TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaPure s Arminem Van Buurenem – zahájení předprodeje vstupenek

05.11.2008

Dnešním dnem odstartoval předprodej na premiéru klubové noci agentury United Music s názvem PURE, v rámci které vystoupí po druhé za sebou zvolený nejpopulárnější DJ planety, Armin van Buuren. To vše se odehraje 20. prosince v prostorách Slovanského domu v Praze. Vstupenky jsou v prodeji exkluzivně v síti Ticketpro, a to ve dvou kategoriích. Standardní vstupenky jsou v prodeji za 675 Kč + poplatky, v omezeném množství 1500 ks. Pro náročnější návštěvníky jsou připraveny VIP vstupenky za cenu 1340 Kč + poplatky, rovněž v omezeném množství 300 kusů. Pro majitele VIP vstupenek bude připraveno luxusní VIP patro s balkonem ozvučené sound systémem Funktion One, odpočinková zóna, nabídka vybraných pokrmů a šatna zdarma. Skupinám o maximálním počtu 6 osob nabízíme možnost zakoupení VIP stolu s vlastní obsluhou. Pro více informací nás kontaktujte na adrese viptable@pureprague.cz.

Plánek a fotografie slovanského domu najdete zde.
UNITED MUSIC
www.unitedmusic.cz
www.pureprague.cz
—————————————————————–
Pure s Arminem Van Buurenem v Praze
PURE, nový koncept klubové noci United Music přivítá světovou DJskou jedničku Armina van Buurena. Připravte se na PURE, novou pravidelnou klubovou noc, kterou pro vás přichystala agentura UNITED MUSIC, v jejíž režii probíhají nejúspěšnější halové party u nás, jako například Sensation či Transmission. Připravte se na zcela nový koncept klubové party, která vám naservíruje ty nejvybranější hudební delikatesy a kde budete moci zažít naprosto jedinečnou atmosféru, o kterou se postarají špičkové světové DJské hvězdy, dokonalý sound systém a audiovizuální show, neotřelé performance, a hlavně – vy! PURE vás vytáhne z každodenního života, a umožní vám přenést se do jiné dimenze, osvobodit svou mysl a užít si další z nezapomenutelných večerů. Úvodní vydání noci PURE vás čeká 20. prosince 2008 v prostorách Slovanského domu v Praze v ulici Na Příkopě. Speciálním hostem nebude nikdo jiný, než ARMIN VAN BUUREN, který vás svým exkluzivním šestihodinovým setem přesvědčí o tom, proč právem zaujímá pozici nejpopulárnějšího DJe planety. Armin mimo jiné přijede do Prahy podpořit kompilaci A State Of Trance 2008, která mu právě vychází na labelu Armada. Publikum pro Arminův set pak rozehřeje americký talent Blake Jarell.
Jak již bylo řečeno, první vydání PURE si budete moci vychutnat ve Slovanském domě, konkrétně ve Velkém a Malém tanečním sále s přilehlou galerií. Tyto unikátní prostory nabízejí plochu o rozloze téměř 1500 metrů čtverečních, kde se bude nacházet hlavní taneční plocha, stage s veškerou audiovizuální technikou, odpočinková lounge a kvalitní servis na několika barech. K dispozici budou i VIP prostory v patře, které také díky balkonu lemujícímu hlavní sál, nabídnou náročnějším návštěvníkům maximální komfort a příležitost užít si PURE na té nejvyšší úrovni, mimo jiné i díky možnosti objednat si vlastní VIP stůl.
Předprodej vstupenek bude zahájen v nejbližších dnech v exkluzivně v síti Ticketpro v omezeném množství 1500 standardních a 300 VIP vstupenek.
Tohle, a mnohem víc vám přinese PURE. Všem, kteří hledáte něco jiného, a chcete být u zrodu nového fenoménu na klubové scéně. Už nemusíte hledat! Staňte se součástí nejžhavější klubové noci v Praze.
UNITED MUSIC
www.unitedmusic.cz
www.pureprague.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.