cz
tel.: + 420 2 24 81 40 20
www.jpa.cz, info@jpa.cz
SOUTĚ® – CREAMFIELDS 2004
O co hrajeme: 10x volný vstup na Creamfields
Otázka: V jaké reklamě byl pouľit nevětąí hit Bhangra Knights?
a) Citroen
b) Peugeot
c) ©koda
Odpovědi zasílejte na soutez@jpa.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.