TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaSMR LVE přichystali dokonalý soundtrack tohoto léta

02.06.2023

Projekt SMR LVE (vyslovuje se Summer Love) je DJské duo, které ovládlo hudební průmysl rychlostí blesku. Jejich jedinečný zvuk, v němž se mísí kombinace žánrů house a trance si vysloužil rychlý vzestup ke slávě během několika málo let.
 
SMR LVE tvoří Kanaďan Chris Stebbins a Maročan Mhammed El Alami. Počátek jejich spolupráce se datuje do roku 2019, kdy se jejich tvorba začala objevovat na Always Alive Recordings a v roce 2021 se upsali Coldharbour Recordings. Zde vydali čtveřici výrazných singlů a veleúspěšné album To The Stars, které vyšplhalo na první příčku Beatport charts během tří dnů po vydání.
 

 
Duo spolupracovalo s některými z největších jmen v oboru, včetně Christina Novelli, Roxanne Emery, Linney, Eric Lumiere, That Girl, Jennifer Rene a mnoho dalších, což jen posílilo jejich pozici v branži. Zvuk SMR LVE je, jak již název projektu napovídá, plný letního feelingu a přesně to pravé pro milovníky horkých nocí, plážové atmosféry a letních vánků. Často se v jejich tvorbě vyskytují vokály s oslavujícím textem a strhujícími beaty vyzívající k tanci. Tato jejich schopnost připravit skvělou letní pohodu spočívající nejen v jejich vášni pro hudbu ale i v technické zdatnosti logicky vyústila v rozhodnutí začít vydávat vlastní kompilaci.
 
Sunset To Sunrise 2023 je mixovaný výběr plný exkluzivní hudby, kterou jste ještě neslyšeli. Obsahuje osm zbrusu nových nevydaných skladeb od SMR LVE plus jejich dříve již publikovanou skladbu Wild Heart a spoustu dalších zbrusu nových melodií na toto léto. Duo během několika posledních let vypilovalo a vylepšilo svůj Sunset To Sunrise koncept s baleárskými vibracemi, Ibiza feelingem, optimistickým groovem, svěžími a hřejivými syntezátory a melodiemi pro dobrý pocit. Jak se album nakonec blíží ke svému závěru, energie nenápadně stoupá i k euforickým momentům, které slouží jako dokonalé vyvrcholení bez obětování letního pocitu.
 
Kompilace Sunset To Sunrise vyšla 2.6.2023 na labelu Suanda Dance, což je nový letos spuštěný sublabel z rodiny Suanda Music. Další informace, tracklist a odkaz na hudební služby můžete najít zde. Mixovaný výběr můžete poslechnout či zakoupit na všech hudebních portálech zde: https://suanda.ffm.to/sts23
 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit