TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaSensation White – poslední informace a časový plán

28.05.2007

Již necelé dva týdny zbývají do nejočekávanější taneční události letošního roku – Sensation White. V článku najdete důležité praktické informace a časový plán akce. Prosíme, pozorně si přečtěte všechny uvedené rady a pokyny, a snažte se je během akce respektovat. Na Sensation platí jiné podmínky než při koncertech či sportovních akcích, proto doporučujeme, aby se s těmito informacemi seznámili i pravidelní návštěvníci Sazka Areny.

Časový plán:
19.00 Otevření vstupních koridorů (pohyb pouze na chodbách v 1. patře)
20:00 Otevření hlavního sálu (možný vstup na tribuny a plochu)
21:30 Začátek – zahájení show, první Dj
01:30 – 02:00 – MEGAMIX
06:30 Konec
Doporučujeme dostavit se do Sazka Arény do 21:30 hodin, kdy se zahájí Sensation show. Na místě budou v pokladnách Sazka Arény v prodeji pouze vstupenky Deluxe Při vstupu do Sazka Arény použijte vstupní stranu uvedenou na vstupence (JIH nebo SEVER). Pozorně si přečtěte další pokyny uvedené na vstupence.
Pro parkování lze použít placená parkoviště, která se nachází před a v okolí Sazka Arény (300 Kč za auto). Tato parkoviště jsou provozována několika společnostmi a promotér nemá šanci ovlivnit cenu za parkování. Pokud budou tato parkoviště obsazena, respektujte prosím pokyny služby a využijte dalších možností v širším okolí arény. Vstup na akci je povolen pouze v bílém oděvu (horní a dolní díl). Loga a potisky jsou tolerovány. Boty mohou být jiné barvy. Vstup od 18ti let.
Malé kompaktní fotoaparáty jsou povoleny.
Pozor! V Sazka Aréně není (není vybudována a není prostor pro provizorní) a nebude v provozu šatna, tzn. nebude možné odložit či uschovat oblečení či zavazadla. Do arény je povoleno vnášet pouze zavazadla o maximálních rozměrech 250 x 350 x 200 mm (Š,V,H). Pokud cestujete z jiných měst, doporučujeme využít úschoven zavazadel na vlakových a autobusových nádražích, či nechat své věci v autě. Před arénou bude v provozu úschovna, která má bohužel omezenou kapacitu.
V aréně jsou vyhrazená místa pro kouření, která budou viditelně označena. Prosíme nekuřte v prostorách, které pro to nebudou vyhrazeny.
Pro maximální efektivitu obslužnosti návštěvníků na barech a stáncích s občerstvením bude během akce platit žetonový systém. Prodej žetonů bude zajištěn u severního a jižního vstupu, dále u dvou hlavních barů na ploše a u pokladen arény. Pokud budete čekat před Sazka Arénou, využijte prodeje u označených pokladen u vstupu SEVER. Do SAZKA ARÉNY není povoleno vnášet: zbraně, tlakované nádoby, zakázané omamné a toxické látky, nenošené oděvy, jídlo, láhve a nádoby, hořlaviny, výbušniny, pyrotechnika, zavazadla – větší než 250 x 350 x 200 mm (Š,V,H), a jakékoliv nebezpečné předměty.
Majitelé základních vstupenek (Sektor stání) se mohou volně pohybovat v prvním patře, na tribunách a terasách, a taneční ploše. Po bezpečnostní kontrole obdržíte od hostesky u vstupu identifikační pásku, která vás pro tyto zóny autorizuje.
Pro majitelé Golden nebo Deluxe (tzv. Klubových) vstupenek je vyhrazen vstup č.4 na Severní straně. Po bezpečnostní kontrole a odbavení použije pro vstup do klubového patra eskalátory v severním foyer. Pro opětovný vstup či opuštění klubového patra je třeba pokaždé použít turnikety u eskalátorů, proto mějte Klubovou vstupenku vždy při sobě.
Na akci bude v prodeji oficiální Sensation merchandise. Prodejní stánky najdete v severním foyer.
V severním foyer se bude dále nacházet informační stánek, kde vám hostesky ochotně poradí.
Další praktické informace naleznete na stránkách www.sazkaticket.cz a www.sazkaarena.cz

———————————————————————-
Přesně 2 měsíce po zahájení prodeje vstupenek na Sensation White jsou základní vstupenky vyprodány. Vstupenky již není možné zakoupit prostřednictvím internetového prodeje. V současné době je stále zhruba 500 vstupenek zarezervovaných, které si musí zájemci během příštího týdne vyzvednout. Pokud budete mít štěstí a některé rezervace propadnou, budete moci posledních pár desítek vstupenek koupit na terminálech Sazka Ticket a pokladnách Sazka Areny. Golden a Deluxe vstupenky jsou stále v prodeji. Objednat je lze na emailu hovadova@best.sazka.cz. Více informacích o těchto vstupenkách a samotné akci najdete na www.sensation-white.cz.
SENSATION WHITE je zejména nezapomenutelná show, o čemž svědčí i fakt, že 70% vstupenek bylo do dnešního prodáno bez toho, aby bylo známé jediné jméno vystupujících djs. Tak prestižní akce se rozhodně neobejde bez špičkových jmen, reprezentujících to nejlepší co současná taneční scéna nabízí. Na seznamu vystupujících je tradičně jedna domácí, a 5 mezinárodních hvězd. Na první taneční party v Sazka Aréně se představí jako headliner Armin Van Buuren, zřejmě současná jednička mezi trance djs. Dalším jménem je David Guetta. Následuje oblíbená dvojice Gabriel & Dresden a Sander Van Doorn. Lineup doplní Sebastian Ingroso a domácí djská stálice Michael Burian. Biografie jednotlivých djs najdete v celé zprávě.

ARMIN VAN BUUREN /NL/
Bezesporu hlavní hvězdou SENSATION WHITE bude holandský dj a producent ARMIN VAN BUUREN. Tento stále usměvavý Holanďan patří již několik let k absolutní světové djské špičce. V žebříčku popularity britského časopisu DJ MAG letos obsadil druhé místo, čímž překonal svého neméně známého krajana Tiesta. Poprvé se představil domácím fanouškům v roce 2005, kdy téměř sedmitisícový dav přivítal jeho vystoupení v T-Mobile Aréně s bouřlivým nadšením. Podruhé a naposledy jej zaplněná T-Mobile Aréna poctila ovacemi vloni v květnu na největší domácí halové party Transmission. Armin je nejen skvělý Dj, ale i úspěšný producent, který má na kontě desítky veleúspěšných hitů, remixů a alb. Poslední album s názvem “10 Years” mapuje jeho úspěšnou producentskou kariéru, a nalezneme na něm řadu skvělých skladeb, na kterých spolupracoval s mnoha známými umělci jako Ferry Corsten, Gabriel & Dresden, M.I.K.E., atd. Jeho vlastní radiovou show A State Of Trance poslouchají každý čtvrtek od roku 2001 miliony fanoušků po celém světě. Armin je spoluzakladatel labelu Armada, na kterém vydávají největší jména světové progressive a trance scény. Z jeho vyhlášené noci Armin Only v Rotterdamu vyšlo nedávno druhé DVD. Armin van Buuren je bezpochyby jednou z největších hvězd, která se letos v České Republice představí. Je nám velikou ctí, že ho budeme moci vidět právě na SENSATION WHITE v Sazka Aréně. www.arminvanbuuren.com

GABRIEL & DRESDEN /USA/

Josh Gabriel a Dave Dresden, tak zní celá jména dvou slavných Američanů, žijících a produkujích v San Francisku. Toto špičkové producentské a remixérské duo má na kontě celou řadu slavných hitů, které vytvořili sami nebo společně s dalšími velkými jmény jako Armin van Buuren, Markus Schulz, Motorcycle a dalšími. Zremixovali takové hvězdy jako Madonna, Britney Spears, Dido či Annie Lenox. Jejich debutové album s názvem Gabriel and Dresden, které vyšlo v loňském roce, obsahuje 12 propracovaných skladeb s hity jako Sydney nebo Tracking Treasure Down. Hvězda této dvojice stále strmě stoupá vzhůru, o čemž svědčí 20. místo v anketě britského DJ Magu. www.gabrielanddresden.com/

DAVID GUETTA /FR/
Francouzský dj a producent David Guetta je skutečnou superstar na světovém tanečním nebi. V současné době je jedním z nejžádanějších house djs planety. Vytvořil koncept “F*** Me, I am Famous”, podle kterého pojmenoval řadu úspěšných kompilací, noc v klubu Pacha na Ibize a label, na kterém vydává jeden hit za druhým. David Guetta je i skvělý producent s mnoha megahity na kontě. Skladby jako “Just A Little More Love” nebo “The World Is Mine” zaznamenaly celosvětový úspěch a zařadily se mezi největší hity roku 2005. Součaným hitem je bezesporu skladba “Love Don’t Let Me Go”, kterou vyprodukoval společně s The Egg, kterou mj. použila značka Citroën v reklamním spotu na řadu C4. David Guetta byl rovněž tváří značky L´Oreál. David vystoupil na Sensation White v Amsterdamu v roce 2005 a 2006 a kromě Prahy jej dále čeká vystoupení na Sensation White v belgických Antverpách na konci března. Jeho jméno je rovněž ozdobou největších světových festivalů jako Creamfields, Mysteryland, Ultra či Global Gathering. www.davidguetta.com

SANDER VAN DOORN /NL/

Sander Ketelaars alias SANDER VAN DOORN je dalším z řady mladých talentovaných holandských djů/producentů, který se může pochlubit řadou hitových singlů, úspěšných nejen ve své rodné zemi. Sander na sebe poprvé upozornil v létě 2005 remixem slavného hitu od The Police – S.O.S “Message in a bottle”, který později vyšel jako singl a lámal světové hitparády. Pod různými pseudonymy vydal a zremixoval celou řadu úspěšných skladeb, včetně megahitu Dance 4 Life of Tiesta. Bezpochyby dalším skvělým počinem byl remix Arctic Monkeys – When the Sun Goes Down, který se stal jedním z hitů loňského léta. Sander Van Doorn také během jednoho roku zvládl umístění na 32. místě v Dj Mag Top 100, třikrát vystoupil v show na BBC Radio 1, namíchal kompilaci pro legendární festival Dance Valley a zahrál si na nejprestižnějších světových tanečních akcích. www.sandervandoorn.com

SEBASTIAN INGROSSO /SWE/

Švédský rodák ze Stockholmu Sebastian Ingrosso je na světové taneční scéně relativně novým jménem. Pokud se ale podíváme na jeho bohatou tvorbu, lehce překoná mnoho známějších kolegů. Společně se svými krajany tvoří producentskou party “Swedish House Mafia”, která ve složení Sebastian Ingrosso, Eric Prydz, Axwell a Steve Angello chrlí do světových hitparád jeden megahit za druhým. Zejména se svým nejbližším spolupracovníkem Steve Angelem vyprodukoval celou řadu úspěšných skladeb a remixů. Můžeme jmenovat remixy pro Deep Dish, Mobyho, Röyksopp a další. Na kontě má rovněž mixované kompilace pro britský MIXMAG či label Subliminal. Jedním z jeho posledních úspěšných počinů je remix Erica Prydze a slavných Pink Floyd “Proper Education”. Sebastian je rezidentem klubů Amnesia na Ibize a londýnského Ministry of Sound. Jeho vystoupení na Sensation White bude zároveň českou premiérou. http://www.myspace.com/sebastianingrosso

MICHAEL BURIAN /CZ/
Při výběru jediného domácího interpreta, který vystoupí na SENSATION WHITE, bylo rozhodování jednoduché. MICHAEL BURIAN právem patří již několik let k domácí djské elitě a kromě úspěchů v domácím prostředí má své příznivce v zahraničí, kde pravidelně vystupuje. Agentura UNITED MUSIC je přesvědčena o jeho kvalitách, které několikrát potvrdil na velkých akcích doma i venku, a jsme rádi, že právě Michael bude reprezentovat domácí scénu na tak prestižní akci jako je SENSATION WHITE. Michael Burian je profesionál a jsme si jisti, že na SENSATION odvede jako vždy skvělou práci a tradičně nadchne publikum svým unikátním stylem. www.michaelburian.com

 
 
 

—————————————————————————-
Do dne, kdy pražskou Sazka Arénu navštíví nejslavnější taneční party na světě – Sensation White – zbývají celé 4 měsíce. Konečně je vše připraveno k tomu, aby mohl začít oficiální předprodej v síti Sazka Ticket, a to prostřednictvím on line terminálů, které jsou umístěny převážně na přepážkách České pošty, prodejnách tisku a tabáku, v síti čerpacích stanic a obchodních řetězců, čítající přes 7 000 prodejních míst označených logem SAZKA. Více informací o možnosti zakoupení vstupenek v síti Sazka Ticket najdete na www.sazkaticket.cz. Předprodej bude zahájen v úterý, 6. února 2007 v 01:15 hodin. Cena vstupenek začíná na 790,- Kč. Za tuto cenu budou v prodeji do 28. února. Poté se cena zvýší na 990 Kč, a to do 30. dubna. Od 1. května do 2. června vzroste cena na 1190 Kč. Ceny vstupenek jsou uvedeny bez manipulačních poplatků. Tyto vstupenky jsou vyhrazeny pro vstup na plochu a sedadla v prvním patře. Kromě těchto standardních vstupenek budou v prodeji také Deluxe vstupenky do klubového patra, v jejichž ceně bude zahrnuto občerstvení po celou dobu trvání akce zdarma. Bližší Informace týkající se ceny těchto vstupenek přineseme během tohoto týdne. Upozorňujeme, že vstup na akci je povolen pouze v bílém oblečení a po dosažení věku 18ti let. Kompletní seznam vystupujících Dj´s bude zveřejněn 1. března 2007.
Více informací postupně naleznete na www.sensation-white.com.
BE PART OF THE NIGHT – DRESS IN WHITE
United Music
www.unitedmusic.cz
Kontaktní email pro novináře: sensation@unitedmusic.cz

————————————————————————– 
Novinky k Sensation White

S blížícím se koncem roku vám přinášíme novinky k Sensation White, která se uskuteční 2.6.2007 v pražské SAZKA ARENĚ. Na oficiálních stránkách www.sensation-white.cz si nyní můžete prohlédnout aktuální trailer. Postupně se zde budou objevovat další informace k akci. Zahájení prodeje vstupenek je naplánováno na začátek února 2007 ve všech prodejních místech sítě SAZKA TICKET www.sazkaticket.cz. Cena vstupenek bude začínat na 790,- Kč. Za tuto cenu budou v prodeji od 1. do 28. února. Poté se cena zvýší na 990 Kč, a to do 30. dubna. Od 1. května do 2. června vzroste cena na 1190 Kč. Ceny vstupenek jsou uvedeny bez manipulačních poplatků. Přesné informace týkající se předprodeje vstupenek a jejich počtu určených k prodeji budou zveřejněny na oficiálních stránkách akce v průběhu ledna. Kompletní seznam vystupujících dj´s bude oznámen 1. března. Představí současnou světovou djskou špičku prezentující styly house, progressive-trance a tech-trance.
Více informací o Sensation White World Tour najdete také na stránkách www.sensation-white.com, kde kromě spousty fotek a videí nově funguje i shop, kde si můžete objednat CD/DVD, a v dohledné době i oficiální merchandise.
BE PART OF THE NIGHT – DRESS IN WHITE
2. červen roku 2007 se navždy nesmazatelně zapíše do historie české taneční scény. Právě v tento den bude pražská Sazka Aréna hostit, jako první akci podobného typu, největší taneční událost na světě – Sensation White. Agentura United Music Events, společně s holandskou partnerskou agenturou ID&T, představí tuto jedinečnou show v rámci Sensation White World Tour. Česká Republika se tak stane vedle Holandska, Německa či Belgie další zemí, kam tento legendární koncept zavítá. Historie Sensation se začala psát v roce 2000 v Holandsku, kdy se poprvé sešlo v Amsterdam Aréně na 20.000 návštěvníků. Rok poté se jich již 40.000 stalo svědky nového fenoménu Sensation White. V letošním roce se konala Sensation White již po šesté, a stejně jako v minulých letech, bylo všech 40.000 vstupenek vyprodáno během rekordních pěti hodin. Tento unikátní koncept představuje nejžádanější světové Dje, kombinuje speciální efekty, technologické novinky, fantastické performance a další jedinečné zábavní prvky, a hlavně vytváří neopakovatelnou atmosféru a zábavu pro desetitisíce návštěvníků, kteří jsou všichni oblečeni v bílém. Předprodej vstupenek na Sensation White v Sazka Aréně začíná 1. prosince na všech terminálech Sazka Ticket. Více informací k Sensation White World Tour najdete na www.sensation-white.com, nebo na www.unitedmusic.cz.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.