TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaSensation White již příští sobotu v O2 Aréně

21.05.2008

Již příští sobotu 31. května bude pražská O2 Arena podruhé hostit největší taneční akci u nás, Sensation White. S maximální kapacitou blížící se 18 000 návštěvníků se tak bude jednat o jednu z největších halových akcí letošního roku vůbec. Na Sensation letos vystoupí největší hvězdy elektronické hudby jako Markus Schulz, Marco V, Axwell, Fedde le Grand, Laidback Luke a domácí hvězda Michael Burian. Kromě skvělé taneční muziky čeká návštěvníky obří centrální dekorace s otočným DJským pultem, strhující show v podání nizozemských performerů a akrobatů, synchronizované vodní fontány, lasery a pyroefekty a dokonalá audiovizuální show. To vše podtrženo neopakovatelnou atmosférou tisíců návštěvníků, kteří jsou oblečeni v bílém. Historie Sensation se začala psát v roce 2000 v Nizozemí, kdy se poprvé sešlo v Amsterdam Aréně na 20 000 návštěvníků. Rok poté se jich již 40 000 stalo svědky nového fenoménu Sensation White. V loňském roce se konala Sensation v Amsterdamu již poosmé a stejně jako v minulých letech bylo všech 40 000 vstupenek vyprodáno během několika hodin. Letos Sensation navštíví země jako Belgie, Lotyšsko, Polsko, Rusko, Německo a Chile. A stejně jako v Nizozemí i tyto akce bývají beznadějně vyprodány.
Sensation je bezesporu jednou z nejnáročnějších produkcí na světě. Přípravy začínají již pět dní předem a většina techniky je dovezena z Nizozemí. Na zajištění se podílí přes 500 osob, které se starají o technickou produkci, bezpečnost, zdravotní službu, občerstvení a servis návštěvníkům. Veškerá technika a dekorace vážící přes 80 tun budou dovezeny v deseti kamionech a kromě vystavěných tribun, barů a DJského pódia bude vše zavěšeno ve vzduchu. Oproti minulému roku budou pro návštěvníky připraveny šatny a vstupovat se bude pouze severním vstupem, který se nachází u stanice metra. Brány O2 Areny se otevřou v 19 hodin, zahájení show je naplánováno na 21:30 a konec se očekává úderem šesté hodiny ranní.
O obrovském zájmu o tuto unikátní show svědčí i fakt, že základní vstupenky jsou již několik týdnů zcela vyprodány. Jedinou možností, jak se na Sensation dostat, jsou tzv. Deluxe vstupenky, které umožňují přístup do klubového patra O2 Areny a zahrnují VIP catering po celou dobu akce zdarma. Tyto vstupenky jsou v prodeji za 2.990 Kč na pokladnách O2 Areny každý všední den od 13 do 18 hodin. Více informací o akci najdete na webu www.sensation-white.cz.
————————————————————————————
Line-Up Sensation Česká Republika 2008
Druhé vydání Sensation White v České Republice, které přiveze agentura United Music v sobotu, 31. května 2008 do pražské Sazka Arény, má potvrzené již všechny vystupující umělce. Stejně jako v loňském roce tvoří line-up jeden zástupce hájící domácí barvy, a pět zahraničních DJských superhvězd. Tentokrát Sensation představí tři umělce, kteří přestože dosud v Čechách nevystupovali, nebudou jistě domácímu publiku cizí. Ale začněme jménem, které bude splněným přáním tisíců z vás, kteří jste podlehli kouzlu sympatického Američana německého původu, kterým není nikdo jiný než Markus Schulz. To, že tento skvělý DJ a producent patří k absolutní světové elitě, dokázal nejen na nejvýznamnějších tanečních událostech po světě, ale i při nezapomenutelných vystoupeních u nás, kdy od posledního uběhne téměř rok. Po belgické a polské Sensation tak čeká Markuse i Praha, kam se jako vždy nesmírně těší.


Soutěž o 2x mobilní telefon Samsung SGH-F250
(více o mobilu na www.samsung-sensation.com)


Na Sensation v Praze letos nezahraje:
a) Marco V
b) Markus Schulz
c) David Guetta

Pro výhru stačí odpovědět na naši otázku a poslat do 20. května správnou odpověd na tento e-mail. Otázku zkopírujte do těla emailu a na další řádek napište odpověd. Podepisujte se pravým jménem a příjmením. Výherci bude kontaktován emailem po skončení soutěže. Pokud se Vám automaticky nevyplní do předmětu emailu text TRANCE.CZ – Soutěž o mobilní telefon Samsung SGH-F250, zkopírujte si jej tam také. Hodně štěstí!
 
Poprvé se však u nás představí švédská superstar Axwell, který je mnohými považován za jednoho z nejlepších houseových producentů a Dj´s současnosti. Právoplatný člen remixérsko – producentské skupiny Swedish House Mafia, kterou tvoří společně s krajany, jimiž jsou Eric Prydz, Steve Angello a Sebastian Ingrosso, má na svém kontě množství veleúspěšných hitů, remixů a restylingů, ze kterých stojí za to zmínit spolupráci se jmény jako Madonna (Jump), Nelly Furtado (Pomicsuous), Faithles (Music Matters), Usher (Burn), Moby (Slipping Away), nebo Deep Dish (Dreams). Své umění předvedl i fanouškům poslední německé Sensation, kde jeho vystoupení právem uchvátilo třicetitisícový dav oslavující v bílém příchod nového roku. Nyní budeme mít příležitost vidět dalšího švédského houseového mafiána konečně v Čechách.
Další neméně populární DJ a producent, který si během několika hraní na domácích akcích získal srdce fanoušků, je Holanďan Marco V, který právem patří mezi nejslavnější a nejžádanější světové DJe. Již několik let se pohybuje v TOP 20 ankety DJ Magu, a kromě hraní na prestižních tanečních eventech produkuje a vydává řadu hitů, autorská alba a mixované kompilace, z nichž jmenujme například Combi:Nations. Stejně jako Markus, navštívil naposledy naši zemi před necelým rokem, a vždy jej tisíce jeho fanoušků vítají s obrovským aplausem.

“Put your hands up for Detroit”. Tenhle houseový megahit z roku 2006 znamenal pro holanďana Fedde le Granda zlomový okamžik v jeho kariéře. Následovaly další úspěšné produkce, hraní po celém světě, významná hudební ocenění, a Le Grand se během rekordně krátké doby stává jedním z nejžádanějších Dj´s planety, který chrlí hit za hitem. V roce 2007 se poprvé objevuje v anketě DJ Magu Top 100, kde rovnou zaujímá 22. místo, což je nejvyšší příčka pro nové jméno vůbec. Jeho vystoupení v pražské Sazka Aréně bude před domácím publikem bezpochyby velkou premiérou.
Sympatický holanďan původem z filipínské Manily – Laidback Luke – nastartoval svoji kariéru v polovině devadesátých let. Od té doby přivádí do varu davy fanoušků na nejrůznějších místech naší planety. Nedělalo mu problém hrát pro 150.000 lidí na holandském Park Pop festivalu, ani pro 150 clubberů na afterparty, a při svých setech dokázal zmixovat i 40 tracků za hodinu. Luke má na kontě dvě studiová, a jedno mixované album s názvem Windmill Skill. Jako neoficiální člen “Swedish House Mafia” vydává a remixuje společně se Steve Angelem a Sebastianem Ingrossem, z čehož vznikají vynikající díla jako Sexy F**k nebod Otherwize Then. Aktuálně rozjíždí spolupráci i s Roger Sanchezem, takže je jisté, že Luke se nikdy nebude nudit, a nyní budeme mít šanci poprvé vidět tohoto skvělého umělce i u nás.

Michael Burian patří již několik let k absolutní špičce domácí elektronické scény, a jeho popularita dále roste i za hranicemi naší země. Kromě DJingu se aktivně věnuje producentské práci, kdy na vlastním labelu Bohemian Recordings vydává nejen celou řadu kvalitních tracků, ale i DVD s jeho klipy, dokumentem z cest a záznamy z vystoupení. Jako jediný český DJ vystupoval na Sensation u nás, v Polsku, a letos jej kromě Lotyšské Rigy čeká i pražská Sazka Aréna.
Vvstupenky na Sensation jsou stále v prodeji v síti Sazka Ticket a k dnešnímu dni jich zbývá posledních 5000 kusů, což je prakticky poslední třetina z celkové kapacity. 2000 kusů těchto vstupenek bude v prodeji za stávající cenu 1375 Kč. U posledních 3000 kusů se cena zvýší na 1650 Kč. (Ceny jsou konečné, včetně všech poplatků) V prodeji jsou i vstupenky Golden, které kromě vstupu na plochu a přilehlé tribuny umožňují užít si Sensation v maximálním pohodlí a komfortu klubového patra arény, a zahrnují VIP catering po celou dobu trvání akce zdarma.
Více informací o vstupenkách a českém vydání Sensation najdete na nově spuštěných stránkách na adrese www.sensation-white.cz.
——————————————————————————–
Sensation White – zahájení předprodeje vstupenek
 Vstupenky na druhé vydání Sensation White, která proběhne v sobotu 31.5.2008 v pražské Sazka Aréně, budou v prodeji ještě před Vánoci. Předprodej bude odstartován v noci ze čtvrtka 20.12. na pátek 21.12., a to přesně v 01.15 hodin na všech 7000 prodejních místech Sazka Ticket. Tyto on-line terminály naleznete na přepážkách České pošty, v prodejnách tisku a tabáku, síti čerpacích stanic, obchodních řetězců a dalších místech po celé republice. Prodej a rezervace přes internet budou možné až o den později, tzn. od soboty 22.12. na www.sazkaticket.cz. Základní vstupenky na plochu a tribuny v prvním patře budou v prodeji ve třech cenových úrovních. První vlna 3000 ks vstupenek půjde do prodeje za 1.090,- Kč, a po jejich vyprodání se cena zvýší na 1.375,- Kč. Cena vstupenek v poslední vlně pak bude 1.650,- Kč. Tyto ceny jsou konečné a zahrnují veškeré manipulační poplatky a provizi prodejce. Zahájen bude i prodej vstupenek Golden za 4.490,- Kč, které umožňují využít jak výhod klubového patra arény s VIP cateringem zdarma, tak i vstup na hlavní plochu.
Tyto vstupenky Golden jsou v prodeji prostřednictvím emailu kribalova@best.sazka.cz.
Na oficiálních stránkach www.sensation-white.cz byl právě spuštěn trailer k show, kterou uvidíme poslední květnový víkend v Praze.
——————————————————————-
Sensation White – Bílý fenomén se vrací do Prahy v květnu 2008
Sensation White – The World´s Leading Dance Event – navštíví po roce Českou republiku. V sobotu 31. května 2008 zažije pražská Sazka Aréna již druhé pokračování této nejslavnější světové taneční akce, která se letos stala nezapomenutelným zážitkem pro 15.000 návštěvníků v bílém. Vzhledem k obrovskému zájmu návštěvníků a skutečnosti, že akce byla beznadějně vyprodána dva měsíce předem, přistoupila pořadatelská agentura United Music k určitým změnám v uspořádání arény, které umožňují navýšení celkové kapacity akce, která je však i nyní omezena na 17.500 návštěvníků. Vstupenky na Sensation budou v prodeji prostřednictvím sítě Sazka Ticket v několika kategoriích. Základní vstupenky na plochu a tribuny v prvním patře budou v prodeji ve třech cenových úrovních. První vlna 3000 ksvstupenek bude v prodeji za 990 Kč, a po jejich vyprodání se cena zvýší na 1250 Kč. Poslední vlna vstupenek bude v prodeji za 1500 Kč. Tyto ceny jsou uvedeny bez manipulačních poplatků. I tentokrát budou v prodeji vstupenky Golden, které navíc umožňují využít výhod klubového patra arény. Prodej vstupenek by měl být spuštěn ještě před Vánoci, tzn. v průběhu příštího týdne. Přesný termín zahájení prodeje bude oznámen na stránkách www.unitedmusic.cz a www.sazkaticket.cz.
Vizuální téma a show budou stejné, jaké byly letos v červenci představeny v Amsterdam Aréně. O hudební program se postará šest DJských hvězd, prezentujících současný zvuk stylů jako house, trance a tech-trance. Kompletní line-up bude oznámen později v roce 2008.
Historie Sensation se začala psát v roce 2000 v Holandsku, kdy se poprvé sešlo v Amsterdam Aréně na 20.000 návštěvníků. Rok poté se jich již 40.000 stalo svědky nového fenoménu Sensation White. V letošním roce se konala Sensation v Amsterdamu již po osmé, a stejně jako v minulých letech bylo všech 40.000 vstupenek vyprodáno během několika hodin. Letos Sensation navštívila země jako Belgie, Lotyšsko, Polsko nebo Česká Republika, a stejně jako v Holandsku, i tyto akce byly beznadějně vyprodány. United Music.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.