TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaRecenze: Trancemaster 28

22.03.2001

Hned na začátku musím přiznat, ľe mám pro Trancemaster slabost. Není to totiľ hra na vlastním písečku, jako třeba Gary D Trance, který je sice poměrně kvalitní, ale hodně skladeb přináąí z vlastního labelu (Pias Recordings), nebo některé kompilace od Kontoru (Top of the Clubs) a Sony. Trancemaster pokaľdé shrnuje to nejlepąí z trance scény a najdete na něm jak jiľ osvědčené jistoty, tak nová jména, která mají velkou ąanci stát se novými ikonami trancu.
Takľe co nám nabízí uľ osmadvacáté pokračování Trancemasteru? První cédečko odstartuje klasik a jeden z mých nejoblíbenějąích djs Yves Deruyter s hodně povedenou Back to Earth v mixu od Mellow D. K tomuto tracku asi není co dodat, je to precizní věcička, která se dostala hodně vysoko v DDC. Následují daląí lahůdky jako jsou Voodoo and Serano (lehce vykradený Winx,ale z novými prvky,takľe to vůbec nevadí), Dj Red 5 a jeho znovuobjevená hitovka Rhythm & Drums 2001 ve special mixu (komerčnějąí záleľitost, ale myslím ľe pořád nadprůměr), báječní 4 Strings (Daytime je zaručeně jejich nejlepąí skladba s nádherným vokálem a melodií).
Z těch známějąích jsou na prvním disku jeątě Kaylab (téměř geniální energy mix od Dj Jam X & De Leon), Nostrum a Crw. Druhý disk nabízí na začátek zajímavé Collusion a mezi to nejlepąí patří Dragon, Fire & Ice, Dee Mark a Marco Zaffarano. Ostatní producenti a djs nezůstávají rozhodně za svými přeci jen známějąími kolegy o nic pozadu. Ani jednu skladbu jsem v přehrávači nepřeskakoval a u vąech jsem se báječně bavil. Trancemaster je snivý, melodický, ale i tvrdý a nekompromisní, prostě obsahuje vąechny současné styly trance scény a to je myslím moc dobře, protoľe si tak na své přijde opravdu kaľdý a také je to důkaz pro vąechny, kteří dosud ľili v představě, ľe trance je pouze ta sladká, nenáročná komeční hudba. Jako vľdy má cd velmi vyvedený cover.
Trancemaster je moc moc dobrý výběr a pokud to s trancem myslíte váľně, určitě by vám neměl v diskografii chybět.
Spaceboss

CD 1
01. YVES DERUYTER -Back To Earth (Rave Mix)
02. VOODOO & SERANO -Blood Is Pumpin’ (Original Club Mix)
03. DJ RED 5 vs. DJ’S @ WORK – Rhythm & Drums 2001 (Special Mix)
04. 4 STRINGS – Day Time (Gizeh Remix)
05. REVERB vs. FLASH GORDON – Providence (Reverb’s Vocal Mix)
06. KAYLAB – Here We Go (JamX & De Leon Mix)
07. NOSTRUM – Night In Motion (Extended Mix)
08. TONY WALKER – Field Of Joy
09. CASCADE – Altitude
10. TONY H – www.tony h. com (Yahoo Mix)
11. DAVE 202 – Silver Ocean
12. CRW – Sweet Dreams
CD 2
01. COLLUSION – Impetuous (Extended Version)
02. GAIA – 4 Elements (Extended Version)
03. SMITER – Both Places
04. DRAGON – The Dragon (Fridge Mix)
05. FIRE & ICE – Lost Emotions 2001
06. DEE MARK – Moonwalker
07. APOLLO – Dance
08. ORGANZA – Aloha
09. MARCO ZAFFARANO – Weltklang (Speech Lab Remix)
10. DOGMA – Dimension (Club Mix)
11. PLASTIC BOY – Can You Feel It
12. THREESOME – Mohave
Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.