TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



R3HAB po dvou letech opět v klubu DupleX v rámci speciální řady DupleX Presents

23.11.2018

Po skvělém listopadovém vystoupení Martina Solveiga v DupleXu je tu další pokračování rezidentního eventu DupleX Presents. Tentokrát zabrousíme do předních příček žebříčku DJ Mag Top 100 DJs, protože 8. prosince se po dvou letech do Prahy vrací jeden z nejlepších holandských producentů R3HAB, který se letos umístil na dvanácté příčce této ankety.
Začátek jeho kariéry byl oceněn řadou průlomových klubových rekordů, dnes se jeho pozice ustálila na předních příčkách všech možných žebříčků. Debutové album Trouble (vyšlo na podzim roku 2017) bylo vydáno nezávisle na jakémkoliv labelu v rámci vlastní značky R3HAB Music. Doposud získalo toto LP více než 200 miliónů poslechů celosvětově. Díky singlům „Trouble“, „You Could Be“ a „I Just Can’t“ zůstává nepopíratelným důkazem, že R3HAB je spolehlivá známka klubového důvtipného popu. Aniž by přišel o své fanoušky, protože jeho zvuk je někde uprostřed mezi klubovým soundem a komerčním pojetím klubového popu, si drží svoji jedinečnou identitu a energii.
Kromě jeho vlastní produkce, je R3HAB také světoznámý díky nespočtu remixů. Za svou kariéru již zvládl spolupracovat se jmény jako Rihanna, Justin Bieber, Lady Gaga, Bruno Mars, Zara Larsson a The Chainspokers. A v současnosti spolupracuje na dalších remixech umělců jako Rita Ora, 30 Seconds to Mars, Sigrid, Rudimental, Jessie Ware a spousta dalších.
Jako support DJs se představí rezidenti DupleXu – maďarský DJ a producent Chris Davies, turecký DJ John Noah a DJ NAMAAS. Celý line-up doplní také nejznámější polský DJ a producent Skytech!
Program DUPLEX PRESENTS, DupleX, The Rooftop Venue, Václavské náměstí

  1. 08. 2018 Deorro
  2. 09. 2018 Benny Benassi
  3. 10. 2018 Bob Sinclar
  4. 11. 2018 Martin Solveig
  5. 12. 2018 R3HAB

Veškeré informace naleznete na stránce události https://www.facebook.com/events/1825835697504472/
Vstupenky můžete již nyní zakoupit v předprodeji prostřednictvím našich partnerů: http://bit.ly/R3habGoOut & http://bit.ly/R3habTicketstream
www.duplex.cz

Karel
Author: Karel

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit