TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaRonski Speed se chystá do Prahy! V sobotu večer vystoupí v klubu Jilská 22

04.09.2020

Jak si již příznivci kvalitní hudby zejména žánru trance zvykli, v programu pražského klubu Jilská 22 se pravidelně objevuje klubová trance & progressive noc nazvaná Trance Family. A další speciální edice tohoto eventu opět se zahraničním hostem se v Jilské odehraje již v polovině září, v sobotu 12.9.2020.
 
Headlinerem akce nebude nikdo jiný než legendární německý DJ a producent Ronski Speed. Na scéně se tento matador pohybuje již skoro 25 let a dnes je považován za základní kámen německé trancové scény a zejména pak labelu Euphonic, se kterým je spjatá celá jeho kariéra. Během ní vystoupil ve více než 80 zemích po celém světě a nesčetněkrát hrál i v České republice. Ať už to bylo na Beats For Love v Ostravě, na Apokalypse v Brně, na narozeninách Dance Radia v pražském klubu Duplex, v legendárním klubu Roxy na eventu EnTrance nebo na dalších událostech v Plzni, Olomouci či Zlíně ale zejména v našem hlavním městě, kde vystoupil naposledy na konci roku 2018 na akci Golden Age.
 
Po dvou letech se tedy tato legenda vrací zpět do báječného města Praha, jak sám říká, a tudíž lze očekávat skvělou show ať už v jeho podání nebo od dalších DJs, kteří na akci vystoupí. Těmi budou přední český DJ a producent BluEye, nový objev na scéně Jochen Gareth, rezident klubu Rado Van Bee a svůj comeback ohlásil Thadeas, rezident dávno zaniklého eventu Language Of Trance, který si postupem času získal kultovní status i díky stejnojmenné radioshow.
 
Akce Trance Family s Ronski Speed se z důvodů aktuálních restrikcí uskuteční v sobotu 12.9. ve dřívějším čase od 18:00 hodin do půlnoci v klubu Jilská 22. Vstupenky je možné zakoupit exkluzivně v síti GoOut. Více informací naleznete na FB události.
 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit