TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaRozhovor Marc van Linden

06.12.2004

Německý dj a producent Marc van Linden, který vystoupí poprvé v ČR 11. prosince na party Xmas in Trance v Kc Karlov v Benešově, tráví stále více času ve studiích. Před jeho českou premiérou jsme mu položili pár otázek týkajících se právě jeho produkce a spolupráce s Paul van Dykem.
1/ Jak vlastně začala a jak se vyvíjí tvá spolupráce s labelem Vandit?
“Tak ta spolupráce se právě teď rozjíždí na plné obrátky. V těchto dnech by měl vyjít v pořadí už 45tý titul na Vandit Marcos “Cosmic String” & “Just For A Day” , kde najdete moje remixy obou těchto skladeb. Je to moje první produkce pro tento tranceový label, ale určitě ne poslední, protože v současné době trávím hodně času ve studiu právě na dalších záležitostech pro label Vandit.”
2/ Kdo sleduje dění na evropské trance scéně, nemohlo mu uniknout, že spolupracuješ také s Paul van Dykem. Můžeš mám k tomu říci něco konkrétního?
“Ale ano… Paul a jeho tým mě před pár měsíci kontaktovali a pozvali na schůzku do Berlína. Probrali jsme spoustu věcí ohledně produkce, remixů, bookingů atd. a na lecčems jsme se dohodli. Já jsem samozřejmě moc rád, že tomu tak je, protože PVD je už dlouho mým velkým vzorem a také si ho velmi vážím jako člověka. Jedním z konkrétních výsledků naší spolupráce je pozvání na Paulovu noc Vandit Night v londýnském klubu Heaven, kde jsme spolu hráli právě o uplynulém víkendu (pozn.:z této party jsou i fotografie u tohoto článku). Paul také v současné době hodně podporuje moji produkci, hlavně AM2PM a LH 3293, oba tracky se mu moc líbí, zařazuje je do svých setů a brzy se dočkají remixů právě na labelu Vandit.”
3/ S čím přijíždíš do ČR, resp. co od tebe mohou na party Xmas in Trance naši klubeři očekávat?
” O české scéně jsem toho hodně slyšel, vím, že Paul van Dyk hrál v Praze myslím že v květnu a moc se na premiéru v České republice těším. Je jasné, že bych rád českému publiku představil svoji produkci, ale určitě zahraju i další aktuální novinky.”
TOP 5 Marc van Lindena:
01. Young Parisians “Jump The Next Train”
02. Marcos “Just For A Day”
03. Kuffdam & Plant – Summer Dream (Paul van Dyk Remix)
04. Oliver Moldan “Beauty In L.A.”
05. Enmass “CQ”
Sobota 11. 12. 2004 KC Karlov Benešov
Main Kamikaze Stage:
LayDee Jane (CH) a její hosté: Marc van Linden (D), Pure (CH), Petr Holman (CZ), De Luks (CH), Michael C (CZ)
Techno.cz Stage:
Pure (CH), Miss Renny (CZ), Spyro (CZ), Monotype (CZ), Pavel Krejdl (CZ), Rit-Chee (CZ)
Vstupenky:
Předprodej v síti TicketPro a v KC Karlov za 190,- Kč. Na místě 250,- Kč.
Další informace o vstupném, soutěžích, dopravě atd. Najdete na internetových stránkách této party, které budou v provozu od 23.listopadu na adrese: www.php-production.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.