TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaRaketový vzestup Rudimental čeká 9.11. zastávka v pražském SaSaZu

19.10.2012

Ministry of Sound a společnost Nissan přiváží Rudimental spolu s Peter Bič Projectem poprvé do ČR Čtyřčlennou posádku Rudimental z londýnského Hackney od země odtrhl monstrózním způsobem jejich hlavní motor – nebezpečně návykový singl “Feel The Love”. Gravitaci převrátili naruby od domovské Velké Británie až po Austrálii, když pro sebe okamžitě urvali přední místa v UK Singles Chart, australské ARIA Charts, holandské MegaCharts, ale i české Dance Line Chart. Vlivný DJ Zane Lowe z britského rádia BBC Radio 1 dokonce označil singl za Nejžhavější nahrávku světa. Lumír Skokan, ředitel Dance radia, pak skladbu popsal jako nejrychleji stoupající počin v historii Dance Line Chart. Od jarního uvedení “Feel The Love” pracují Rudimental na debutovém albu, jehož misí je vnést duši do elektronické hudby. Právě během jeho příprav se můžeme v Česku těšit na jejich famózní DJ+MC show. Přivítá je jediný klub schopný tento formát pojmout – pražské SaSaZu.

Nebylo snadné pro tak zásadní hudební projekt vybrat předskokany, naše bratrské Slovensko ale nabídlo velmi pádnou odpověď – Peter Bič Project live! Debutový hit této šestičlenné skupiny “Hey Now” okupuje české i slovenské hitparády už dvě desítky týdnů, a to byl jen první vlaštovkou z právě vydaného alba “Say It Loud” u Universal Music. Těšte se na podmanivý zpěv Dášky Kostovčik a Iva Biče i kompletní kapelu naživo. Kromě návštěvy TV Óčko vystoupí poprvé v Praze! Celý večer i doprovodný program bude v režii Ministry of Sound, největší značky taneční hudby na světě, za kterou stojí nejsilnější příběh klubové scény vůbec.
Zážitek ještě umocňuje spolupráce značek Ministry of Sound a Nissan, které se postaraly o nazvučení této show pomocí unikátních vozů Nissan Juke Box. Tento mobilní koncept byl vyvinutý ve spolupráci s firmou Martin Audio zodpovědnou za slavnou hudební scénu “The Box” v londýnském domově značky Ministry of Sound. Pyšní se systémem hlasitějším než Jumbo Jet při vzletu a dokáže se změnit v plně funkční PA systém s DJ pultem a osvětlením.
I přes slušnou kapacitu SaSaZu tak už teď myslete na vstupenky, ať neskončíte před branami. Seženete je v síti Ticketstream.
Videa:
Rudimental – Feel the Love: http://youtu.be/oABEGc8Dus0
Peter Bič Project – Hey Now: http://youtu.be/k5gfgE-jirY
Nissan Juke Box Walkaround: http://youtu.be/yoZm8Ug-1CI
Odkazy:
www.ministryofsound.cz
www.rudimental.co.uk/
www.peterbicproject.com/
www.sasazu.com/
www.youtube.com/user/RudimentalUk
bit.ly/RudimentalUK

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.