TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaSlacker a John Graham na Zenu

10.08.2001

Příątí sobotu (18.8.2001) nás čeká daląí pokračování oblíbené a tolik diskutované klubové noci ZEN v klubu ROXY. Po megastar Sashovi, který zde byl před měsícem, přijíľdí opět velmi zajímavé tváře progresivní taneční scény, doufejme ľe i s nádechem tranceu. Těąit se tak můľeme na Slackera a Johna “Quivver” Grahama, které doplní jako jiľ tradičně Joel Einhorn a Electromajk. Shem Mc Cauley, jak se vlastním jménem jmenuje SLACKER si v polovině osmdesátých let říkal DJ Streets Ahead a byl jedním z vůdců anglické hip-hopové “scratch” scény. Hrával po parties a raves a kombinoval triky s plynulými sety. Na počátku své producentské kariéry pracoval s velikány jako Tim Simeon a Norman Cook (aka Fatboy Slim) v Londýně a Brightonu a brzy se stal vyhledávaným jménem díky remixům, které udělal pro James Browna, Was not Was apod. Také se podílel na evropském turné She Rockers a Bomb The Bass. Studoval v Brightonu a brzy potkal “houbující” housovou clique a ujal se pořádání řady večírků na jíľním pobřeľí UK.
Na počátku devadesátých let potkal Shem muzikanta a producenta v jedné osobě, Simona Rogerse, a zaloľili spolu sdruľení Ramp. Z jejich produkce pochází takové hity jako “Rock The Discotek” či “Stomp” a remixy pro Armanda Van Heldena a Boy George. V tomto období také začal Shem vyvíjet své alter ego “Slacker”. Jeho samostatná produkce, předevąím tracky “Feel Space” , “Jukebox in The Sky” a “Flying Baby” zabodovaly jako velké undergroundové hity. Jeho třetí singl “Scared” byl silný atmosferický housový groove, který měl po dobu 5 měsíců v drľení pouze sám DJ SASHA. Daląí remixy ve spolupráci se Simonem vznikly pro Prodigy a Locust.
V roce 1998 se Shem konečně zase v plné míře vrátil ke své prvotní zálibě, k mixování desek. Tato romance se velmi záhy obnovila v plné míře a Shem začal opět točit desky po celém světě.
V tomto roce se Shem opět vrátil do studia, aby remixoval tracky jako prosl ulé “Voices” od formace Bedrock či tracky partiček jako Breeders.
Vy můľete jeho vystoupení zaľít v klubu Roxy, kde vystoupí 18. Srpna po boku daląí zahraniční hvězdy, Johna “Quivver” Grahama a domácích DJs Joela a Electromajka na ZEN – trance festivalu.

18.8.2001, SO, 20:00
Roxy promotion uvádí:
ZEN – trance festival
resident Djs: Joel (Roxy Praha), Electromajk (MFS)
special guests John Graham (Quivver) + Slacker
UV performance, video attack by Phase, deep house chill out Djs: DAN COOLEY, RAI

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.