TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaSobotní ZEN jako součást oslav 10. narozenin klubu Roxy

11.06.2002

Oslavy 10. narozenin klubu Roxy jsou roztaľené do tří dnů: Po regulérní narozeninové party FAKTA X, která se koná ve čtvrtek, naváľou dvě dlouhodobě nejoblíbenějąí klubové noci Roxy. V sobotu to bude trance festival ZEN, který se můľe pyąnit titulem klubová noc roku dle výsledku ankety Dance Awards 2001 v čele s “nej” českým DJem Michaelem Burianem. Hostem bude v Roxy velmi oblíbený progressive DJ IAN OSSIA, dlouholetý resident anglického klubu Renaissance, který se jiľ opakovaně představil na noci Reason. Za gramofony se dále postaví duo residentů MICHAEL BURIAN a JOEL EINHORN a těąit se můľete na jako obvykle dokonalý vizuální UV cirkus, videoanimace od Phase, laser show od Overthere a deep house chillout v podání dua DAN COOLEY a RAI.
DJ IAN OSSIA (RENAISSANCE – UK)
Ian Ossia nastartoval svou DJskou kariéru na undergroundové scéně v městě Leeds. Krátce po zaloľení klubu Renaissance v roce 1992 se vąak stal součástí tohoto dnes legendárního klubu. Svým specifickým stylem, který je dnes pevně spjatý s tímto klubem, měl vytvořit nový sound, kolem kterého by se vybudovala nová aura clubbingu. V létě roku 1993 se s klubem Renaissance rozloučil Ianův dobrý kamarád DJ Sasha a Ian zůstal jako nosný resident tohoto klubu. Přestoľe velkou zásluhu na nenapodobitelném soundu Renaissance mají bezesporu Sasha a John Digweed, jeho finální podobu určil právě Ian Ossia.
Ian měl vľdy svůj nezaměnitelný zvuk, který se liąí od ostatních trance DJs. Je známý svou znalostí progresivních beatů, svou technickou zdatností a svou schopností vnímat a reagovat na publikum. Tyto jeho kvality z něho učinili jednoho z vyhledávaných DJů na britské taneční scéně. Zahrál si ve vąech známých anglických (Ministry of Sound, Cross) i světových klubech (značné oblibě se těąí v Austrálii, kam se často vrací) ale i na velkých raves i festivalech.
Společně s Davem Seamanem namixoval kompilaci Renaissance vol 4 a jeho producentské aktivity jsou čím dál obsáhlejąí. Jedním z jeho studiových partnerů se stal i DJ Joel Einhorn (společně vydali track, který můľete slyąet na ZEN CD mixed by Joel Einhorn). Ian Ossia se v Roxy jiľ opakovaně představil a v současné době podepsal novou smlouvu na vydání společného singlu s Joelem Einhornem s názvem “La Fee” na renomované značce Whoop!. Jejich daląí společný singl “The Light” by měl vyjít na této značce v dohledné době.
15. 6. 2002 <so>
Roxy promotion uvádí:
ZEN trance festival
resident DJs: Joel Einhorn (roxy praha), Michael Burian (flesh(jpa)
special guest: IAN OSSIA (UK)
Deep house chill out: Rai + Dan Cooley (roxy praha)
Laser show Overthere, video animation by Phase, lights by Wild music, UV decorations

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.