TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaRe:fresh live! podeváté…

19.10.2005

Měsíc se sešel s měsícem a je tu další party re:fresh live! V poslední říjnový pátek, 28.10.2005, se odehraje v pardubickém OK Centru devátá letošní party re:fresh live!! Rezidentní DJ Michael C na ní přivítá své kolegy Marcuse Coopera a B. One K. Marcus Cooper se nerad jednoznačně zařazuje dle vyhraněných stylů, ve svých setech rád používá gradující desky s pestrými vocály a barevným drivujícím rytmem, ktery dokáže vnést do posluchačů energii a nenechává nikoho klidným. Skvěle dokáže rozhýbat dav i svým tanečním a kontaktním projevem za mixem a spojením s náladou klubu a publika. Na základě pozitivního hodnocení vystupování byl Marcus Cooper bookován pro významné party akce roku 2005 (Royal Gigolos Tour, Magnetic with Moguai, Citadela Vertigo with Filterheadz, Spaceparade SK with Nakindia). Pravidelně vystupuje na řadě akcí v ČR i SR a v prestižních klubech jako Duplex, Mecca, Paradogs, Studio54, Space SK , Radical SK a dalších…
DJ B. One K. projevoval zájem o elektronickou hudbu projevoval již od dětství, nicméně na djing se vrhnul až v roce 1998, zásadnější průlom nastal v roce 2001,kdy se zúčastnil českého kola DJ Champu, kde obsadil 3 místo. Vidět jste ho mohli na Kamikaze Spacecarnival s Ben Longem ze Space DJ´z, Limited vinyl Storm, Flower Power, Kamikaze Technotribe a dalších. V současné době spolupracuje s hudebním serverem Mix.cz, kde se podílí na přípravě prvních akcí tohoto média. Jeho charakteristickým rysem hraní je stylová nejednotvárnost setů. Střídá prvky groovy, funky a melodického techna propojené s trance,electrem občasným breakem,často lze vypozorovat kombinaci zdánlivě nesmíchatelných stylů či skladeb a experimentování, čímž si získal velkou řadu příznivců a naštěstí jen malou řadu odpůrců.
Na www.refreshlive.com teď navíc probíhá soutěž, v níž můžete získat denně 2 vstupenky na re:fresh live! a k tomu 400.- Kč na konzumaci!!!
re:fresh live!
28.10.2005, OK Centrum Pardubice
Michael C, Marcus Cooper, B. One K.
vstup: 60,- Kč
extra sound, extra lights, new design

Vše o party na www.refreshlive.com

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.