TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaSTEAM: Poslední informace k party a lineup

10.08.2007

Již dnes večer vypukne největší a nejvymakanější Open Air party v centru Prahy a opravdu se máte na co těšit! Hlavní stage vyroste venku přímo u řeky Vltavy s nádherným výhledem na město. Z větší části bude zastřešena pro pohodlí vás i djs a nemusíte se tak případně obávat počasí. Kompletně ji zajišťuje společnost Audio Light a složena bude z toho nejlepšího co lze u nás sehnat. Vnitřní stage pak bude uvnitř luxusního klubu, takže vám i zde bude dopřáno zcela nadstandardního komfortu. Vstupenky: Předprodej běží do dne akce 10.8. do 18.00, takže máte ještě šanci ho využít. Na místě pak vstup bude stát 200 kč, s použitou vstupenkou z koncertu The Chemical Brothers 100 kč. Vip s přístupem do exkluzivní Vip zóny a vlastním barem je v prodeji pouze na místě a to za 390 kč. Guestlist: Žádosti přijímáme do dne akce 10.8. do 17.00. Pozor, guestlist platí pouze do 00.30.

Line Up
:
Hit & House River Open Air Main Stage:
21.00 – 23.30 Martin Frank
23.30 – 01.30 Enrico
01.30 – 04.00 Madman & Raju (4 decks show)
04.00 – 06.00 Pete Walk
06.00 – 07.00 Thonyk
Progressive Trance Indoor Stage:
22.00 – 00.00 Matamar
00.00 – 02.00 Pete Walk
02.00 – 04.00 Michael C
04.00 – 06.00 Rewis
Doprava – Vzhledem k tomu, že se akce koná v centru Prahy doporučujeme samozřejmě městskou dopravu, případně taxi. Metrem nebo tramvají do stanice Malostranská a odsud podél Vltavy po proudu 300 m až na místo. Autem se do ulice U plovárny dostanete jak od Čechova mostu tak od Klárova. Parkování je možné pouze v přilehlých ulicích, vjezd do areálu možný nebude.
Bary – Všechny bary budou bohatě zásobeny. Dva venku a dva uvnitř klubu, další pak bude ve Vip zóně. Ceny jso na centrum Prahy spíše podprůměrné a velmi zajímavé. Pivo 45 kč (Pilsner Urquell 0,3l). Víno 44 kč (2 dl), Vodka 65 kč, Redbull 80 kč.
Šatna – Zajištěna v dostatečném počtu pro všechny návštěvníky.
Steam = Hlavní After Party koncertu The Chemical Brothers Z T-Mobile arény se k nám dostanete tramvají číslo 12, 17 a noční 53, kterýma pojedete přímo od Výstaviště do stanice Malostranská a odsud podél Vltavy pěšky po proudu 300 m až na místo. Další možnost je pak samozřejmě taxi. Zároveň řešíme i zdarma kyvadlovou autobusovou dopravu, která by měla jezdit od 23 do 01.00 hod. přímo od T-Mobile arény a na místě by měla být do 5 minut.
Již dnes od 20.00 tedy nashledanou na Občanské Plovárně!
Steam
info@steamparty.cz
www.steamparty.cz
Největší letošní pražská open air party se odehraje přímo v centru Prahy a to na Malé straně vedle Úřadu vlády v luxusním klubu Občanská plovárna (www.obcanskaplovarna.cz). Hlavní venkovní house stage bude speciálně pro tuto noc postavena těsně u samotného břehu Vltavy s nádherným výhledem na centrum města, druhá vnitřní trance stage pak vznikne přímo uvnitř klubu a nabídne dvě patra včetně luxusní Vip zóny. Zahrát přijedou Ti nejlepší djs jak z Prahy, tak z různých koutů ČR. Mimo toho všeho na akci oslavíme 5. narozeniny a 25. pokračování legendární party STEAM!, kterou jste mohli potkávat v poslední době pravidelně v klubech Celnice, Duplex a Mecca. Headlinerem hlavní houseové stage bude dvojice Music Madness alias Madman (www.madman.cz) a Raju (www.raju.cz) ve speciální energické a neopakovatelné show na čtyři gramofony a dva mixážní pulty. Dále vystoupí rezident party Steam dj Pete Walk, host z nejvyhlášenějšího pražského after klubu Studio 54 (www.studio54.cz) dj Enrico, dj Martin Frank z party Electricity (www.martinfrank.org) a nakonec i prezident party Steam Thonyk. Na druhé tranceové stagi se o vaši zábavu postará vůbec nejvýznamnější český tranceový dj Michael C, k tomu opět rezident party Steam dj Pete Walk, který má trance ve svém repertoáru ihned jako druhý hudební styl ale na Steamu to bude jeho malá premiéra, mladý a ambiciózní projekt Matamar (www.matamar.com) a dj Rewis (www.rewis.eu).
—————————————————————————————-
Soutěž o 1×2 VIP vstupy a 2×2 normální vstupy
Kde je Občanská Plovárna?
a) Praha
b) Brno
c) Ostrava
Pro výhru stačí odpovědět na naši otázku a poslat do 7.srpna správnou odpověd na tento e-mail. Otázku zkopírujte do těla emailu a na další řádek napište odpověd. Podepisujte se pravým jménem a příjmením. Výherci bude kontaktován emailem po skončení soutěže. Pokud se Vám automaticky nevyplní do předmětu emailu text TRANCE.CZ – Soutěž o volný vstup na Steam, zkopírujte si jej tam také. Hodně štěstí!

—————————————————————————————-
Zažili jste někdy party pěkně v létě u vody a přitom v centru Prahy s nádherným výhledem? Že, ne? Tak přijďte! Mimo to, se můžete spolehnout na velmi kvalitní zvuk a světla a na ten největší komfort v celém prostoru. No a ceny? Více než příznivé, posuďte sami: Točené pivo 45 kč (Pilsner Urquell 0,5l), Vodka 50 kč, Redbull 80 kč, Víno 44 kč (2 dl). Pro tu úplně nejnáročnější klientelu pak nabízíme možnost zakoupení Vip vstupenky s přístupem do soukromého prostoru a ještě nadstandardnějším servisem.
To vše 10. 8. již od 20.00 v Music Clubu Občanská plovárna!
Steamparty
info@steamparty.cz
www.steamparty.cz
www.obcanskaplovarna.cz
Se vstupenkou z koncertu The Chemical Brothers sleva na vstup na Steam
Pokud se chystáte na koncert The Chemical Brothers do T-Mobile Arény, který se koná ve stejný den jako Steam avšak již od 20.00 cca do 23.00, jste u nás vítáni. Stačí přijít s použitou vstupenkou a vstup na místě máte jen za 100 kč! T – Mobile aréna je vzdálena pouze 2 km od Občanské plovárny. Tramvají číslo 12, 17 a 53 pojedete přímo od Výstaviště do stanice Malostranská a odsud pěšky podél Vltavy po proudu cca 300m ke klubu Občanská Plovárna. Díky výluce mezi Strossmayerovým náměstím a Malostranskou jedou tramvaje bohužel přes Letnou, i tak jste ale na místě za 15 minut. Druhá a rychlejší možnost je samozřejmě Taxi.
STEAM! 5TH BIRTHDAY & 25TH EPISODE
Pátek 10. 8. 2007, Music Club OBČANSKÁ PLOVÁRNA
(U plovárny 8, Praha 1, Malá Strana, www.obcanskaplovarna.cz)
Info: www.steamparty.cz
Djs:
Hit & House River Open Air Main Stage:
MUSIC MADNESS (exkluzivní show na 4 gramofony a 2 mixpulty), Pete Walk (STEAM rezident, www.petewalk.com), Enrico (Studio 54), Martin Frank (www.martinfrank.org), Thonyk (STEAM prezident ve speciálním narozeninovém setu, www.thonyk.com).
Progressive Trance Indoor Stage:
MICHAEL C (www.djmichaelc.com), Pete Walk (STEAM rezident, www.petewalk.com), Matamar (www.matamar.com), Rewis (www.rewis.eu).
Největší open air party letošního léta v Praze! Dvě stage: Hlavní přímo u vody s výhledem na centrum, druhá dvoupatrová uvnitř klubu. Kapacita 1500 lidí. Masivní světla i zvuk. Luxusní vip zóna. Speciální Steam dekorace. Chill Out zóna se spoustou míst k sezení na terase u vody. Oficiální fotoreport z akce připraví jeden z nejlepších českých partyfotografů P@lči exkluzivně pro server Techno.cz. Oficiální Steam After Party v klubu Studio 54, Hybernská 38 (www.studio54.cz).
Open 20.00, Start 21.00. Vstup v předprodeji za 150 kč včetně poplatků. Na místě 200 kč. Vip 390 kč. Dívky do 23:00 vstup zdarma. Guestlist pouze do 00.30. Rezervace stolu: vip@steamparty.cz. Se vstupenkou z koncertu The Chemical Brothers v T-Mobile aréně vstup na party Steam na místě pouze 100kč.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.