TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaPulstate & Juventa – Somnia

25.06.2010

Od letoąního roku máme moľnost obdivovat výsledky irsko-nizozemské spolupráce dvou mladých producentů říkající si Pulstate & Juventa. Zkuąenějąím z dvojice je Desmond Mallon (Pulstate) vydávající od roku 2007 skladby ve stylu trance/ambient, avąak více pozornosti si zaslouľí talentovaný Jordin Post (Juventa), který ve své tvorbě kombinuje progressive a uplifting. Elektronickou hudbu začal tvořit jiľ v útlém věku od roku 2002 v omezujících programech Music2000 a později Magix Music Maker, prosadil ale aľ po přechodu na FL Studio a v březnu tohoto roku vydal ve svých 17ti letech první release. A teď je zpět s aktuální kooperací nazvané “Somnia”. Ta se jiľ dočkala masivní podpory nejvěhlasnějąích DJů (Armin Van Buuren, Above & Beyond, Tiesto, Aly & Fila) a vydává ji britský label Infrasonic Recordings, kde oba producenti zaznamenali největąí úspěchy. V originále se jedná o uplifting sestavený podle léty prověřené ąablony build-up, break-down, lead-sound s jednoduchou melodií a několika zajímavými nápady. Dohromady to funguje a vytváří epickou image. Tempo je zde plynulé, aľ na vyvrcholení se ľádné zásadní zvraty nekonají. Track si s jednoduchým tématem vystačí na více neľ osm minut. I přesto je působivý a skvělou ukázkou toho jak jednoduąe lze dosáhnout poľadovaného efektu.
Original doplňuje dvojice remixů. První byl svěřen Jornu Van Deynhovenovi, jehoľ umírněnějąí verze nepřináąí mnoho inovací a tolik nezaujme. Zato daląí předělání je vynikající záleľitostí. Postaral se o něj objev letoąního roku Yuri Kane, který skvěle progresivním způsobem vyuľil potenciálu původního námětu a vytvořil atmosférickou ódu na trance. Mladí tranceři Yuri Kane i Juventa před sebou mají slibnou budoucnost.
Kdo je pak jeątě zvědav na DJské umění Juventy, můľe naladit 16.7.2010 na Afterhours FM epizodu nové radioshow Infrasonic International.
Release: 28.6.2010
Label: Infrasonic Recordings
Beatport

Original Mix

Jorn Van Deynhoven Remix

Yuri Kane Remix

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.