TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaResonance 2 – další díl za dveřmi

08.11.2010

Již tuto sobotu 13. listopadu budete moci v pražském klubu Velbloud zažít již druhý díl nové pravidelné taneční party Resonance nesoucí se v rytmu kvalitní undergroundové hudby stylů progressive, trance a techno a jelikož se párty mílovými kroky blíží, pojďme si představit, co nám přinese, a nepřináší nám toho do stojatých vod české klubové scény věru málo. Headlineři jsou české taneční komunitě dobře známi. Svojí přítomností návštěvníky potěší DJ, producent a zakladatel labelu Trance All-Stars Records Electribe se svojím temperamentním, energickým a euforickým uplifting trancem. Dále je nám ctí, že ho můžeme uvítat v exkluzivním LIVE vystoupení. Z Liberce dorazí talentovaný DJ a producent Sandeagle, jenž si již stihl vydobýt své pevné místo na poli trance music především díky skvělým melodickým setům a jeho vlastní radioshow “Trance Memories“ vysílané pravidelně na mezinárodní stanici trance.fm, ve které od roku 2008 každý týden představuje skladby z let minulých, mohutně podpořené vlastní autorskou produkcí.

Jeho skladby podporují taková jména jako Dash Berlin, Giuseppe Ottaviani, Manuel Le Saux, Aly & Fila, Ferry Tayle a mnoho dalších. Ačkoli se sám považuje spíše za producenta než-li za DJe, komunita ví své a věřte, že se máte na co těšit. Třetím pionýrem na poli taneční hudby, jenž vám dorazí rozproudit krev, není nikdo jiný než pardubický rodák F1d0, známý především pro svůj neuvěřitelný cit při kombinaci žánrů trance a techno. Svými kreativními bootlegy a live mashupy oslnil již nejedno ucho i těch nejnáročnějších posluchačů a jsme rádi, že vám můžeme představit v exluzivním a tradičně velmi nápaditém setu tohoto DJe, který je mnohými považován za největší český talent. Dalším želízkem v ohni je ostřílená dvojice Andrew Mallet a veterán na poli taneční scény, za samotných pekel zrozený DJ Hellman. Spolu dorazili k ránu publikum na letošním festivalu Hradhouse dedikovaném tvrdším tanečním stylům i na největší české trancové klubové párty E-Motion. Na druhém vydání Resonance se ovšem, narozdíl od minulého dílu, představí oba samostatně. Kombinace tech-housu, progressive housu, progressive trancu, tech-trancu a rychlých energických přechodů nechá málokterého ze zúčastněných v klidu při setu Andrew Malleta. Naopak DJ Hellman bude tím, kdo vám svým tech-trance, techno i hardtrancovým setem nedopřeje k ránu spánku. Vedle této české trance a techno špičky se dále představí v exlusivním B2B setu residenti Resonance, DJs Mikki & P3tcho. Nečekejte tedy klidnou noc.
Doslova pekelná párty podzimu startuje úderem deváté hodiny večerní, potrvá až do brzkých ranních hodin a máme ještě jednu dobrou zprávu pro clubbery – držíme se zásady free entry, tedy, že za poslech oblíbené hudby by se nemělo platit. Těšíme se v sobotu na vás a doufáme, že spolu pořádně zatopíme pod kotlem!!
Resident DJs Mikki & P3tcho presents RESONANCE 2
sobota 13. listopadu 2010, 21:00, Club Velbloud, Hraniční 3, Praha 3 – Žižkov
Deejay’s: Electribe LIVE (Trance All-Stars Records, electribedj.com, CZ), Sandeagle (Trance All-Stars Records, myspace.com/sandeagle, CZ), F1d0 (Trance All-Stars Records / CGI Records, myspace.com/djf1d0, CZ), Andrew Mallet (myspace.com/andrewmallet, CZ), Hellman (myspace.com/hellmanmusic, CZ), Mikki B2B P3tcho (resident djs, CZ)
FREE ENTRY!
More info at facebook.com/resonanceparty

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.