TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaShivers – Warmup Emotion již tento víkend

05.02.2009

Rezidentní klubová noc Stepana Brucka Shivers má další pokračování. Na této klubové party, která bude zároveň zahřívací akcí na jednu z nejoblíbenějších klubových akcí v Čr – E-motion, vystoupí jeden z předních tranceových DJs v České republice. Jeden z těch, kteří stojí za hlavní propagací trance music v dřívějších dobách, kdy se tomuto stylu nevěnovalo tolik pozornosti. Z Prahy přijede opět po delší době DJ, kterému trance doslova koluje v krvi – Petr Holman. Trance v krvi koluje i druhému DJovi a to rezidentovi E-motion a zároveň i Shivers, člověku, který je jedním z nejlépe prezentujících se čistě tranceových DJs u nás. V poslední době hrál na všech nejprestižnějších klubových tranceových akcích v Čr a slova chvály na jeho prezentaci hudby jdou ze všech stran. Tentokráte ale nebude sám, kdo potěší ušní bubínky. Ke svému hraní si vybral svého souputníka a žáka, který nejednou předvedl, že když má člověk talent, měl by ho využít. Tím druhým, se kterým se bude prezentovat ve společném back 2 back setu speciálně určeným pro Shivers, bude Vyrys.
 
Lineup přijede z Prahy doplnit a zároveň Vás nažhavit člověk, který je na parties známý především spící, ale za mixpultem velmi čilý a pravověrný propagátor všech možných hudebních stylů, které mají co do činění s trance music – Majklhauske. Celou akci rozjede svým setem člověk, který si říká The Designer.
Akce se začíná v 21:00 a cena na tuto pre party E-motion byla stanovena na 60,-Kč
Kdo si chce před E-motion, která se bude konat o týden později v klubu Fléda, protáhnou ruce a nohy, nechť zavítá na Shivers. Trance se tu bude podávat plnými doušky.
Shivers
7.2.2009 Mersey, Brno
Petr Holman, Stepan Bruck, Majklhauske, Vyrys, The Designer
www.mersey.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.