TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaStaropramen SmíchOff Summer – poslední praktické informace a časový line-up

20.09.2007

Taneční část festivalu Staropramen SmíchOff Summer, který proběhne již tuto sobotu 22. září, se uskuteční ve vinohradském klubu Retro Music Hall. Vystoupí zde špičkový dj´s a producenti jako Benjamin Bates /nl/, Giuseppe Ottaviani /it/, Cosmic Gate /de/ a Bon Finix. Těšit se můžete na luxusní klubovou noc s mohutnou porcí té nelepší světové house a trance music, kvalitní zvukovou aparaturu L´Acoustics, videoprojekce, tanečnice, a žhavou ale přitom pořádně studenou novinku Extra Cold od Staropramenu.
Časový line-up:
22:00 Door open
22:30 – 00:30 Benjamin Bates
00:30 – 02:00 Giuseppe Ottaviani LIVE!
02:00 – 04:00 Cosmic Gate
04:00 – 05:30 Bon Finix
Vstupenky na SmíchOff Summer v ceně 200 Kč pro areál pivovaru Staropramen (13-22 h) a v ceně 200 Kč pro areál Retro Music Hall (22:00-5:30) jsou k dispozici v obvyklých předprodejních sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportál. Vstupenky budou v prodeji i na místě. Retro Music Hall najdete na Praze 2, Francouzská ulice 4, poblíž Náměstí Míru.
Více informací na www.staropramen.cz
——————————————————————————
V sobotu 22. září 2007 od 13 hodin vypukne v areálu pivovaru Staropramen festival SMÍCHOFF SUMMER, který představí několik zahraničních a domácích kapel jako Hooverphonic /be/, La Phaze /fr/, Support Lesbiens, Gipsy.cz, a další. Druhá část festivalu se odehraje ve vinohradském klubu Retro Music Hall, kde od 22.00 hodin vystoupí několik slavných djských hvězd, které pro Staropramen přiváží agentura United Music. První z nich bude holandský dj a producent Benjamin Bates. Tenhle sympatický holanďan patří mezi novou generaci djů, kteří začínají dobývat svět. Jeho kariéra se začala budovat v okamžiku, kdy mu nabídl spolupráci jeho dlouholetý vzor Marco V. Společně začali produkovat pod různými pseudonymy, a následně vznikly jeho první skladby a autorské album. Benjamin Bates je společně se jmény jako Tiesto, Paul van Dyk, Marco V či Maxi Jazz, ambasadorem charitativního projektu Dance4Life. Jednou z největších hvězd večera bude bezesporu italský dj a Giuseppe Ottaviani. Tento talentovaný umělec nejprve působil v dvojčlenném projektu Nu-NRG, a v posledních dvou letech se vydal na úspěšnou sólovou dráhu. Produkuje skvělé skladby a remixy, které vydává na labelu Vandit světové jedničky Paul van Dyka. Právě s ním spolupracoval na dvou skladbách – Far Away a Dolce Vita, které PvD zařadil na své nové album. Aktuálně se Giuseppe Ottaviani věnuje novým produkcím a “Live” vystoupením po celém světě. Právě jeho živé vystoupení v Retro Music Hall bude díky Staropramenu pro domácí fanoušky velkou a dlouho očekávanou českou premiérou.
—————————————————————————————-
Soutěž o 2×2 vstupy na obě části festivalu
Nový singl Cosmic Gate se jmenuje?
a) Body Of Love
b) Body Of Soul
c) Body Of Conflict
Pro výhru stačí odpovědět na naši otázku a poslat do 17.září správnou odpověd na tento e-mail. Otázku zkopírujte do těla emailu a na další řádek napište odpověd. Podepisujte se pravým jménem a příjmením. Výherci bude kontaktován emailem po skončení soutěže. Pokud se Vám automaticky nevyplní do předmětu emailu text TRANCE.CZ – Soutěž o 2 volné vstupy na SmíchOff Summer, zkopírujte si jej tam také. Hodně štěstí!

—————————————————————————————-
Dalším lákadlem bude bezpochyby německé duo Cosmic Gate, které tvoří djové a producenti Nic Chagall a DJ Bossi. Na svém kontě mají desítky úspěšných skladeb a remixů pro největší jména elektronické scény, tři autorská alba, a stovky vystoupení na největších tanečních událostech po celém světě. Hvězdnou noc uzavře vystoupení dje, který si říká Bon Finix, a kterého můžete pravidelně vídat na nejvýznamnějších domácích klubových akcích či festivalech.
Vstupenky na SmíchOff Summer v ceně 200 Kč pro areál pivovaru Staropramen (13-22 h) a v ceně 200 Kč pro areál Retro Music Hall (22:00-5:30) jsou k dispozici v obvyklých předprodejních sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportál. Kapacita obou areálů je omezena, změna programu vyhrazena. Více informací bude postupně zveřejňováno na www.staropramen.cz.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.