TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaPure Decibel – party ve stylu hardstyle

28.10.2008

V pátek 7.11. 2008 zveme všechny fanoušky kvalitní elektronické muziky na taneční párty “Pure Decibel”, která se uskuteční v příjemném prostředí music clubu Orange v Jablonci nad Nisou. V průběhu noci bude znít hned několik stylů taneční hudby. Zejména se však můžete těšit na hardstyle, který tak bude mít v těchto krajích svou velkou premiéru.Tento styl je v zahraničí nesmírně populární a také u nás v České republice jeho obliba stále stoupá. Věříme, že “Pure Decibel” aktivuje impuls k jeho dalšímu rozšíření mezi české párty people. Decibely se rozezní naplno ve 21 hodin, kdy se za mixážní pult postaví Hellman. Tento pražský dj se za poměrně krátkou dobu dokázal prosadit mezi českou trancovou elitou, což potvrzuje říjnovým vystoupením na známé brněnské párty Emotion. V Jablonci nad Nisou se můžete těšit na jeho uplift-hard-tech trance set. První dj, který představí svůj hardstylový set bude Darkwatcher. Promotér úspěšné párty New Generation Bass a redaktor serveru hardstyle.cz nás uvede do energického světa harder styles svým velice osobitým výběrem desek. Po půlnoci se za gramofony objeví Grasshopper z Jablonce nad Nisou, jeden za zakladatelů portálu hardstyle.cz a strůjce konceptu této párty. Jeho set bývá naplněn emotivním nu-style materiálem od těch nejznámějších holandských producentů a tuto noc tomu nebude jinak.
Posledním hardstylovým vystupujícím bude Majklhauske, který předloží svůj tvrdý a nekompromisní oldstyle. Energický set tohoto ostříleného dje bude příjemnou tečkou za hardstylovou částí noci.
Na závěr přichází lahůdka v podobě vystoupení formace, která bude prezentovat tu nejlepší hardcore music. DJ Dark T, scratchující Zwelwe a neutuchající podpora MC Fucka – to je Gabber.cz team – synonymum pro český hardcore!
Nutno dodat, že oblíbený MC Fuck bude gradovat atmosféru svými vokálními vstupy v průběhu celé noci uměním jemu vlastním. Mimo jiné se můžete těšit na barevné lasery, videoprojekci, dekorace, pozornost v podobě ovocného osvěžení a další malé překvapení. Těšíme se na Vás a věříme, že si celou párty užijete, jak se sluší a patří. Klub bude přístupný od 20. hodiny a cena vstupného je stanovena na 70 Kč.
Váš Hardstyle.cz
Více informaci na: http://www.pure-decibel.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.