TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaRonski Speed vystoupí ve Velryba Music Clubu ve Zlíně + soutěž

02.03.2007

Na premiéře party WEEKEND, kde vystoupil skotský talent Stuart Fraser, vám přináší FS Music a SPORT CENTRUM APOLLO druhé pokračování a to s podtitulem World Stars. Bavit vás budou samozřejmě ti nejlepší čeští DJ’s a také exkluzivní zahraniční host. Pojďme se nyní podívat na obsazení a podrobnější informace o samotné party, protože WEEKEND není jen páteční večer, sobota a neděle, ale také exkluzivní klubová noc! Jako headliner vystoupí DJ, který se v anketě TOP 100 prestižního časopisu DJ Mag umístil na skvělém 87. místě z téměř 60 000 registrovaných DJ’s. Má na kontě přes 15 výborných singlů a spoustu kvalitních remixů, které ho proslavili po celém světě! Ty byly vydány pod jeho jménem nebo pod pseudonymem Sun Decade. Svou produkci spojil také se jmény jako Sonorou, Stoneface & Terminal nebo s polským DJem Sebastianem Sand.
Jeho asi největším počinem je druhý singl E.O.S, který se stal doslova tranceovým hitem. Dnes pravidelně vystupuje po celém světě (UK, USA, Malajsie, Korea, Čína, Kanada, Rusko, Singapur,…). Může se pochlubit vystoupením na mexické mutaci Love Parade, která proběhla v květnu 2005 v Acapulcu, kde bavil více než 200.000 dav! Dále se představil také na legendárním německém festivalu Nature One. V České republice vystoupil třikrát, z toho jednou jako headliner progressive stage na akci Apokalypsa – Gold Edition. Dámy a pánové, máme tu čest představit vám německého DJe a producenta, kterým není nikdo jiný než ….- Ronski Speed (EUPHONIC | DE) . Dále vystoupí třetí nejlepší DJ v ČR pro rok 2005 a také pilíř české tranceové scény Michael C. Nebude chybět ani stále se zlepšující Jet Fever, který má za sebou úspěšné premiérové vystoupení na prestižní noci Crystal v legendárním ostravském klubu Fabric.Spolu s těmito umělci vystoupí také Coma z agentury Strobe a Sorow a Heill hrající pod křídly Clublife. Na párty se můžete těšit na videoprojekci, na nadstandardní vizuální show by POWERDANCE. A nebudou chybět ani nejrůznější “WEEKEND dekorace” a také sexy GO-GO.
Vstup: do 24:00 – 99,- | od 00:00 – 130,- [každý desátý obdrží dárek od hlavního partnera akce, kterým je SPORT CENTRUM APOLLO v Otrokovicích v podobě 20 % slevy na veškerý zábavní sortiment ]
Start: 21:00 | Velryba Music Club, Okružní 4701, 760 01 Zlín-Jižní Svahy
Více informací: www.fsmusic.cz
WEEKEND * World Stars
17.3.2007 – Velryba Music Club, Zlín
DJ’s: RONSKI SPEED (Euphonic | DE), Michael C, Jet Fever, Coma, Sorow, Heill
—————————
Chceš vyhrát volný vstup na WEEKEND * World Stars s Ronskim Speedem? Tak odpověz na otázku která zní :,, Jak se jmenuje pseudonym, po kterým také vydává Ronski Speed svou produkci (společně s Roughem Mullarem aka Sonorous)?”
Svou odpověď pošli na soutez@fsmusic.cz a to do 13.3.2007, kdy bude uzávěrka soutěže.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.