TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaStartuje nová pravidelná taneční párty Resonance

10.09.2010

Dne 25. září budete moci v pražském klubu Velbloud zažít první díl nové pravidelné taneční party Resonance otevírající mohutný kultovní stánek na počest kvalitní undergroundové hudby stylů progressive, trance a techno a jelikož se párty mílovými kroky blíží, pojďme si představit, co nám přinese, a nepřináší nám toho do stojatých vod české klubové scény věru málo. Headlineři jsou české taneční komunitě dobře známi. Z Liberce dorazí talentovaný DJ a producent Sandeagle, jenž si již stihl vydobýt své pevné místo na poli trance music především díky skvělým melodickým setům a jeho vlastní radioshow “Trance Memories“ vysílané pravidelně na mezinárodní stanici trance.fm, ve které od roku 2008 každý týden představuje skladby z let minulých, mohutně podpořené vlastní autorskou produkcí.

Jeho skladby podporují taková jména jako Dash Berlin, Giuseppe Ottaviani, Manuel Le Saux, Aly & Fila, Ferry Tayle a mnoho dalších. Ačkoli se sám považuje spíše za producenta než-li za DJe, komunita ví své a věřte, že se máte na co těšit. Druhým pionýrem na poli taneční hudby, jenž vám dorazí rozproudit krev, není nikdo jiný než pardubický rodák F1d0, známý především pro svůj neuvěřitelný cit při kombinaci žánrů trance a techno. Svými kreativními bootlegy a live mashupy oslnil již nejedno ucho i těch nejnáročnějších posluchačů a jsme rádi, že vám můžeme představit v exluzivním a tradičně velmi nápaditém setu tohoto DJe, který je mnohými považován za největší český talent.
Dalším želízkem v ohni je ostřílená dvojice Andrew Mallet a veterán na poli taneční scény, za samotných pekel zrozený DJ Hellman, v exkluzivním Back2Back setu, kterým dorazili publikum na letošním festivalu Hradhouse dedikovaném tvrdším tanečním stylům i na největší české trancové klubové párty E-Motion. Jejich kombinace tech-trancu, techna, uplifting trancu a rychlých energických přechodů nechá málokterého ze zúčastněných v klidu a bude to právě tato dvojice, jež vám nedopřeje k ránu spánku. Vedle této české trance a techno špičky se dále představí v exlusivním debutu mladý začínající pražský DJ Mikki, jenž je dlouholetým členem ortodoxního trancového jádra a není ničím neznámým pro trancové fanoušky. Jeho debut se ponese v duchu stylů tech-trance, funky a tribal techno. Nečekejte tedy klidnou noc. Podobně s vámi naloží i P3tcho, který za posledních 10 let ukázal neskutečnou variabilitu, co se týče pestré směsice stylů a parties, jemiž si prošel a na nichž předvedl své umění. Posledním kapitánem, který vás přivítá na úvodním vydání Resonance je orientální DJ Symka, jenž je připraven zahájit celou noc a uvést vás takto do světa Resonance.
Doslova pekelná párty na uvítání podzimu startuje úderem deváté hodiny večerní, potrvá až do brzkých ranních hodin a máme ještě jednu dobrou zprávu pro clubbery – držíme se zásady free entry, tedy, že za poslech oblíbené hudby by se nemělo platit. Těšíme se v sobotu na vás a doufáme, že spolu pořádně zatopíme pod kotlem!

RESONANCE

sobota 25. září 2010, 21:00, Club Velbloud, Hraniční 3, Praha 3 – Žižkov
Deejay’s: Sandeagle (Trance All-Stars Records, myspace.com/sandeagle, CZ), F1d0 (Trance All-Stars Records / CGI Records, myspace.com/djf1d0, CZ), Andrew Mallet (myspace.com/andrewmallet, CZ) & Hellman (myspace.com/hellmanmusic, CZ), Mikki (exclusive debut, CZ), P3tcho (CZ), Symka (LBN)
FREE ENTRY
More info soon at www.resonanceparty.cz or facebook.com/resonanceparty

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.