TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaReport: 16. 9. 2000 Roxy – Zen, Dj´s: Sayber, Tickly, Joel, Electromajk

16.09.2000

Poslední víkend byl opět ve znamení trancu, protoľe v Roxy byla na programu, v poslední době hodně oblíbená, akce s názvem Zen.
Rozjezd párty dostal na starosti anglický Dj Tickly, ten se mu moc nepovedl, protoľe začal hodně deep, chvílema aľ do psychedelic, celkově to bylo utahaný, ale ke konci se to trochu rozjelo. O půlnoci ho vystřídal Dj Electromajk, který vzal situaci pevně do svých rukou a za chvíli mu celá Roxy leľela u nohou. Po Electromajkovi převzal opratě Američan ľijící v Čechách Dj Joel. Jeho set bych nazvala průměrný. V první půlce to bylo takové chladné a jednotvárné, v druhé polovině to bylo mnohem lepąí, i lidi uľ začali reagovat.

O půl čtvrté ráno přiąel na řadu Dj Sayber. Osobně jsem se na něj moc těąila, protoľe jeho výkon na poslední Evolution mě dostal úplně nejvíc ze vąech. V Roxy ale hrál trochu jinak. Tak komerční a zároveň dokonalý set jsem dlouho neslyąela. Upřímně řečeno ty trancové remixy profláknutých diskotékových hitů si mohl odpustit, ale i tak vystihl náladu lidí v Roxy. Ruce nad hlavou a neutichající křik, doprovázely celý jeho set. Hrál pravý komerční trance alá Paul van Dyk, taneční trend který letí v celé Evropě, tak proč ne i u nás. Roxy opět narvaná k prasknutí se výborně bavila aľ do ąesti hodin, kdy musel být bohuľel konec.

Na párty samozřejmě nemohla chybět videoprojekce, výborná výzdoba a jako perlička večera byli dva tanečníci oblečeni do zářivých space oblečků. Daląí hodně povedenou akci máme za sebou a 21. 10. 2000 to vypukne opět nanovo, tak doufám, ľe se tam uvidíme.
Trinity

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.