TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaRoger Shah udává kurz letní sezóny s novou kompilací

25.06.2022

Německý hudebník Roger Shah oslaví na konci tohoto roku 50. narozeniny, ale ještě předtím vydává již tradičně na začátku léta svou ikonickou kompilaci Magic Island: Music For Balearic People. Talentovaný DJ a producent celým jménem Roger-Pierre Shah začal svou kariéru v první polovině 90. let pod uměleckými pseudonymy R.P.S. a DJ Shah a již krátce po roce 2000 se řadil mezi přední jména na scéně. Od roku 2008 používá jako DJ a producent své jméno Roger Shah, ve stejném roce začíná vycházet i jeho kompilace Magic Island. A poté, co v loňském roce nasměroval svou dnes již posvátnou balearickou mixovanou kompilační sérii ke dvojcifernému pokračování, je letos na obzoru další vydání s číslem jedenáct.
 

 
Magic Island ztělesňuje pojmy „tým“ a „rodina“. Umělci jako Ingsha, Clarks, Rafael Osmo, Raul Pablo Sanchez a další byli se sérií od začátku a i na aktuální edici Vol. 11 opět přispívají čerstvým studiovým zbožím. Rodina se také nachází na kompilaci v tom nedoslovnějším slova smyslu, neboť Rogerův syn Noah Shah přináší na první disk tři nové produkce zaměřené na deep house. Atmosféru plážových barů samozřejmě doplňuje tvorba samotného Rogera ať už pod jeho jménem nebo pod některými jeho aliasy. Pro neustále se měnící nálady, přílivy a odlivy na „magickém ostrově“ je tak určena hudba od Rogerovo projektů High Noon At Salinas, San Antonio Harbour, Balearic Session, Guided Gratitude a přirozeně i Sunlounger.
 

 
Kompilace Magic Island (Music For Balearic People) Vol. 11 vyšla 17.6.2022 na labelu Magic Island Records (Black Hole Recordings) a je k dispozici jak v digitální podobě, tak i fyzicky na dvouCD. CD 1 je jedinečná cesta, která spojuje vše z baleárských kytar, deep house vibrací a melodického techna. CD 2 je oproti tomu více povznášející, emocionální a určené pro taneční parkety, tento mix se pohybuje na pomezí progressive a trance. Více informací o kompilaci najdete zde.
 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit