TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaRozhovor s Michaelem C. k jeho vystoupení na Armin party

07.03.2005

Na Radiu Live61.com proběhla anketa “Jakého dalšího DJe byste chtěli na akci ARMIN V PRAZE?”, z které vyšel jako vítěz (147 z 541 hlasů) DJ Michael C. United Music naslouchá vašim hlasům a proto Michael C samozřejmě bude hrát 7. května na party s Arminem v T-Mobile aréně. Abychom Michaela představili těm z vás, kteří o něm ještě neslyšeli nebo jen nemají představu, přinášíme vám krátký rozhovor s tímto nadějným mladíkem. Nezapomeňte, že vstupenky na party Armin v Praze se již prodávají v předprodejích sítě Ticketpro. Nejlevněji do 20.3. za 385 Kč (na místě 560 Kč). Vstupenky můžete také vyhrát v prvním kole soutěží, které se připravuje na všech známých adresách. Teď už ale slibovaný rozhovor.
Ahoj Michale, už je jistý, že budeš hrát 7. května na party s Arminem van Buurenem, těšíš se?
Samozřejmě, že se těším, ostatně, kdo by se netěšil:). Pozvání na tak velkou a významnou party u nás si doopravdy moc cením a vážím. Shodou okolností oslavím právě 7. května svoje 23. narozeniny, takže už teď můžu říct, že jsem dostal opravdu pěknej dárek.
Určitě ti to pomůže v tvojí kariéře, plánuješ nebo čekáš nějaký velký změny, po týhle pro tebe, myslím, dost přelomový party?
Byl bych moc rád, kdyby mi tato možnost hrát s Arminem přinesla například více hraní, které je pro mě stále prioritou – rád bych se podíval do zahraničí (snad můžu prozradit, že už teď se jedná o mém vystoupení ve dvou sousedních státech), dále se chci věnovat svému rádiovému pořadu Sunshine a taktéž pracovat na svojí vlastní produkci. Na přelomu dubna a května budu hrát na dvou mých zatím největších akcích, bude to pro mě velmi náročných 14 dní, když vystoupím nejdříve v Pardubicích před Corem Fijnemanem a Markem Normanem a o 14 dní později s Arminem.
Proč jsi vlastně DJ?
Být DJ byl od mých 16 let můj velký sen, v 17 jsem se ke hraní na diskotékách dostal tak trochu náhodou, ale až když jsem objevil trance, začala mít moje budoucnost aspoň trochu jasnější obrysy. Trance je nádherná hudba plná emocí, mně jako člověku hraje hodně na city, u žádného jiného tanečního stylu se s tím v takové míře nesetkáme. Ovšem sebe rozhodně nechci zaškatulkovat do kolonky čistě trance DJ, trance hraju především, ale nebráním se do svých setů zařadit i jiné styly, když to jsou dobrý desky. Na parties miluju jejich atmosféru; pro pocit, když vidíš, že se lidem tvoje hraní líbí a že jim hudbou předáváš energii, prostě stojí za to být DJ. Ten pocit se nedá popsat. Tady chci poslat obrovské díky všem, kteří poslouchají Sunshine a chodí na parties, kde hraju, bez vás by to nešlo, díky!
Co pro tebe Armin van Buuren znamená?
Armin je pro mě osobně (kromě toho, že je podle ankety DJMagu 3. nejlepší DJ na světě) velká postava a osobnost světové taneční scény, velmi ho respektuju jako DJe i jako člověka, který má obrovskou zásluhu na tom, jak je dnes trance populární po celém světě. Jeho radioshow A State Of Trance má své fanoušky všude na světě, a mě nesmírně těší, že s ním mohu vystoupit 7. května v Praze.
Budeme se těšit …
Já taky:). Bude mi ctí hrát s Arminem, pevně doufám, že bude v T-Mobile Aréně opět naprosto úžasná atmosféra, jako například v listopadu loňského roku na party s Tiestem. Těším se a díky všem, kteří mi umožnili tam hrát!
Honza United Music
honza@unitedmusic.cz
Pro další informace sledujte www.unitedmusic.cz. Najdete zde mimo jiné i jména kompletní DJské sestavy na party Armin v Praze.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.