TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaSensation Praha – poslední info a timetable

21.06.2018

Závěrečné přípravy velkolepé show SENSATION RISE jsou v plném proudu. Přinášíme všechny důležité informace, díky kterým si užijete ničím nerušený zážitek. DRESSCODE – Na Sensation je povolen vstup pouze v bílém oblečení. Boty a doplňky nemusí být bílé barvy. Modré, ani světle modré džíny nejsou povoleny, pouze bílé. Pokud nebudete oblečeni v bílém, nebude vám na Sensation umožněn vstup ani s platnou vstupenkou. Rovněž vám nebudou vráceny peníze za vstupné. BE PART OF THE NIGHT, DRESS IN WHITE!

ČAS OTEVŘENÍ ARENY – VCHODY
Brány O2 areny se otevřou ve 20:30, kdy rovněž začne hrát warm-up DJ WHOISJODY. Akce končí v 5:30. Hlavní vchod pro držitele základních vstupenek najdete na severní straně. Držitelé VIP vstupenek mají přístup do O2 areny přes vchod č. 1 na severní straně. Držitelé Golden Tickets mají vstup č. 9 na severní straně, viz mapa níže.
BEZPEČNOST NÁVŠTĚVNÍKŮ
Bezpečnost našich fanoušků a návštěvníků byla, je a vždy bude na prvním místě. Při vstupu do O2 areny probíhá bezpečnostní kontrola za pomoci bezpečnostních rámů a zařízení RTG. Zajištění bezpečnosti objektu O2 areny je detailně řešeno Směrnicí bezpečnosti areny. Před každou akcí je také informována i Policie ČR, která se řídí dle zákona a její jednotky jsou v těchto dnech v plném nasazení, aby zajistily bezpečnost veškerých konaných a plánovaných akcí v O2 areně.
VSTUPENKY
VIP vstupenky jsou vyprodané. Základní vstupenky jsou ještě k dispozici na www.sensation.com a v síti Ticketportal. Vstupenky si bude možné také zakoupit v den akce. Poslední Golden vstupenky mohou být také zakoupeny v O2 areně – na vstupu č. 10. Abyste se vyhnuli pozdějším nedorozuměním, vřele vám doporučujeme zakoupit vstupenky pouze prostřednictvím oficiální prodejní sítě. Majitelům e-ticketů doporučujeme vstupenku vytisknout. Návštěvníci, kteří mají vstupenky s přístupem na taneční plochu, obdrží u vstupu identifikační náramek. Bez identifikačního náramku nebude vstup na plochu možný.
GOLDEN TICKETY
Majitelé GOLDEN TICKETŮ vstoupí do O2 areny vchodem č. 9, kde dostanou identifikační náramek, který je opravňuje ke vstupu na taneční plochu. Vstupenka GOLDEN TICKET jim umožní použít eskalátory na klubové patro, kde dostanou druhý identifikační náramek. Vstupenku je nutno mít po celou dobu u sebe, pro případné využití eskalátorů.
VÝMĚNA PAYLOGIC E-TICKETŮ
E-tickety, zakoupené přes Paylogic, musí být vyměněny za originální Ticketportal vstupenky na pokladnách Paylogic na severní straně O2 areny, viz mapa. Vstupenky si můžete vyměnit v den konání Sensation od 18:00 do 03:00.

MINIMÁLNÍ VĚK
Minimální věk pro vstup na Sensation je 18 let. Více informací naleznete v návštěvním řádu O2 areny.
PLATBY V O2 ARENĚ
Platby v O2 areně jsou přijímány v hotovosti a z velké části i platebními kartami v Kč a Eurech. V severním foyer areny se nachází bankomat, viz mapa.
TOALETY
O2 arena nabízí dostatek toalet, které jsou k dispozici zdarma. Pro VIP hosty jsou k dispozici také VIP toalety, které se nachází na západní straně, poblíž GOLDFINGERS VIP TERRACE.
FOTKY A VIDEO
Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na Sensation, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty / GoPro kamery. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) a videokamery mohou používat pouze speciálně akreditovaní návštěvníci. Akreditace pro letošní edici jsou již uzavřené.
FOTOGRAFOVÉ A PRESS AKREDITOVANÍ
Fotografové a mediální partneři naleznou své akreditace v Akreditačním centru O2 areny, které se nachází v 1. patře (použijte venkovní eskalátory) za vchodem č. 31.
SENSATION MERCHANDISE
Stánek Sensation Merchandise najdete ve foyer O2 areny (viz mapa – označení „M“). K dostání budou trička, čepice s logem Sensation, brýle atd.

ŠATNA
Šatna pro majitele základní vstupenky stojí 50 Kč (nebo 3 EUR) a nachází se ve 4. patře O2 areny. Dostanete se k ní přes eskalátory v severním foyer. K dispozici je omezené množství 600 skříněk, do kterých se vejdou 4 bundy. Pronájem skříňky stojí 200 Kč (nebo 10 EUR) + 100 Kč (5 EUR) depozit, který Vám bude vrácen při odevzdání klíče. Do své skříňky máte přístup celou noc. Ohledně ztracených věcí, či reklamací po akci nás prosím kontaktujte na následujícím tel. čísle: +420 608 966 865.
VIP ŠATNA
VIP šatna se nachází naproti vchodu na GOLDFINGERS VIP TERRACE (viz mapa) a je k dispozici zdarma pro držitele VIP vstupenky. Tato šatna má omezenou kapacitu. Ohledně ztracených věcí, či reklamací po akci nás prosím kontaktujte na následujícím tel. čísle: +420 608 966 865.
ZTRÁTY A NÁLEZY
Ztráty a nálezy budou po celou dobu akce na info stánku, viz mapa. Po akci je možné obrátit se na dispečink O2 areny +420 266 771 000 nebo poslat e-mail to dispecink@bestsport.cz
HLADINA HLUKU
Hladina hluku se na akci pohybuje mezi 102 a 105 decibely. Abyste si chránili svůj sluch, doporučujeme vzít si špunty do uší, které můžete rovněž zakoupit v Merchandise stánku, viz mapa.

PARKOVÁNÍ
Pro parkování můžete využít parkoviště, které se nachází v bezprostřední vzdálenosti O2 areny. Přečtěte si pečlivě informace o parkování.
TAXI
V průběhu celé noci budou před O2 arenou stát vozy taxislužby. Najdete je poblíž hlavního vchodu v ulici Ocelářská. Dejte si pozor na ceny taxíků a využijte i dostupné mobilní appky na transport.
VEŘEJNÁ DOPRAVA
O2 arena se nachází v ulici Českomoravská č. 2345/17, Praha 9. Vedle O2 areny je stanice metra „Českomoravská“. Dále zastávka tramvaje „Multiaréna Praha“ a autobusu „Českomoravská“. Vlakové nádraží „Praha-Libeň“ se nachází v pěší vzdálenosti od areny. Více info o dopravě do a z areny najdete zde.
ZÁKAZ KOUŘENÍ
V celém vnitřním prostoru O2 areny je zakázáno kouření, včetně elektronických cigaret. Více informací: http://www.o2arena.cz. Kouřit se smí pouze venku před O2 arenou. Ven z areny a zpět se dostanete, vyhrazeným východem/vchodem. Mějte na paměti, že pro opětovný vstup do O2 areny je potřebné mít při sobě vždy vstupenku!
NENÍ POVOLENO!
Do O2 areny je zakázáno vnášet: vlastní jídlo a pití, drogy (tvrdé, ani měkké), sklo, aerosolové rozprašovače, laserová ukazovátka, hole, tzv. selfie tyče a teleskopické hole, plechovky, plastové / PET lahve a ostré předměty a jakýkoliv jiný předmět, který by mohl ohrožovat bezpečnost návštěvníků akce. Oblečení, nebo jiné viditelné fyzické znaky na vzhledu, které vyjadřují explicitní politické, sociální hnutí a skupiny, jsou zakázány.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Dění před a během akce můžete také sledovat prostřednictvím následujících kanálů:
Facebook Sensation – Instagram Sensation
ČASTO KLADENÉ DOTAZY
V případě, že máte nějaké dotazy, zašlete e-mail na info@unitedmusic.cz nebo zprávu na Facebook stránce Sensation Prague.
PŘEJEME VÁM, ABY PRO VÁS BYLA LETOŠNÍ SENSATION ÚŽASNÝM ZÁŽITKEM! UVIDÍME SE NA TANEČNÍM PARKETU!
Sensation Rise
23.6.2018
O2 arena Prague
www.sensation.com
www.unitedmusic.cz
Sledujte nás na sociálních sítích:
FACEBOOK EVENT
SENSATION Facebook page
UNITED MUSIC Facebook page
SENSATION PRAGUE Facebook page
SENSATION PRAGUE Instagram
————————————————————–
Velkolepý návrat Sensation do Prahy se nezadržitelně blíží a my vám tímto s potěšením představujeme line-up pro evropskou premiéru zbrusu nové show SENSATION RISE. Sensation RISE ztělesňuje znamení svobody a znovuzrození, které vám otevře mysl a přivede vás do vyššího stavu vědomí. Jejím poselstvím je osvobodit se od starostí a svazujících hranic každodenního života, hodit vše za hlavu, povznést se nad vlastní já, až do bezprostřední euforie. Společně budeme spojeni ve světle bílých barev, synchronizujeme naše srdce v rytmu hudby pod taktovkou špičkových zahraničních umělců a naladíme se na zcela ojedinělý dobrodružný zážitek. Sensation RISE přináší do Prahy zcela unikátní line-up předních undergroundových house, tech-house a techno umělců, kteří převezmou taktovku nad pražskou O2 arénou v sobotu 23. června 2018 až do brzkých ranních hodin.


Ferreck Dawn

Freek Coppens aka Ferreck Dawn je holanský DJ a producent, působící již 16 let na scéně. Jeho produkce je vydávána na známých undergroundových labelech, jako jsou Defected, Toolroom, Relief a Kittball records. Je považován za jednu z nejrychleji rostoucích tech-house hvězd.
Franky Rizardo
Holandský DJ a producent Franky Rizardo je dalším z nové vlny progresivních tech-house umělců. V roce 2015 založil vlastní label, kde podporuje umělce zejména z holandské undergroundové scény.
Mr. White
Nebyla by to ta pravá Sensation bez legendárního Mr. White. Tento rezidentní DJ je nedílným prvkem mozaiky každé show, kterou Sensation přináší. V Praze rozhoupe tisíce lidí na vlnách jeho energického tech-housu.
Dirty South
Až z Austrálie k nám zavítá dvakrát na cenu Grammy nominovaný producent a DJ Dirty South. Letos představil své velice očekávané tech-houseově laděné album ‚XV‘ které se výrazně liší od jeho předešlé produkce.
Kevin Saunderson
Americký producent a DJ Kevin Saunderson je skutečnou žijící legendou, která v posledních třech desetiletích formovala tvář elektronické hudby. Je považován za jednoho ze zakladatelů detroitského techna.
Format:B
Franziskus Sell a Jakob Hildebrand tvořící duo Forbat:B, stojí v popředí německé techno scény. Ovládají taneční parkety se zvukem zvaným MotorFunk. Jejich společná láska k hudbě je vedla k vytvoření vlastního labelu Formatik Records, který je momentálně jedním z nejvýraznějších na poli elektronické hudby.
Dosem
Marc Dosem patří mezi producenty, kteří nejzásadněji ovlivnili španělskou techno undergroundovou scénu. Připravte se na pořádné techno v podání tohoto španělského matadora.
MC Gee
Legenda, která je v posledních 11 letech známa především jako ‚Hlas Sensation‘. MC Gee je bezpochyby jedním z nejvýznamnějších MCs v elektronické taneční hudbě. S nadšením nás provede celým večerem, který promění v nezapomenutelný zážitek.
TRAILER: bit.ly/SENPRG18-TRAILER
Vstupenky na Sensation Praha jsou k dispozici na www.sensation.com a www.ticketportal.cz.
Na akci je umožněn vstup pouze v bílém oblečení!
Minimální věk: 18 let.
Vstup možný od 20:30.
Sensation Rise
23.6.2018
O2 arena Prague
www.sensation.com
www.unitedmusic.cz

——————————————————–
Po dlouhém očekávání se Sensation vrací 23. června 2018 do pražské O2 areny se zcela novou show! Nejslavnější světový event Sensation po pěti letech opět navštíví pražskou O2 arenu. V sobotu 23. června 2018 Sensation přinese zcela novou spektakulární show. Praha se tak stane první evropskou metropolí, kde se tento nový koncept představí. Mezi lety 2007-2013 se v Praze uskutečnilo 7 vyprodaných edicí této veleúspěšné akce. Poslední evropská Sensation ‘The Final’ proběhla loni v místě svého vzniku – Amsterdamu. Předprodej vstupenek začne v úterý 23. ledna od 10:00 v síti Ticketportal.cz, takže určitě nezmeškejte šanci být mezi prvními majiteli vstupenek. Ty budou v prodeji tradičně v několika kategoriích: základní vstupenky (Regular Ticket) na plochu a přilehlé tribuny, VIP vstupenky (VIP Ticket) na exkluzivní terasu a Golden vstupenky (Golden Ticket), umožňující užít si večer v luxusním klubovém patře s cateringem.
Sensation vznikla v roce 2000 v Amsterdam Areně původně jako jediný event, avšak během následujících let se z ní stal celosvětový fenomén. Do dnešního dne navštívila Sensation 34 zemí a přivítala více než dva miliony návštěvníků z celého světa. Získala ocenění ‘Nejlepší event roku’ v zemích jako Holandsko, Německo, Austrálie, Brazílie, či Dánsko. Sensation využívá pozitivní sílu hudby a tance jako univerzálního jazyka propojujícího miliony lidí po celém světě. Sensation spojuje všechny na tanečním parketu a vytváří neopakovatelnou atmosféru pospolitosti. Mnohatisícový dav oblečený v bílém pohltí přívalová vlna jednoty a euforie.
Více informací na www.sensation.com nebo www.unitedmusic.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.