TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaSiskin pracují na novém EP a hlavním tématem je láska

01.11.2022

Britské seskupení Siskin čeří vody trance & progressive scény již třetím rokem a vede si opravdu dobře. Tento projekt tvoří producentka Suzanne Chesterton a vokalistka Sue McLaren a dámy zúročily své dosavadní zkušenosti, aby spojily chillout a trance a vytvořily vlastní hudební říši ve stylu Café del Mar. Tento rok nám sehrané dívčí duo naservírovalo Dopamine EP, které obsahuje balíček čtyř skladeb, které nastínily jejich styl. Další EP ponese název Serotonin a stejně jako v případě Dopamine budou tracky z něj vycházet nejdříve jako samostatné singly než budou zabaleny do Extended Play formátu.
 

 
Skladby vydávané pod hlavičkou Siskin nápadně často obsahují slovo Love (láska). Je to tedy téma, které je oběma protagonistkám blízké a věnují se mu i v aktuálních singlech. Nejprve však děvčata udělaly remix pro svou kolegyni Christinu Novelli a její label Muse Music Records a pak se již vrhly na songy pro nové EP. První vlaštovka dostala název Nobody Loves Me a byla publikována v srpnu tohoto roku a nyní britská dvojice přináší tematické rozšíření v podobě singlu Piece Of My Love.
 

SISKIN – PIECE OF MY LOVE

Release date: 21.10.2022

Label: Black Hole Recordings

Catalog: BH13010

Hudební služby: https://blackhole.lnk.to/Piece

 

Tracklist:

01. Original Mix (4:24) 125 bpm

02. Extended Mix (6:55) 125 bpm

 
 
Se skladbami z Dopamine EP jako Villaneve a Electric Love byly Siskin rády, že poselství ve své hudbě nenechaly jasně čitelné ale naopak otevřenější různým interpretacím. Serotonin EP však v tomto aspektu bude mnohem jasnější. Piece Of My Love je méně o pocitech samotných, ale spíše o tom, co s nimi uděláme, když přijdou. Tvůrčí duo se ponořilo hluboko do své přirozenosti a naservírovalo nám toužebný song zabarvený lítostí, avšak bolestně krásný.
 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit