TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaRoxy promotion uvádí ZEN

21.10.2000

dj’s: Joel + Electromajk (Sunflower) + special guests – Mark SHIMMON (UK), Louis PARIS (UK), Deep house chill out by Dan Cooley + Rai
UV performance, Video attack by Phase

MARK SHIMMON /decipher recordings/
Mark Shimmon v současné době působí jako resident “PURITY” a v jeho hraní se můľete setkat s mixem progresivního house, tech – house a samozřejme TRANCE. Na hudebním poli není ľádným nováčkem, působí od konce 80.let ve Velké Británii, Kanadě a celé Evropě. Mark si sám produkuje své akce v Kentu a byl členem DJ – teamu na dnes uľ proslulých M 25 rave parties /Sunrise, Biology a Energy/. Nedávno se Mark představil jako jedna z hlavních hvězd noci “WILD LIFE”, která se konala ve slavném londýnském klubu HEAVEN pod záątitou známého labelu REACT. Jeho domácí působení v Anglii můľete zaľít na akcích jako je THE CROSS nebo BEDROCK v londýnském HEAVEN, THE DANCE TENT v rámci festivalu GLASTOBURY nebo THE GLASSHOUSE. Mark se kromě hraní věnuje vlastnímu labelu “DECIPHER Recordings” pod pseudonymy TWISTER nebo SAVANNAH.
LUIS PARIS /plastic fantastic records/
Luise Parise můľete potkávat jako dj-e v Londýně uľ dobrých 10 let a profesně to dopracoval na residenta “STRAWBERRY SUNDAE” a “GISM”. Před třemi lety začal pracovat pro label “PLASTIC FANTASTIC RECORDS” a jeho současné působení pod tímto labelem je spojeno s pořady BEDROCK v londýnském HEAVEN, MOVE v MINISTRY of SOUND nebo MEZZANINE a AMNESIA na proslulém ostrově IBIZA. Mimo tato místa působí Luis dj-sky ve FREEDOM v Bagleys, THE HONEY CLUB v Brightonu, DANCE ACADEMY v Plymouthu… V zahraničí se můľete setkat s Luisovým hraním třeba v Jiľní Africe, ©panělsku, Holandsku, Francii, na Ibize a v rámci Trance festivalu ZEN 21. října konečně v Roxy. Co se týče produkování vlastní tvorby, tak buď pod vlastním jménem, případně pseudonymem “INNERVISION”.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.